Walker Sands
8 odprtih delovnih mest89 % na daljavoZdružene države Amerike
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 8 delovnih mest
Marketing in komuniciranje33%
Strategija, svetovanje in analitika22%
Poslovodstvo in vodilni kadri22%
Podatki in strojno učenje11%
Vodenje projektov in programov11%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (8)
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-05)
11odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
18mediana starosti, dni
11%IT (1)
0%v Evropi (0)
89%na daljavo
100%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 11 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 73.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo8 · 89%
Hibridno1 · 11%
Raven izkušenj
Staff5 · 56%
Senior4 · 44%
Področje
Marketing in komuniciranje3 · 33%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 22%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 22%
Podatki in strojno učenje1 · 11%
Vodenje projektov in programov1 · 11%
Države
Združene države Amerike9
Mesta
Boston8
Chicago8
Seattle5
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Data Engineer Lead
pred 13 hIzvirnik: Lead Data Engineer
USD 155K–175K / letoNa daljavoSeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Associate Media Relations Director
pred 2 dnevomaUSD 85K–106K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Sr. Vodja, SEO + GEO
pred 14 dneviIzvirnik: Sr. Manager, SEO + GEO
USD 77,5K–89K / letoNa daljavosamo ZDASeniorMarketing in komuniciranje
Direktor/ica, strategija plačanih medijev
pred 18 dneviIzvirnik: Director, Paid Media Strategy
USD 100K–113K / letoNa daljavoStaffMarketing in komuniciranje
Director, Media Strategy
pred 18 dneviUSD 78K–87K / letoNa daljavoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Director, Media Strategy
pred 18 dneviUSD 100K–113K / letoNa daljavoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Senior PR Manager
pred 24 dneviUSD 78K–87K / letoNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
PR Direktor/ica
pred 24 dneviIzvirnik: PR Director
USD 100K–113K / letoNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Project Manager - pogodbeno
pred 29 dneviIzvirnik: Senior Project Manager - Contract
USD 4500–6500Na daljavoSeniorVodenje projektov in programov
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 23, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:16 UTC, telo 145940 bajtov.