Carvana
600 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike
Mobilnost in avtomobilska industrijaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 0 % od 600 delovnih mest
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika31%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja30%
Operativa in administracija12%
Vožnja in prevozi5%
Varovanje in zaščita4%
Uspeh in podpora strank3%
Poslovodstvo in vodilni kadri2%
Drugo9%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (600)
920zaposlitve, zadnjih 30 dni
229nove, zadnjih 7 dni
600različna delovna mesta (vsako po 1.5 oglasov)
83objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
1681odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
28mediana starosti, dni
0%IT (2)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
38%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 1681 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 989.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden903 · 98%
Na lokaciji14 · 2%
Na daljavo3 · 0%
Raven izkušenj
Junior332 · 36%
Senior221 · 24%
Srednja raven157 · 17%
Staff21 · 2%
Najvišje vodstvo (C-level)5 · 1%
Področje
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika282 · 31%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja276 · 30%
Operativa in administracija109 · 12%
Vožnja in prevozi49 · 5%
Varovanje in zaščita41 · 4%
Uspeh in podpora strank29 · 3%
Poslovodstvo in vodilni kadri20 · 2%
Strategija, svetovanje in analitika8 · 1%
Države
Združene države Amerike917
Mesta
Greenfield49
Plainfield43
Tempe34
Belton26
Trenton26
Concord26
Hoffman Estates22
Akron22
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Hoffman Estates (FT) Car Detailer
pred 14 hUSD 17–18 / uroObrt, gradbeništvo in proizvodnja
USD 16 / uroJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izkušeni avtomehanik/ka
pred 16 hIzvirnik: Experienced Automotive Technician
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Srednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Najvišje vodstvo (C-level)Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Sodelavec/ka v postprodukciji
pred 17 hIzvirnik: Post Production Associate
USD 16–17 / uroJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
SeniorOperativa in administracija
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Sale Day Driver - ADESA Manville
pred 18 hUSD 16,5–17 / uroVožnja in prevozi
Production Manager - Tolleson
pred 18 hSeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Experienced Auto Painter
pred 18 hSeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Entry-Level Auto Technician (2nd Shift)
JuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Lot Driver - ADESA Manville
pred 18 hUSD 16,5–17 / uroVožnja in prevozi
Sale Day Driver - ADESA Plainfield
pred 19 hUSD 14–14,5 / uroVožnja in prevozi
Izvirnik: Experienced Automotive Technician - $4,000-$8,000 Bonus
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Customer Service Delivery Driver - 4 Day Work Week!
USD 18–20 / uroUspeh in podpora strank
Izvirnik: Customer Delivery Driver - 4 Day Work Week!
USD 18–20 / uroVožnja in prevozi
JuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
JuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Auto Painter - $4,000 Bonus
pred 20 hSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
SeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Srednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Quality Associate, Post Production
pred 21 hJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Car Detailer
pred 22 hUSD 19,5–20 / uroObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Manager, Market Operations
pred 22 hStaffOperativa in administracija
Sodelavec/ka v logistiki
pred 1 dnemIzvirnik: Logistics Associate
USD 17,5–19,5 / uroJuniorOperativa in administracija
Vodja Senior, Talent Acquisition (Atlanta)
pred 1 dnemIzvirnik: Senior Manager, Talent Acquisition (Atlanta)
StaffKadri / HR / zaposlovanje
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Sodelavec/ka za avtomobilske dele Mid-Level
pred 1 dnemIzvirnik: Mid-Level Automotive Parts Associate
USD 16 / uroJunior
Izvirnik: Experienced Paintless Dent Repair Technician - Houston, TX
SeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Auto Body Repair Technician - Houston, TX
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Entry-Level Automotive Parts Associate
pred 1 dnemUSD 15 / uroJunior
Izvirnik: Asset Protection & Safety Associate I/II - 2nd Shift
JuniorVarovanje in zaščita
Entry-Level Automotive Parts Associate
pred 1 dnemUSD 17 / uroJunior
Izvirnik: Master Auto Painter (2nd Shift)
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
USD 22–29 / uroSenior
Usposobljen/a avtolakirer/ka
pred 1 dnemIzvirnik: Skilled Auto Painter
Srednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Entry-Level Automotive Detailer / Lot Attendant Post Production
USD 17 / uroJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izkušen/a tehnik/ca za popravilo karoserij
pred 1 dnemIzvirnik: Skilled Auto Body Repair Tech
Srednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Tehnik/ca za popravilo platišč
pred 1 dnemIzvirnik: Rim Repair Technician
JuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Entry-Level Automotive Parts Associate
pred 1 dnemUSD 16 / uroJunior
Avtolakirer/ka mojstrske ravni, bonus $6000
pred 1 dnemIzvirnik: Master Level Auto Painter $6000 Bonus
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izkušen/a avtoličar/ka, bonus $6000
pred 1 dnemIzvirnik: Experienced Auto Painter $6000 Bonus
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Expert Heavy Body Technician $6000 Bonus
SeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 607, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 12:40 UTC, telo 18384254 bajtov.