RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava
This page is available in English.Switch×

← nazaj

Walker Sands

8 odprtih delovnih mest89 % na daljavoZdružene države Amerike

Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 8 delovnih mest

Marketing in komuniciranje33%
Strategija, svetovanje in analitika22%
Poslovodstvo in vodilni kadri22%
Podatki in strojno učenje11%
Vodenje projektov in programov11%
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-05)
11odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
18mediana starosti, dni
11%IT (1)
0%v Evropi (0)
89%na daljavo
100%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 11 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 73.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
094
106

Način dela

Na daljavo8 · 89%
Hibridno1 · 11%

Raven izkušenj

Staff5 · 56%
Senior4 · 44%

Področje

Marketing in komuniciranje3 · 33%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 22%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 22%
Podatki in strojno učenje1 · 11%
Vodenje projektov in programov1 · 11%

Države

Združene države Amerike9

Mesta

Boston8
Chicago8
Seattle5

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Lead Data Engineer
Walker Sands·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chicago, Boston, Remoteizvirnik ↗
USD 155K–175K / letoNa daljavoSeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Walker Sands·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chicagoizvirnik ↗
USD 85K–106K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Sr. Manager, SEO + GEO
Walker Sands·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Boston, Massachusetts, United States, Chicago, Illinois, United States, Remote, Seattle, Washington, United Statesizvirnik ↗
USD 77,5K–89K / letoNa daljavosamo ZDASeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Director, Paid Media Strategy
Walker Sands·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Boston, Chicago, Remoteizvirnik ↗
USD 100K–113K / letoNa daljavoStaffMarketing in komuniciranje
Walker Sands·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Boston, Chicago, Seattle, Remoteizvirnik ↗
USD 78K–87K / letoNa daljavoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Walker Sands·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Boston, Chicago, Seattle, Remoteizvirnik ↗
USD 100K–113K / letoNa daljavoStaffStrategija, svetovanje in analitika

Senior PR Manager

pred 24 dnevi
Walker Sands·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Boston, Chicago, Seattle, Remoteizvirnik ↗
USD 78K–87K / letoNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje

PR Direktor/ica

pred 24 dnevi
Izvirnik: PR Director
Walker Sands·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Boston, Chicago, Seattle, Remoteizvirnik ↗
USD 100K–113K / letoNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Senior Project Manager - Contract
Walker Sands·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Chicago, Boston, Seattle, Remoteizvirnik ↗
USD 4500–6500Na daljavoSeniorVodenje projektov in programov

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 23, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:16 UTC, telo 145940 bajtov.