RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 3 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Keeley Construction

18 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike

Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 18 delovnih mest

Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika25%
Operativa in administracija15%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja15%
Kadri / HR / zaposlovanje10%
Vodenje projektov in programov10%
Finance in pravo5%
Vožnja in prevozi5%
Drugo15%
20zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
18različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-12)
52odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
31mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 52 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 262.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
021
032
040
052
060
077
086
0917
1017

Način dela

Na lokaciji12 · 60%
Način dela ni naveden7 · 35%
Hibridno1 · 5%

Raven izkušenj

Senior5 · 25%
Junior4 · 20%
Srednja raven2 · 10%

Področje

Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika5 · 25%
Operativa in administracija3 · 15%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja3 · 15%
Vodenje projektov in programov2 · 10%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 10%
Vožnja in prevozi1 · 5%
Finance in pravo1 · 5%

Države

Združene države Amerike20

Mesta

St. Louis13
Dallas3
Austin1
Fort Worth1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Project Coordinator
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiVodenje projektov in programov
Izvirnik: Sr. Procurement Specialist
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
HibridnoSeniorOperativa in administracija
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiVodenje projektov in programov
Izvirnik: Combination Pipe Welder
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·New Johnsonville, Tennessee, United Statesizvirnik ↗
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·New Johnsonville, Tennessee, United Statesizvirnik ↗
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Project Engineer (Civil TX)
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Austin, Texas, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiJunior
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Sr Project Manager (Civil Construction)
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika

CDL Driver

pred 11 dnevi
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Dallas, Texas, United Statesizvirnik ↗
JuniorVožnja in prevozi

Betonar/ka

pred 11 dnevi
Izvirnik: Concrete Finisher
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Fort Worth, Texas, United Statesizvirnik ↗
Srednja raven

Betonar/ka

pred 11 dnevi
Izvirnik: Concrete Finisher
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Dallas, Texas, United Statesizvirnik ↗
Srednja raven
Izvirnik: Field Talent Planning Specialist
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorOperativa in administracijazahtevano: španščina
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiOperativa in administracija
Izvirnik: Senior Payroll Specialist
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
SeniorKadri / HR / zaposlovanje

Payroll Specialist

pred 22 dnevi
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Senior Accountant
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiSeniorFinance in pravo
Izvirnik: Project Engineer (Civil TX)
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Dallas, Texas, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Project Engineer (Civil)
Keeley Construction·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·St. Louis, Missouri, United Statesizvirnik ↗
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 182, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:42 UTC, telo 631694 bajtov.