Nextdoor
6 odprtih delovnih mest43 % na daljavoZdružene države Amerike
Mediji, zabava in oglaševanjeNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 6 delovnih mest
Marketing in komuniciranje43%
Kreativa, mediji in besedila29%
Prodaja14%
Produkt in oblikovanje14%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (6)
7zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
6različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-19)
23odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
57mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
43%na daljavo
86%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 23 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 2452.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden4 · 57%
Na daljavo3 · 43%
Raven izkušenj
Senior5 · 71%
Staff1 · 14%
Srednja raven1 · 14%
Področje
Marketing in komuniciranje3 · 43%
Kreativa, mediji in besedila2 · 29%
Produkt in oblikovanje1 · 14%
Prodaja1 · 14%
Države
Združene države Amerike7
Mesta
Los Angeles1
San Francisco1
Dallas1
New York City1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Izvirnik: Product Marketing LeadUSD 135K–175K / letoSeniorMarketing in komuniciranje Izvirnik: Product Marketing LeadUSD 135K–175K / letoSeniorMarketing in komuniciranje Izvirnik: Designer, SearchUSD 175K–190K / letoNa daljavosamo ZDASeniorKreativa, mediji in besedila Izvirnik: Senior Designer, Monetization USD 186,2K–203K / letoNa daljavosamo ZDASeniorKreativa, mediji in besedila Izvirnik: Principal Product Manager, Ads Delivery & OptimizationUSD 200K–335K / letoNa daljavosamo ZDAStaffProdukt in oblikovanje Izvirnik: Communications ManagerUSD 100K–115K / letoSeniorMarketing in komuniciranje Izvirnik: Account ManagerSrednja ravenProdaja
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 24, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-25 11:25 UTC, telo 248334 bajtov.