RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 4 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Nurix

15 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike

Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologijaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 15 delovnih mest

Zdravstvo47%
Znanost in raziskave27%
Poslovodstvo in vodilni kadri13%
Operativa in administracija7%
Drugo7%
15zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
15različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-24)
35odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
35mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
80%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 35 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 172.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
052
061
072
085
0915
1010

Način dela

Način dela ni naveden15 · 100%

Raven izkušenj

Staff6 · 40%
Senior5 · 33%
Srednja raven2 · 13%

Področje

Zdravstvo7 · 47%
Znanost in raziskave4 · 27%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 13%
Operativa in administracija1 · 7%

Države

Združene države Amerike15

Mesta

The Woodlands3

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
USD 228,1K–252K / letoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·The Woodlands, Texasizvirnik ↗
StaffZnanost in raziskave
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
USD 141,5K–175,6K / letoSrednja ravenZnanost in raziskave
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
USD 131,4K–139,9K / letoSeniorZdravstvo
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·The Woodlands, Texasizvirnik ↗
USD 147,5K–157,5K / letoSeniorZnanost in raziskave
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·The Woodlands, Texasizvirnik ↗
USD 130,2K–141,4K / letoSrednja ravenZnanost in raziskave
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
USD 288,1K–325,7K / letoStaffZdravstvo
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
USD 187,8K–208,6K / letoStaff
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
Zdravstvo
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
Operativa in administracija
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
USD 216,4K–234,8K / letoStaffZdravstvo
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
USD 247,3K–280,4K / letoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
USD 181,9K–193,8K / letoSeniorZdravstvo
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
USD 134,5K–146,6K / letoSeniorZdravstvo
Nurix·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Brisbane, Californiaizvirnik ↗
USD 157,7K–168,2K / letoSeniorZdravstvo

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (new_body) ob 2026-10-24 04:26 UTC, telo 302410 bajtov.