Nurix
15 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike
Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologijaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 15 delovnih mest
Zdravstvo47%
Znanost in raziskave27%
Poslovodstvo in vodilni kadri13%
Operativa in administracija7%
Drugo7%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (15)
15zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
15različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-24)
35odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
35mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
80%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 35 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 172.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden15 · 100%
Raven izkušenj
Staff6 · 40%
Senior5 · 33%
Srednja raven2 · 13%
Področje
Zdravstvo7 · 47%
Znanost in raziskave4 · 27%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 13%
Operativa in administracija1 · 7%
Države
Združene države Amerike15
Mesta
The Woodlands3
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Director, Quality Assurance
pred 1 dnemUSD 228,1K–252K / letoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior/Principal Scientist, Medicinal Chemistry
pred 1 dnemStaffZnanost in raziskave
Scientist I, Bioanalytical
pred 2 dnevomaUSD 141,5K–175,6K / letoSrednja ravenZnanost in raziskave
Senior Research Associate, Preclinical Pharmacology
pred 10 dneviUSD 131,4K–139,9K / letoSeniorZdravstvo
Senior Scientist, Medicinal Chemistry
pred 10 dneviUSD 147,5K–157,5K / letoSeniorZnanost in raziskave
Scientist I, Medicinal Chemistry
pred 11 dneviUSD 130,2K–141,4K / letoSrednja ravenZnanost in raziskave
USD 288,1K–325,7K / letoStaffZdravstvo
USD 187,8K–208,6K / letoStaff
Zdravstvo
Administrative Assistant, CMC (Contract)
pred 19 dneviOperativa in administracija
Associate Director, Regulatory & Medical Writing
pred 26 dneviUSD 216,4K–234,8K / letoStaffZdravstvo
Director, Drug Safety
pred 26 dneviUSD 247,3K–280,4K / letoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Clinical Trial Manager (Sr. CTM)
pred 29 dneviUSD 181,9K–193,8K / letoSeniorZdravstvo
Senior Clinical Trial Associate (Sr. CTA)
pred 29 dneviUSD 134,5K–146,6K / letoSeniorZdravstvo
Clinical Trial Manager (CTM)
pred 29 dneviUSD 157,7K–168,2K / letoSeniorZdravstvo
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (new_body) ob 2026-10-24 04:26 UTC, telo 302410 bajtov.