RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← nazaj

AKQA

8 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeNemčijaFrancija

Panoga ni znanaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 8 delovnih mest

Kreativa, mediji in besedila38%
Strategija, svetovanje in analitika25%
Prodaja12%
Marketing in komuniciranje12%
Vodenje projektov in programov12%
8zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-11)
31odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
51mediana starosti, dni
0%IT (0)
38%v Evropi (3)
0%na daljavo
38%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 31 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 344.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

111
120
010
020
032
040
052
062
074
083
0910
107

Način dela

Način dela ni naveden8 · 100%

Raven izkušenj

Staff5 · 62%
Senior3 · 38%

Področje

Kreativa, mediji in besedila3 · 38%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 25%
Marketing in komuniciranje1 · 12%
Vodenje projektov in programov1 · 12%
Prodaja1 · 12%

Države

Združene države Amerike4
Nemčija1
Francija1
Avstralija1
Združeno kraljestvo1

Mesta

New York City3
Berlin1
Paris1
Melbourne1
Sydney1
Seattle1
London1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

USD 75–85 / uroSeniorMarketing in komuniciranje
SeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Senior Art Director
StaffKreativa, mediji in besedila
Izvirnik: Senior Designer - Freelance
AKQA·New York izvirnik ↗
USD 2600–3000SeniorKreativa, mediji in besedila
Izvirnik: Group Strategy Director - Freelance
USD 5000–6000StaffStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Strategy Director, CRM & Loyalty
AKQA·Melbourne, Sydneyizvirnik ↗
StaffStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Group Account Director
StaffProdaja
Izvirnik: Creative Director (Copywriter)
StaffKreativa, mediji in besedila

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 21, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 10:22 UTC, telo 284093 bajtov.