Celero Communications, Inc.
4 odprta delovna mestaKanadaZdružene države Amerike
Proizvodnja in strojna opremaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 4 delovnih mest
Nega in socialna oskrba50%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika33%
Operativa in administracija17%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (4)
6zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
4različna delovna mesta (vsako po 1.5 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
26odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
32mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
50%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 26 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 238.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden5 · 83%
Na lokaciji1 · 17%
Raven izkušenj
Senior3 · 50%
Staff1 · 17%
Srednja raven1 · 17%
Področje
Nega in socialna oskrba3 · 50%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika2 · 33%
Operativa in administracija1 · 17%
Države
Kanada4
Združene države Amerike3
Mesta
Ottawa4
Irvine2
San Jose1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
pred 2 dnevomaSeniorNega in socialna oskrba
Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
pred 2 dnevomaUSD 150K–250K / letoSeniorNega in socialna oskrba
Senior ASIC Design Engineer - DSP/Analog/SerDes
pred 2 dnevomaUSD 150K–250K / letoSeniorNega in socialna oskrba
Post-Silicon Validation Engineer (Multiple Levels)
pred 2 dnevomaUSD 100K–200K / letoNa lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Principal Optical Systems Engineer
pred 4 dneviStaffInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Office Manager & Administrative Coordinator
pred 28 dneviSrednja ravenOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 112, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:15 UTC, telo 195568 bajtov.