RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 10 min
Slovenščina
Prijava
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← nazaj

Darkroom

21 odprtih delovnih mest64 % na daljavoBrazilijaŠpanijaPortugalska

E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 5 % od 21 delovnih mest

Marketing in komuniciranje50%
Poslovodstvo in vodilni kadri18%
Kreativa, mediji in besedila14%
Prodaja4%
Full-stack razvoj4%
Kadri / HR / zaposlovanje4%
Produkt in oblikovanje4%
22zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
21različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
36odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
17mediana starosti, dni
5%IT (1)
50%v Evropi (11)
64%na daljavo
23%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 36 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 224.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
031
041
050
060
072
085
097
1020

Način dela

Na daljavo14 · 64%
Hibridno7 · 32%
Na lokaciji1 · 5%

Raven izkušenj

Staff6 · 27%
Srednja raven5 · 23%
Senior3 · 14%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 5%
Junior1 · 5%

Področje

Marketing in komuniciranje11 · 50%
Poslovodstvo in vodilni kadri4 · 18%
Kreativa, mediji in besedila3 · 14%
Produkt in oblikovanje1 · 5%
Full-stack razvoj1 · 5%
Prodaja1 · 5%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 5%

Države

Brazilija13
Španija11
Portugalska11
Združene države Amerike9
Argentina2
Mehika2
Francija1

Mesta

New York City7
Washington1
Barcelona1
Bordeaux1
Curitiba1
Florianópolis1
Lisbon1
Madrid1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Darkroom·E-trgovina in trgovina·USA | Californiaizvirnik ↗
Na lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Darkroom·E-trgovina in trgovina·New York | Florida | New Jersey | USA | California | Texasizvirnik ↗
HibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Darkroom·E-trgovina in trgovina·New York | Florida | New Jersey | USA | California | Texasizvirnik ↗
HibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Brazil | Argentina | Mexico | Portugal | Spainizvirnik ↗
Na daljavoJuniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Email Marketing Specialist
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Brazil | Argentina | Mexico | Portugal | Spainizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Izvirnik: UI/UX Designer
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Brazil | Portugal | Spainizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Associate Director, Programmatic
Darkroom·E-trgovina in trgovina·New York | Florida | New Jersey | Texasizvirnik ↗
USD 110K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Darkroom·E-trgovina in trgovina·USA | Washington | USA | Californiaizvirnik ↗
USD 160K–220K / letoNa daljavoStaffKreativa, mediji in besedila

Pisec/ka za X

pred 8 dnevi
Izvirnik: X Writer
Darkroom·E-trgovina in trgovina·New York | Florida | New Jersey | Texasizvirnik ↗
HibridnoKreativa, mediji in besedila
Darkroom·E-trgovina in trgovina·New York | Florida | New Jersey | Texasizvirnik ↗
USD 120K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Editor, Marketing
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Lisbon | Curitiba | Barcelona | Porto | Florianópolis | Belo Horinzote | Rio de Janeiro | Madrid | São Pauloizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Brazil | Portugal | Spainizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje

Pisec/ka za X

pred 14 dnevi
Izvirnik: X Writer
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Brazil | Portugal | Spainizvirnik ↗
Na daljavoKreativa, mediji in besedila
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Brazil | Portugal | Spainizvirnik ↗
Na daljavoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Marketing Ops Manager
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Brazil | Portugal | Spainizvirnik ↗
Na daljavoMarketing in komuniciranje

Creator Manager

pred 15 dnevi
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Portugal | Spain | Brazilizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri

Lifecycle Manager

pred 15 dnevi
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Portugal | Spain | Brazilizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri

Full-Stack Engineer

pred 16 dnevi
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Brazilizvirnik ↗
Na daljavoSeniorFull-stack razvojJavaScriptPythonTypeScript
Darkroom·E-trgovina in trgovina·New Yorkizvirnik ↗
USD 90K–100K / letoHibridnoSeniorProdaja

Rekruter/ka

pred 21 dnevi
Izvirnik: Recruiter
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Brazilizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Darkroom·E-trgovina in trgovina·Portugal | Spain | Brazilizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje

Director, Content

pred 25 dnevi
Darkroom·E-trgovina in trgovina·New Yorkizvirnik ↗
USD 120K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 180, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 12:13 UTC, telo 679727 bajtov.