Castlery
12 odprtih delovnih mest8 % na daljavoSingapurMalezijaAvstralija
Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 12 delovnih mest
Marketing in komuniciranje33%
Kreativa, mediji in besedila25%
Operativa in administracija17%
Prodaja8%
Finance in pravo8%
Produkt in oblikovanje8%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (12)
12zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
12različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-14)
35odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
53mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
8%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 35 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 161.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden11 · 92%
Na daljavo1 · 8%
Raven izkušenj
Senior6 · 50%
Srednja raven1 · 8%
Junior1 · 8%
Staff1 · 8%
Področje
Marketing in komuniciranje4 · 33%
Kreativa, mediji in besedila3 · 25%
Operativa in administracija2 · 17%
Prodaja1 · 8%
Produkt in oblikovanje1 · 8%
Finance in pravo1 · 8%
Države
Singapur8
Malezija3
Avstralija1
Mesta
Johor Bahru3
Sydney1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Izvirnik: Senior Brand & Content Strategist
SeniorMarketing in komuniciranje
Občasni prodajni strokovnjak/inja, Sydney
pred 3 dneviIzvirnik: Casual Sales Specialist, Sydney
Prodaja
Category Growth Senior Specialist
pred 9 dneviSeniorMarketing in komuniciranje
Warehouse Assistant
pred 10 dneviSrednja ravenOperativa in administracija
Finančni poslovni partner/ka, dobavna veriga
pred 10 dneviIzvirnik: Finance Business Partner, Supply Chain
SeniorFinance in pravo
E-Commerce Intern
pred 11 dneviJuniorMarketing in komuniciranje
Video Editor & Motion Designer
pred 17 dneviKreativa, mediji in besedila
Izvirnik: Specialist, Performance Marketing (North America)
Marketing in komuniciranje
Strokovnjak/inja za logistične operacije Senior
pred 19 dneviIzvirnik: Senior Logistics Operations Specialist
Na daljavoSeniorOperativa in administracija
Oblikovalec/ka konceptov trgovin Senior
pred 23 dneviIzvirnik: Senior Store Concept Designer
SeniorKreativa, mediji in besedila
Lead, Art Director
pred 23 dneviStaffKreativa, mediji in besedila
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:24 UTC, telo 343025 bajtov.