RoleFalcon
Vse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetja
Slovenščina

← nazaj

Apex Companies - CSW

5 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike

Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 5 delovnih mest

Obrt, gradbeništvo in proizvodnja62%
Vožnja in prevozi25%
Operativa in administracija12%
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
1nove, zadnjih 7 dni
5različna delovna mesta (vsako po 1.6 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-07)
28odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
38mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
62%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 28 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 210.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
031
041
052
060
071
086
0911
106

Način dela

Način dela ni naveden8 · 100%

Raven izkušenj

Srednja raven5 · 62%

Področje

Obrt, gradbeništvo in proizvodnja5 · 62%
Vožnja in prevozi2 · 25%
Operativa in administracija1 · 12%

Države

Združene države Amerike8

Mesta

Phoenix1
Raleigh1
Jurupa Valley1
San Juan Capistrano1
Nashville1
Jackson1
Baton Rouge1
Livermore1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Vodja gradbišča za meteorne vode

Izvirnik: Stormwater Construction Superintendent
Svetovanje, agencije in poslovne storitvePhoenix, AZ
  • Srednja raven
  • Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
pred 2 dnevomaizvirnik ↗

Vodja gradbišča za meteorne vode

Izvirnik: Stormwater Construction Superintendent
Svetovanje, agencije in poslovne storitveRaleigh, NC
  • Srednja raven
  • Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
pred 12 dneviizvirnik ↗

Delavec/ka/tehnik/ica (voznik/ca)

Izvirnik: Laborer/Technician (Driver)
Svetovanje, agencije in poslovne storitveSan Juan Capistrano, CA
  • USD 21–23 / uro
  • Vožnja in prevozi
pred 18 dneviizvirnik ↗

Nadzornik/ca kontrole kakovosti CSW

Izvirnik: CSW Quality Control Supervisor
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNashville, TN
  • Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
pred 19 dneviizvirnik ↗

Vodja krajinarske ekipe (meteorne vode)

Izvirnik: Landscape Foreman (Stormwater)
Svetovanje, agencije in poslovne storitveJackson, MS
  • USD 22–24 / uro
  • Srednja raven
  • Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
pred 24 dneviizvirnik ↗

Vodja krajinarske ekipe (meteorne vode)

Izvirnik: Landscape Foreman (Stormwater)
Svetovanje, agencije in poslovne storitveBaton Rouge, LA
  • USD 22–24 / uro
  • Srednja raven
  • Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
pred 26 dneviizvirnik ↗

Administrativni asistent/ka

Izvirnik: Administrative Assistant
Svetovanje, agencije in poslovne storitveLivermore, CA
  • USD 22 / uro
  • Srednja raven
  • Operativa in administracija
pred 27 dneviizvirnik ↗

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 22, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-25 23:22 UTC, telo 340325 bajtov.