RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 3 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

NetBrain

7 odprtih delovnih mest60 % na daljavoZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvoNemčija

Poslovna programska oprema (SaaS)Netehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 7 delovnih mest

Poslovodstvo in vodilni kadri30%
Prodaja20%
Produkt in oblikovanje20%
Finance in pravo10%
Uspeh in podpora strank10%
Strategija, svetovanje in analitika10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
7različna delovna mesta (vsako po 1.4 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
40odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
53mediana starosti, dni
0%IT (0)
20%v Evropi (2)
60%na daljavo
50%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 40 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 224.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
033
044
053
061
072
087
0911
109

Način dela

Na daljavo6 · 60%
Hibridno3 · 30%
Način dela ni naveden1 · 10%

Raven izkušenj

Najvišje vodstvo (C-level)3 · 30%
Srednja raven2 · 20%
Staff2 · 20%

Področje

Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 30%
Produkt in oblikovanje2 · 20%
Prodaja2 · 20%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 10%
Finance in pravo1 · 10%
Uspeh in podpora strank1 · 10%

Države

Združene države Amerike6
Združeno kraljestvo1
Nemčija1
Kanada1
Indija1

Mesta

Toronto1
Hyderabad1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

NetBrain·Poslovna programska oprema (SaaS)·United Kingdom | Remoteizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
NetBrain·Poslovna programska oprema (SaaS)·Germany | Remoteizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
NetBrain·Poslovna programska oprema (SaaS)·United States | Remoteizvirnik ↗
Na daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri

Product Manager 2

pred 4 dnevi
NetBrain·Poslovna programska oprema (SaaS)·Burlington, Massachusetts, United Statesizvirnik ↗
USD 95K–115K / letoSrednja ravenProdukt in oblikovanje

Product Manager

pred 4 dnevi
NetBrain·Poslovna programska oprema (SaaS)·Toronto, ON| Hybridizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenProdukt in oblikovanje
NetBrain·Poslovna programska oprema (SaaS)·United States | Remoteizvirnik ↗
USD 300K–330K / letoNa daljavoProdaja
NetBrain·Poslovna programska oprema (SaaS)·United States | Remoteizvirnik ↗
USD 160K–180K / letoNa daljavoStaffStrategija, svetovanje in analitika
NetBrain·Poslovna programska oprema (SaaS)·Burlington, MA | Hybridizvirnik ↗
USD 120K–140K / letoHibridnoStaffFinance in pravo
NetBrain·Poslovna programska oprema (SaaS)·Hyderabad, India | Hybridizvirnik ↗
HibridnoUspeh in podpora strank
NetBrain·Poslovna programska oprema (SaaS)·United States | Remoteizvirnik ↗
USD 300K–330K / letoNa daljavoProdaja

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 20, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:26 UTC, telo 807483 bajtov.