NetBrain
7 odprtih delovnih mest60 % na daljavoZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvoNemčija
Poslovna programska oprema (SaaS)Netehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 7 delovnih mest
Poslovodstvo in vodilni kadri30%
Prodaja20%
Produkt in oblikovanje20%
Finance in pravo10%
Uspeh in podpora strank10%
Strategija, svetovanje in analitika10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (7)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
7različna delovna mesta (vsako po 1.4 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
40odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
53mediana starosti, dni
0%IT (0)
20%v Evropi (2)
60%na daljavo
50%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 40 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 224.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo6 · 60%
Hibridno3 · 30%
Način dela ni naveden1 · 10%
Raven izkušenj
Najvišje vodstvo (C-level)3 · 30%
Srednja raven2 · 20%
Staff2 · 20%
Področje
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 30%
Produkt in oblikovanje2 · 20%
Prodaja2 · 20%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 10%
Finance in pravo1 · 10%
Uspeh in podpora strank1 · 10%
Države
Združene države Amerike6
Združeno kraljestvo1
Nemčija1
Kanada1
Indija1
Mesta
Toronto1
Hyderabad1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Chief Information Officer
pred 9 hNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Chief Information Officer
pred 9 hNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Chief Information Officer
pred 9 hNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Product Manager 2
pred 4 dneviUSD 95K–115K / letoSrednja ravenProdukt in oblikovanje
Product Manager
pred 4 dneviHibridnoSrednja ravenProdukt in oblikovanje
Strategic Account Executive (Florida)
pred 8 dneviUSD 300K–330K / letoNa daljavoProdaja
USD 160K–180K / letoNa daljavoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Manager, Accounting
pred 9 dneviUSD 120K–140K / letoHibridnoStaffFinance in pravo
Customer Success Manager, Networks
pred 14 dneviHibridnoUspeh in podpora strank
Strategic Account Executive (Tennessee)
pred 29 dneviUSD 300K–330K / letoNa daljavoProdaja
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 20, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:26 UTC, telo 807483 bajtov.