RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Esta página está disponible en Español.Cambiar×

← nazaj

Amwins Global Risks

6 odprtih delovnih mest14 % na daljavoZdruženo kraljestvo

Bančništvo, zavarovalništvo in financeNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 6 delovnih mest

Uspeh in podpora strank57%
Finance in pravo29%
Marketing in komuniciranje14%
7zaposlitve, zadnjih 30 dni
1nove, zadnjih 7 dni
6različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-14)
10odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
16mediana starosti, dni
0%IT (0)
86%v Evropi (6)
14%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 10 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 144.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
062
070
081
090
107

Način dela

Način dela ni naveden5 · 71%
Na daljavo1 · 14%
Hibridno1 · 14%

Raven izkušenj

ni podatkov

Področje

Uspeh in podpora strank4 · 57%
Finance in pravo2 · 29%
Marketing in komuniciranje1 · 14%

Države

Združeno kraljestvo6

Mesta

Cheltenham5
London1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Amwins Global Risks·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Remoteizvirnik ↗
Na daljavoFinance in pravo
Amwins Global Risks·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Cheltenhamizvirnik ↗
Uspeh in podpora strank
Amwins Global Risks·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Cheltenhamizvirnik ↗
Uspeh in podpora strank
Izvirnik: Client Services Technician - International Claims
Amwins Global Risks·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Cheltenhamizvirnik ↗
Uspeh in podpora strank
Amwins Global Risks·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Londonizvirnik ↗
HibridnoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Client Services Technician - Entry
Amwins Global Risks·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Cheltenhamizvirnik ↗
Uspeh in podpora strank
Izvirnik: Assistant Treasury Accountant - FTC
Amwins Global Risks·Bančništvo, zavarovalništvo in finance·Cheltenhamizvirnik ↗
Finance in pravo

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 17, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 10:22 UTC, telo 331695 bajtov.