RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava

← nazaj

ClinChoice

17 odprtih delovnih mest55 % na daljavoZdružene države AmerikeKanadaIndija

Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologijaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 29 % od 17 delovnih mest

Znanost in raziskave25%
Finance in pravo20%
Razvoj programske opreme (splošno)20%
Strategija, svetovanje in analitika15%
Zdravstvo10%
Kadri / HR / zaposlovanje5%
IT-podpora in administracija5%
20zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
17različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-15)
51odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
45mediana starosti, dni
25%IT (5)
30%v Evropi (6)
55%na daljavo
15%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 51 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 976.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
121
010
020
035
043
050
062
072
089
0910
1016

Način dela

Na daljavo11 · 55%
Način dela ni naveden7 · 35%
Hibridno2 · 10%

Raven izkušenj

Senior12 · 60%
Staff5 · 25%
Junior2 · 10%

Področje

Znanost in raziskave5 · 25%
Razvoj programske opreme (splošno)4 · 20%
Finance in pravo4 · 20%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 15%
Zdravstvo2 · 10%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 5%
IT-podpora in administracija1 · 5%

Države

Združene države Amerike4
Kanada3
Indija3
Združeno kraljestvo2
Armenija1
Filipini1
Mehika1
Romunija1

Mesta

Bengaluru3
Yerevan1
Pasig City1
Mississauga1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·European Unionizvirnik ↗
Na daljavoStrategija, svetovanje in analitika
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·United Statesizvirnik ↗
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Izvirnik: Associate, Regulatory Affairs Consultant
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Canadaizvirnik ↗
USD 20–23 / uroHibridnoJuniorFinance in pravo
Izvirnik: Associate, Medical Writing (MD)
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Yerevan, Armeniaizvirnik ↗
JuniorZdravstvo
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·United Statesizvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASeniorRazvoj programske opreme (splošno)
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·United Statesizvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Izvirnik: Senior/Principal Statistician Consultant --TA - Oncology (Remote)
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·United Statesizvirnik ↗
Na daljavoStaffZnanost in raziskave
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Bengaluru, Karnataka, Indiaizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
Izvirnik: Senior Accountant
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Pasig, Philippinesizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·United Kingdomizvirnik ↗
Na daljavosamo Združeno kraljestvoStaffZnanost in raziskave
Izvirnik: 2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistician Consultant (Remote in EU)
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·European Unionizvirnik ↗
Na daljavoStaffZnanost in raziskave
Izvirnik: 2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistical Programming(Remote in UK-Outside IR35)
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·United Kingdomizvirnik ↗
Na daljavosamo Združeno kraljestvoStaffZnanost in raziskavezahtevano: francoščina
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·European Union izvirnik ↗
Na daljavoStaffZnanost in raziskavezahtevano: francoščina
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Canadaizvirnik ↗
CAD 40–44 / uroNa daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Mexicoizvirnik ↗
Na daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Romania izvirnik ↗
SeniorZdravstvo
Izvirnik: Senior Statistical Programmer Analyst - Permanent Role_Canada
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija· Mississauga, Ontario, Canadaizvirnik ↗
CAD 80K–95K / letoNa daljavoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Izvirnik: Senior Assistant - Talent Acquisition
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Bengaluru, India izvirnik ↗
SeniorKadri / HR / zaposlovanje

Vodja sistemov ERP

pred 25 dnevi
Izvirnik: ERP Systems Manager
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·Bengaluru, Indiaizvirnik ↗
SeniorIT-podpora in administracija
Izvirnik: Senior Strategist - Regulatory Affairs (CMC)
ClinChoice·Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologija·City, State/County - Country izvirnik ↗
SeniorFinance in pravo

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 95, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 07:11 UTC, telo 656924 bajtov.