Keeley Construction
18 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike
Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 18 delovnih mest
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika25%
Operativa in administracija15%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja15%
Kadri / HR / zaposlovanje10%
Vodenje projektov in programov10%
Finance in pravo5%
Vožnja in prevozi5%
Drugo15%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (18)
20zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
18različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-12)
52odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
31mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 52 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 262.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na lokaciji12 · 60%
Način dela ni naveden7 · 35%
Hibridno1 · 5%
Raven izkušenj
Senior5 · 25%
Junior4 · 20%
Srednja raven2 · 10%
Področje
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika5 · 25%
Operativa in administracija3 · 15%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja3 · 15%
Vodenje projektov in programov2 · 10%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 10%
Vožnja in prevozi1 · 5%
Finance in pravo1 · 5%
Države
Združene države Amerike20
Mesta
St. Louis13
Dallas3
Austin1
Fort Worth1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Koordinator/ica projektov
pred 16 hIzvirnik: Project Coordinator
Na lokacijiVodenje projektov in programov
Sr. Strokovnjak/inja za nabavo
pred 2 dnevomaIzvirnik: Sr. Procurement Specialist
HibridnoSeniorOperativa in administracija
Senior Superintendent
pred 4 dneviSeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Project Manager (Industrial)
pred 4 dneviNa lokacijiVodenje projektov in programov
Varilec/ka cevi (kombinirano)
pred 8 dneviIzvirnik: Combination Pipe Welder
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Industrial Pipefitter
pred 8 dneviObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Projektni inženir/ka (gradbeništvo TX)
pred 8 dneviIzvirnik: Project Engineer (Civil TX)
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Summer 2027 Business Optimization Internship
pred 9 dneviNa lokacijiJunior
Project Manager (Civil Construction)
pred 10 dneviNa lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Sr Project Manager (gradbeništvo)
pred 10 dneviIzvirnik: Sr Project Manager (Civil Construction)
Na lokacijiSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
CDL Driver
pred 11 dneviJuniorVožnja in prevozi
Strokovnjak/inja za načrtovanje talentov na terenu
pred 11 dneviIzvirnik: Field Talent Planning Specialist
Na lokacijiJuniorOperativa in administracijazahtevano: španščina
Executive Administrative Assistant
pred 11 dneviNa lokacijiOperativa in administracija
Strokovnjak/inja za obračun plač Senior
pred 22 dneviIzvirnik: Senior Payroll Specialist
SeniorKadri / HR / zaposlovanje
Payroll Specialist
pred 22 dneviNa lokacijiJuniorKadri / HR / zaposlovanje
Projektni inženir/ka (gradbeništvo TX)
pred 25 dneviIzvirnik: Project Engineer (Civil TX)
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Projektni inženir/ka (gradbeništvo)
pred 28 dneviIzvirnik: Project Engineer (Civil)
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 182, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:42 UTC, telo 631694 bajtov.