RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 5 min
Slovenščina
Prijava
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← nazaj

Castlery

12 odprtih delovnih mest8 % na daljavoSingapurMalezijaAvstralija

Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 12 delovnih mest

Marketing in komuniciranje33%
Kreativa, mediji in besedila25%
Operativa in administracija17%
Prodaja8%
Finance in pravo8%
Produkt in oblikovanje8%
12zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
12različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-14)
35odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
53mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
8%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 35 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 161.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
051
063
074
0810
097
1010

Način dela

Način dela ni naveden11 · 92%
Na daljavo1 · 8%

Raven izkušenj

Senior6 · 50%
Srednja raven1 · 8%
Junior1 · 8%
Staff1 · 8%

Področje

Marketing in komuniciranje4 · 33%
Kreativa, mediji in besedila3 · 25%
Operativa in administracija2 · 17%
Prodaja1 · 8%
Produkt in oblikovanje1 · 8%
Finance in pravo1 · 8%

Države

Singapur8
Malezija3
Avstralija1

Mesta

Johor Bahru3
Sydney1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Senior Brand & Content Strategist
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Central, Singaporeizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Casual Sales Specialist, Sydney
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
Prodaja
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Central, Singaporeizvirnik ↗
SeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Lead UI/UX Designer
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Central, Singaporeizvirnik ↗
SeniorProdukt in oblikovanje

Warehouse Assistant

pred 10 dnevi
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaizvirnik ↗
Srednja ravenOperativa in administracija
Izvirnik: Finance Business Partner, Supply Chain
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Central, Singaporeizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo

E-Commerce Intern

pred 11 dnevi
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Central, Singaporeizvirnik ↗
JuniorMarketing in komuniciranje
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaizvirnik ↗
Kreativa, mediji in besedila
Izvirnik: Specialist, Performance Marketing (North America)
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Central, Singaporeizvirnik ↗
Marketing in komuniciranje
Izvirnik: Senior Logistics Operations Specialist
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Johor Bahru, Johor, Malaysiaizvirnik ↗
Na daljavoSeniorOperativa in administracija
Izvirnik: Senior Store Concept Designer
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Central, Singaporeizvirnik ↗
SeniorKreativa, mediji in besedila

Lead, Art Director

pred 23 dnevi
Castlery·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Central, Singaporeizvirnik ↗
StaffKreativa, mediji in besedila

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:24 UTC, telo 343025 bajtov.