RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← nazaj

Suitsupply

10 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeJužna KorejaAvstrija

E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 10 % od 10 delovnih mest

Trgovina na drobno in poslovalnice43%
Prodaja24%
Strategija, svetovanje in analitika14%
Marketing in komuniciranje5%
IT-podpora in administracija5%
Finance in pravo5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja5%
21zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 2.1 oglasov)
8objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-15)
178odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
207mediana starosti, dni
5%IT (1)
38%v Evropi (8)
0%na daljavo
38%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 178 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1766.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
121
014
022
038
0411
0510
0623
0710
084
098
1021

Način dela

Način dela ni naveden21 · 100%

Raven izkušenj

Senior6 · 29%
Srednja raven2 · 10%
Staff1 · 5%

Področje

Trgovina na drobno in poslovalnice9 · 43%
Prodaja5 · 24%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 14%
IT-podpora in administracija1 · 5%
Marketing in komuniciranje1 · 5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 5%
Finance in pravo1 · 5%

Države

Združene države Amerike7
Južna Koreja6
Avstrija5
Nizozemska3

Mesta

Aventura5
Vienna5
Amsterdam3
Seoul3
Charlotte1
Busan1
Daegu1
Daejeon1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Stockroom Supervisor
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Charlotte, North Carolina, United States izvirnik ↗
USD 20–26 / uroTrgovina na drobno in poslovalnice
Izvirnik: FREELANCE Head of IT
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Amsterdam, North Holland, The Netherlandsizvirnik ↗
EUR 112K–152K / letoStaffIT-podpora in administracija
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Aventura, Florida, United States izvirnik ↗
USD 22–33 / uroTrgovina na drobno in poslovalnice

Podpora prodaji

pred 4 dnevi
Izvirnik: Sales Support
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Aventura, Florida, United Statesizvirnik ↗
USD 16–20 / uroProdaja

Podpora prodaji

pred 7 dnevi
Izvirnik: Sales Support
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Vienna, Austriaizvirnik ↗
Prodaja
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Vienna, Austriaizvirnik ↗
Trgovina na drobno in poslovalnice

Sales Supervisor

pred 7 dnevi
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Vienna, Austriaizvirnik ↗
Prodaja

Style Advisor

pred 8 dnevi
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Aventura, Florida, United States izvirnik ↗
USD 17–22 / uroStrategija, svetovanje in analitika

Vodja poslovalnice

pred 8 dnevi
Izvirnik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Vienna, Austriaizvirnik ↗
SeniorTrgovina na drobno in poslovalnice

Style Advisor

pred 8 dnevi
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Vienna, Austriaizvirnik ↗
Strategija, svetovanje in analitika

Sales Supervisor

pred 8 dnevi
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Aventura, Florida, United States izvirnik ↗
USD 20–26 / uroProdaja

Vodja poslovalnice

pred 8 dnevi
Izvirnik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Aventura, Florida, United Statesizvirnik ↗
USD 60K–120K / letoSrednja ravenTrgovina na drobno in poslovalnice

Vodja poslovalnice

pred 8 dnevi
Izvirnik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Busan, South Koreaizvirnik ↗
SeniorTrgovina na drobno in poslovalnice

Vodja poslovalnice

pred 8 dnevi
Izvirnik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Daegu, South Koreaizvirnik ↗
SeniorTrgovina na drobno in poslovalnice

Vodja poslovalnice

pred 8 dnevi
Izvirnik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Daejon, South Koreaizvirnik ↗
SeniorTrgovina na drobno in poslovalnice
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Amsterdam, North Holland, The Netherlandsizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje

Krojač/ica

pred 17 dnevi
Izvirnik: Tailor
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·The Woodlands, Texas, United States izvirnik ↗
USD 20–30 / uroObrt, gradbeništvo in proizvodnja

Sales Supervisor

pred 22 dnevi
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Seoul, South Koreaizvirnik ↗
Prodaja

Style Advisor

pred 22 dnevi
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Seoul, South Koreaizvirnik ↗
Strategija, svetovanje in analitika

Vodja poslovalnice

pred 22 dnevi
Izvirnik: Store Manager
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Seoul, South Koreaizvirnik ↗
Srednja ravenTrgovina na drobno in poslovalnice
Izvirnik: Senior Financial Controller
Suitsupply·E-trgovina in trgovina·Amsterdam, North Holland, The Netherlandsizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 42, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (new_body) ob 2026-10-24 09:16 UTC, telo 1472055 bajtov.