RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Agent

12 odprtih delovnih mest100 % na daljavoMehikaArgentinaFilipini

Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 17 % od 12 delovnih mest

Marketing in komuniciranje36%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja21%
Finance in pravo14%
Prodaja7%
Podatki in strojno učenje7%
Uspeh in podpora strank7%
Razvoj programske opreme (splošno)7%
14zaposlitve, zadnjih 30 dni
6nove, zadnjih 7 dni
12različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-19)
19odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
11mediana starosti, dni
14%IT (2)
0%v Evropi (0)
100%na daljavo
86%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 19 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 70.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
093
1012

Način dela

Na daljavo14 · 100%

Raven izkušenj

Srednja raven4 · 29%
Junior1 · 7%

Področje

Marketing in komuniciranje5 · 36%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja3 · 21%
Finance in pravo2 · 14%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 7%
Prodaja1 · 7%
Uspeh in podpora strank1 · 7%
Podatki in strojno učenje1 · 7%

Države

Mehika5
Argentina5
Filipini3
Brazilija3
Kolumbija3
Gvatemala1
Salvador1
Paragvaj1

Mesta

Cebu City1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: E-Commerce Specialist (BigCommerce / B2B)
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Pre-Construction Job Coordinator / Estimator (Residential - high end)
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Brazil | El Salvador | Mexico | Guatemalaizvirnik ↗
USD 2000–2500 / mesecNa daljavoObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Philippinesizvirnik ↗
USD 2000–2500Na daljavoSrednja ravenFinance in pravo
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Argentinaizvirnik ↗
USD 2000–2500Na daljavoSrednja ravenFinance in pravo
Izvirnik: Jr Paid Media Buyer
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Argentinaizvirnik ↗
USD 1000–1300 / mesecNa daljavoJuniorMarketing in komuniciranje
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Mexico | Colombia | Argentinaizvirnik ↗
USD 2000–3000 / mesecNa daljavoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: E-commerce Marketing Analyst
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Brazil | Paraguayizvirnik ↗
USD 1100–2000Na daljavoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: E-commerce Marketing Analyst
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Philippines (Cebu)izvirnik ↗
USD 1100–2000Na daljavoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Developer + AI Support
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Argentinaizvirnik ↗
Na daljavoRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptTypeScript
Izvirnik: Residential Estimator (New York / Long Island / Northeast projects)
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Latin Americaizvirnik ↗
USD 1500–2500 / mesecNa daljavoObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: CPG Sales Assistant
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Mexicoizvirnik ↗
USD 1500–2000 / mesecNa daljavoSrednja ravenProdaja
Izvirnik: Customer Support & Service Coordinator (HVAC)
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Colombiaizvirnik ↗
USD 1400–1600 / mesecNa daljavoUspeh in podpora strank
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Mexicoizvirnik ↗
USD 1500–2500 / mesecNa daljavoSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnjazahtevano: španščina
Izvirnik: Product Data Analyst (Academic Background)
Agent·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Mexico | Nicaragua | Brazil | Colombia | Argentinaizvirnik ↗
USD 3500–4500 / mesecNa daljavoPodatki in strojno učenjePythonSQL

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 269, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 11:45 UTC, telo 218052 bajtov.