Apex Companies - CSW
5 odprtih delovnih mestZdružene države Amerike
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 5 delovnih mest
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja62%
Vožnja in prevozi25%
Operativa in administracija12%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (5)
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
1nove, zadnjih 7 dni
5različna delovna mesta (vsako po 1.6 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-07)
28odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
38mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
62%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 28 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 210.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden8 · 100%
Raven izkušenj
Srednja raven5 · 62%
Področje
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja5 · 62%
Vožnja in prevozi2 · 25%
Operativa in administracija1 · 12%
Države
Združene države Amerike8
Mesta
Phoenix1
Raleigh1
Jurupa Valley1
San Juan Capistrano1
Nashville1
Jackson1
Baton Rouge1
Livermore1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Izvirnik: Stormwater Construction Superintendent- Srednja raven
- Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Stormwater Construction Superintendent- Srednja raven
- Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Laborer/Technician (Driver)- USD 21–23 / uro
- Vožnja in prevozi
Izvirnik: Laborer/Technician (Driver)- USD 21–23 / uro
- Vožnja in prevozi
Izvirnik: CSW Quality Control Supervisor- Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Landscape Foreman (Stormwater)- USD 22–24 / uro
- Srednja raven
- Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Landscape Foreman (Stormwater)- USD 22–24 / uro
- Srednja raven
- Obrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Administrative Assistant- USD 22 / uro
- Srednja raven
- Operativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 22, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-25 23:22 UTC, telo 340325 bajtov.