RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Tämä sivu on saatavilla kielellä Suomi.Vaihda×

← nazaj

Celero Communications, Inc.

4 odprta delovna mestaKanadaZdružene države Amerike

Proizvodnja in strojna opremaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 4 delovnih mest

Nega in socialna oskrba50%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika33%
Operativa in administracija17%
6zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
4različna delovna mesta (vsako po 1.5 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
26odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
32mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
50%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 26 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 238.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
021
032
041
050
060
073
084
0910
105

Način dela

Način dela ni naveden5 · 83%
Na lokaciji1 · 17%

Raven izkušenj

Senior3 · 50%
Staff1 · 17%
Srednja raven1 · 17%

Področje

Nega in socialna oskrba3 · 50%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika2 · 33%
Operativa in administracija1 · 17%

Države

Kanada4
Združene države Amerike3

Mesta

Ottawa4
Irvine2
San Jose1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Celero Communications, Inc.·Proizvodnja in strojna oprema·Ottawa, Ontario, Canadaizvirnik ↗
SeniorNega in socialna oskrba
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja in strojna oprema·Irvine, CAizvirnik ↗
USD 150K–250K / letoSeniorNega in socialna oskrba
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja in strojna oprema·San Jose, CAizvirnik ↗
USD 150K–250K / letoSeniorNega in socialna oskrba
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja in strojna oprema·Irvine, CA, or Ottawa, Ontario, Canadaizvirnik ↗
USD 100K–200K / letoNa lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja in strojna oprema·Ottawa, Canadaizvirnik ↗
StaffInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Celero Communications, Inc.·Proizvodnja in strojna oprema·Ottawa, Ontario, Canadaizvirnik ↗
Srednja ravenOperativa in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 112, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:15 UTC, telo 195568 bajtov.