ClinChoice
17 odprtih delovnih mest55 % na daljavoZdružene države AmerikeKanadaIndija
Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologijaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 29 % od 17 delovnih mest
Znanost in raziskave25%
Finance in pravo20%
Razvoj programske opreme (splošno)20%
Strategija, svetovanje in analitika15%
Zdravstvo10%
Kadri / HR / zaposlovanje5%
IT-podpora in administracija5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (17)
20zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
17različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-15)
51odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
45mediana starosti, dni
25%IT (5)
30%v Evropi (6)
55%na daljavo
15%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 51 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 976.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo11 · 55%
Način dela ni naveden7 · 35%
Hibridno2 · 10%
Raven izkušenj
Senior12 · 60%
Staff5 · 25%
Junior2 · 10%
Področje
Znanost in raziskave5 · 25%
Razvoj programske opreme (splošno)4 · 20%
Finance in pravo4 · 20%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 15%
Zdravstvo2 · 10%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 5%
IT-podpora in administracija1 · 5%
Države
Združene države Amerike4
Kanada3
Indija3
Združeno kraljestvo2
Armenija1
Filipini1
Mehika1
Romunija1
Mesta
Bengaluru3
Yerevan1
Pasig City1
Mississauga1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Data Manager Consultant (Remote)
pred 10 hNa daljavoStrategija, svetovanje in analitika
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Mlajši/a svetovalec/ka za regulativo
pred 1 dnemIzvirnik: Associate, Regulatory Affairs Consultant
USD 20–23 / uroHibridnoJuniorFinance in pravo
Mlajši/a sodelavec/ka, medicinsko pisanje (MD)
pred 5 dneviIzvirnik: Associate, Medical Writing (MD)
JuniorZdravstvo
Na daljavosamo ZDASeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Senior Statistical Programmer/Analyst Consultant (Need solid oncology background) Remote in US
pred 8 dneviNa daljavosamo ZDASeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Izvirnik: Senior/Principal Statistician Consultant --TA - Oncology (Remote)
Na daljavoStaffZnanost in raziskave
Strategist / Senior Strategist - Regulatory Affairs
pred 8 dneviSeniorFinance in pravo
2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistician Consultant (Remote in UK- Outside IR35)
pred 10 dneviNa daljavosamo Združeno kraljestvoStaffZnanost in raziskave
2027 priložnosti za zaposlitev – Svetovalec/ka statistik Senior/Principal (Remote in EU)
pred 10 dneviIzvirnik: 2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistician Consultant (Remote in EU)
Na daljavoStaffZnanost in raziskave
2027 Zaposlitvene priložnosti – Statistično programiranje Senior/Principal(Remote in UK-Outside IR35)
pred 16 dneviIzvirnik: 2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistical Programming(Remote in UK-Outside IR35)
Na daljavosamo Združeno kraljestvoStaffZnanost in raziskavezahtevano: francoščina
Na daljavoStaffZnanost in raziskavezahtevano: francoščina
Sr. RA Associate Consultant
pred 17 dneviCAD 40–44 / uroNa daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Sr. RA Associate Consultant
pred 17 dneviNa daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Senior Clinical Project Manager
pred 21 dneviSeniorZdravstvo
Izvirnik: Senior Statistical Programmer Analyst - Permanent Role_Canada
CAD 80K–95K / letoNa daljavoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Asistent/ka Senior - Talent Acquisition
pred 24 dneviIzvirnik: Senior Assistant - Talent Acquisition
SeniorKadri / HR / zaposlovanje
Strateg/inja Senior - regulatorne zadeve (CMC)
pred 28 dneviIzvirnik: Senior Strategist - Regulatory Affairs (CMC)
SeniorFinance in pravo
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 95, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 07:11 UTC, telo 656924 bajtov.