Agent
12 odprtih delovnih mest100 % na daljavoMehikaArgentinaFilipini
Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 17 % od 12 delovnih mest
Marketing in komuniciranje36%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja21%
Finance in pravo14%
Prodaja7%
Podatki in strojno učenje7%
Uspeh in podpora strank7%
Razvoj programske opreme (splošno)7%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (12)
14zaposlitve, zadnjih 30 dni
6nove, zadnjih 7 dni
12različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-19)
19odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
11mediana starosti, dni
14%IT (2)
0%v Evropi (0)
100%na daljavo
86%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 19 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 70.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo14 · 100%
Raven izkušenj
Srednja raven4 · 29%
Junior1 · 7%
Področje
Marketing in komuniciranje5 · 36%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja3 · 21%
Finance in pravo2 · 14%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 7%
Prodaja1 · 7%
Uspeh in podpora strank1 · 7%
Podatki in strojno učenje1 · 7%
Države
Mehika5
Argentina5
Filipini3
Brazilija3
Kolumbija3
Gvatemala1
Salvador1
Paragvaj1
Mesta
Cebu City1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Strokovnjak/inja za e-trgovino (BigCommerce / B2B)
pred 2 dnevomaIzvirnik: E-Commerce Specialist (BigCommerce / B2B)
Na daljavoMarketing in komuniciranje
Koordinator/ica del pred gradnjo / ocenjevalec/ka (stanovanjska gradnja - visoki razred)
pred 2 dnevomaIzvirnik: Pre-Construction Job Coordinator / Estimator (Residential - high end)
USD 2000–2500 / mesecNa daljavoObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Financial Controller
pred 4 dneviUSD 2000–2500Na daljavoSrednja ravenFinance in pravo
Financial Controller
pred 4 dneviUSD 2000–2500Na daljavoSrednja ravenFinance in pravo
Jr Nakupovalec/ka plačanih medijev
pred 4 dneviIzvirnik: Jr Paid Media Buyer
USD 1000–1300 / mesecNa daljavoJuniorMarketing in komuniciranje
Social Media & Community Manager
pred 4 dneviUSD 2000–3000 / mesecNa daljavoMarketing in komuniciranje
Analitik/čarka marketinga za e-trgovino
pred 8 dneviIzvirnik: E-commerce Marketing Analyst
USD 1100–2000Na daljavoMarketing in komuniciranje
Analitik/čarka marketinga za e-trgovino
pred 9 dneviIzvirnik: E-commerce Marketing Analyst
USD 1100–2000Na daljavoMarketing in komuniciranje
Razvijalec/ka + podpora AI
pred 10 dneviIzvirnik: Developer + AI Support
Na daljavoRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptTypeScript
Izvirnik: Residential Estimator (New York / Long Island / Northeast projects)
USD 1500–2500 / mesecNa daljavoObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Prodajni asistent/ka CPG
pred 14 dneviIzvirnik: CPG Sales Assistant
USD 1500–2000 / mesecNa daljavoSrednja ravenProdaja
Koordinator/ica podpore strankam in servisa (HVAC)
pred 18 dneviIzvirnik: Customer Support & Service Coordinator (HVAC)
USD 1400–1600 / mesecNa daljavoUspeh in podpora strank
Commercial Masonry Estimator
pred 23 dneviUSD 1500–2500 / mesecNa daljavoSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnjazahtevano: španščina
Data Analyst za izdelke (akademsko ozadje)
pred 24 dneviIzvirnik: Product Data Analyst (Academic Background)
USD 3500–4500 / mesecNa daljavoPodatki in strojno učenjePythonSQL
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 269, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 11:45 UTC, telo 218052 bajtov.