Darkroom
21 odprtih delovnih mest64 % na daljavoBrazilijaŠpanijaPortugalska
E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 5 % od 21 delovnih mest
Marketing in komuniciranje50%
Poslovodstvo in vodilni kadri18%
Kreativa, mediji in besedila14%
Prodaja4%
Full-stack razvoj4%
Kadri / HR / zaposlovanje4%
Produkt in oblikovanje4%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (21)
22zaposlitve, zadnjih 30 dni
7nove, zadnjih 7 dni
21različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
36odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
17mediana starosti, dni
5%IT (1)
50%v Evropi (11)
64%na daljavo
23%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 36 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 224.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo14 · 64%
Hibridno7 · 32%
Na lokaciji1 · 5%
Raven izkušenj
Staff6 · 27%
Srednja raven5 · 23%
Senior3 · 14%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 5%
Junior1 · 5%
Področje
Marketing in komuniciranje11 · 50%
Poslovodstvo in vodilni kadri4 · 18%
Kreativa, mediji in besedila3 · 14%
Produkt in oblikovanje1 · 5%
Full-stack razvoj1 · 5%
Prodaja1 · 5%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 5%
Države
Brazilija13
Španija11
Portugalska11
Združene države Amerike9
Argentina2
Mehika2
Francija1
Mesta
New York City7
Washington1
Barcelona1
Bordeaux1
Curitiba1
Florianópolis1
Lisbon1
Madrid1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
VP, Client Leadership
pred 19 hNa lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Senior Director, Paid Social
pred 1 dnemHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Senior Director, Paid Search
pred 1 dnemHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Email Marketing Associate
pred 2 dnevomaNa daljavoJuniorMarketing in komuniciranje
Strokovnjak/inja za e-poštni Marketing
pred 3 dneviIzvirnik: Email Marketing Specialist
Na daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Direktor/ica Associate, Programmatic
pred 4 dneviIzvirnik: Associate Director, Programmatic
USD 110K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Director, Creative Strategy
pred 7 dneviUSD 160K–220K / letoNa daljavoStaffKreativa, mediji in besedila
Associate Director, Paid Search
pred 10 dneviUSD 120K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Urednik/ica, Marketing
pred 10 dneviIzvirnik: Editor, Marketing
Na daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Designer, Social & Brand
pred 11 dneviNa daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Partnerships, Webinars & Events Manager
pred 14 dneviNa daljavoMarketing in komuniciranje
Vodja operacij Marketing
pred 14 dneviIzvirnik: Marketing Ops Manager
Na daljavoMarketing in komuniciranje
Creator Manager
pred 15 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Lifecycle Manager
pred 15 dneviNa daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
Full-Stack Engineer
pred 16 dneviNa daljavoSeniorFull-stack razvojJavaScriptPythonTypeScript
Lead Account Executive, Commerce Growth
pred 17 dneviUSD 90K–100K / letoHibridnoSeniorProdaja
Social Media Manager
pred 24 dneviNa daljavoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Director, Content
pred 25 dneviUSD 120K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 180, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 12:13 UTC, telo 679727 bajtov.