Oldcastle BuildingEnvelope
76 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeKanada
Proizvodnja in strojna opremaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 1 % od 76 delovnih mest
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja26%
Operativa in administracija17%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika14%
Uspeh in podpora strank10%
Vožnja in prevozi6%
Prodaja5%
Finance in pravo5%
Drugo4%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (76)
98zaposlitve, zadnjih 30 dni
38nove, zadnjih 7 dni
76različna delovna mesta (vsako po 1.3 oglasov)
11objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-19)
175odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
23mediana starosti, dni
1%IT (1)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
37%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 175 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 386.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden97 · 99%
Hibridno1 · 1%
Raven izkušenj
Srednja raven19 · 19%
Senior16 · 16%
Junior13 · 13%
Področje
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja25 · 26%
Operativa in administracija17 · 17%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika14 · 14%
Uspeh in podpora strank10 · 10%
Vožnja in prevozi6 · 6%
Finance in pravo5 · 5%
Prodaja5 · 5%
Varovanje in zaščita4 · 4%
Države
Združene države Amerike95
Kanada3
Mesta
Los Angeles11
Terrell10
Waxahachie7
Fremont7
Dallas6
Albertville6
Indianapolis5
Houston4
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Production Supervisor (2nd Shift)
pred 15 hUSD 60K–78K / letoSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Customer Service Manager
pred 15 hUSD 85K–105K / letoUspeh in podpora strank
Assembler 2 - Entrances
pred 16 hObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Customer Service Rep (CRL)
pred 17 hUspeh in podpora strank
Manufacturing Engineer Technician
pred 17 hInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Inženir/ka za krmiljenje
pred 17 hIzvirnik: Controls Engineer
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Material Handler 1 - 1st Shift
pred 18 hOperativa in administracija
Strojnik/ica 1 - Vzdrževanje
pred 1 dnemIzvirnik: Machine Operator 1 - Maintenance
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Svetovalec/ka za stranke
pred 1 dnemIzvirnik: Customer Service Representative
USD 22,5–23 / uroUspeh in podpora strank
Operational Excellence Manager
pred 1 dnemUSD 95K–105K / letoStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Technical Estimator and Project Manager II (Spec, Shower Hardware)
USD 24–33 / uroSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Technical Estimator and Project Manager III (Spec, Entrance Hardware)
USD 32,69–47,6 / uroSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Ocenjevalec/ka 1
pred 1 dnemIzvirnik: Estimator 1
USD 44K–57K / letoJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Assembler
pred 2 dnevomaUSD 19–23 / uroObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Shipping Loader (3rd Shift)
pred 2 dnevomaUSD 19–20 / uroOperativa in administracija
Operater/ka CNC strojev 1
pred 2 dnevomaIzvirnik: CNC Machine Operator 1
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Operater/ka CNC strojev 1
pred 2 dnevomaIzvirnik: CNC Machine Operator 1
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Material Handler I - 2nd Shift
pred 3 dneviUSD 26,7 / uroOperativa in administracija
Safety Coordinator
pred 3 dneviVarovanje in zaščita
Warehouse Associate 2- Stockroom
pred 3 dneviJuniorTrgovina na drobno in poslovalnice
Assembler 2 - CUSTOM DOORS 1st Shift 5a - 1:30p
pred 3 dneviObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izdelovalec/ka orodij in matric II (CRL)
pred 4 dneviIzvirnik: Tool and Die Maker II (CRL)
USD 28,36–35,57 / uroSrednja raven
Tehnik/ica vzdrževanja - 2. izmena
pred 4 dneviIzvirnik: Maintenance Technician - 2nd Shift
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Maintenance Technician - Weekend Day Shift
pred 4 dneviInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Tehnik/ica vzdrževanja - 2. izmena
pred 4 dneviIzvirnik: Maintenance Technician - 2nd shift
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Will Call Customer Service Rep (CRL)
pred 4 dneviUSD 20,5–21 / uroJuniorUspeh in podpora strank
Material Handler 1 (1st shift)
pred 4 dneviUSD 20,5–21,5 / uroOperativa in administracija
Fleet Manager
pred 4 dneviUSD 90K–101K / letoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Directeur- Excellence opérationnelle (OpEx)
pred 4 dneviIzvirnik: Directeur- Excellence opérationnelle (OpEx)
Poslovodstvo in vodilni kadriFR
Production Supervisor - 2nd Shift
pred 4 dneviSeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Tehnik/ca vzdrževanja
pred 4 dneviIzvirnik: Maintenance Technician
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Architectural Business Development Rep(Washington, DC)
USD 80K–130K / letoSeniorProdaja
Architectural Business Development Rep(Seattle)
pred 7 dneviUSD 80K–130K / letoSeniorProdaja
Architectural Business Development Rep (Miami)
pred 7 dneviSeniorProdaja
SAP Planning Manager, Distribution
pred 7 dneviUSD 95K–110K / letoSeniorIT-podpora in administracija
Tehnik/ca vzdrževanja
pred 7 dneviIzvirnik: Maintenance Technician
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Vzdrževalni tehnik/inja - nočna izmena
pred 7 dneviIzvirnik: Maintenance Technician - Night Shift
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Operativa in administracija
Svetovalec/ka za stranke
pred 8 dneviIzvirnik: Customer Service Representative
USD 20–22 / uroJuniorUspeh in podpora strank
Customer Service Manager
pred 8 dneviUSD 80K–95K / letoSeniorUspeh in podpora strank
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 591, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 10:25 UTC, telo 1473909 bajtov.