AKQA
8 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeNemčijaFrancija
Panoga ni znanaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 8 delovnih mest
Kreativa, mediji in besedila38%
Strategija, svetovanje in analitika25%
Prodaja12%
Marketing in komuniciranje12%
Vodenje projektov in programov12%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (8)
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-11)
31odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
51mediana starosti, dni
0%IT (0)
38%v Evropi (3)
0%na daljavo
38%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 31 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 344.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden8 · 100%
Raven izkušenj
Staff5 · 62%
Senior3 · 38%
Področje
Kreativa, mediji in besedila3 · 38%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 25%
Marketing in komuniciranje1 · 12%
Vodenje projektov in programov1 · 12%
Prodaja1 · 12%
Države
Združene države Amerike4
Nemčija1
Francija1
Avstralija1
Združeno kraljestvo1
Mesta
New York City3
Berlin1
Paris1
Melbourne1
Sydney1
Seattle1
London1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Senior Content Strategist - Freelance
pred 3 dneviUSD 75–85 / uroSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Project Manager
pred 3 dneviSeniorVodenje projektov in programov
Umetniški direktor/ica Senior
pred 9 dneviIzvirnik: Senior Art Director
StaffKreativa, mediji in besedila
Oblikovalec/ka Senior - Freelance
pred 12 dneviIzvirnik: Senior Designer - Freelance
USD 2600–3000SeniorKreativa, mediji in besedila
Direktor/ica strategije skupine - Freelance
pred 12 dneviIzvirnik: Group Strategy Director - Freelance
USD 5000–6000StaffStrategija, svetovanje in analitika
Direktor/ica strategije, CRM in zvestoba
pred 17 dneviIzvirnik: Strategy Director, CRM & Loyalty
StaffStrategija, svetovanje in analitika
Kreativni direktor/ica (tekstopisec/ka)
pred 24 dneviIzvirnik: Creative Director (Copywriter)
StaffKreativa, mediji in besedila
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 21, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 10:22 UTC, telo 284093 bajtov.