Amwins Global Risks
6 odprtih delovnih mest14 % na daljavoZdruženo kraljestvo
Bančništvo, zavarovalništvo in financeNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 6 delovnih mest
Uspeh in podpora strank57%
Finance in pravo29%
Marketing in komuniciranje14%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (6)
7zaposlitve, zadnjih 30 dni
1nove, zadnjih 7 dni
6različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-14)
10odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
16mediana starosti, dni
0%IT (0)
86%v Evropi (6)
14%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 10 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 144.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden5 · 71%
Na daljavo1 · 14%
Hibridno1 · 14%
Raven izkušenj
ni podatkov
Področje
Uspeh in podpora strank4 · 57%
Finance in pravo2 · 29%
Marketing in komuniciranje1 · 14%
Države
Združeno kraljestvo6
Mesta
Cheltenham5
London1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Development Underwriter
pred 22 hNa daljavoFinance in pravo
Uspeh in podpora strank
Uspeh in podpora strank
Izvirnik: Client Services Technician - International Claims
Uspeh in podpora strank
Marketing Coordinator
pred 17 dneviHibridnoMarketing in komuniciranje
Tehnik/ica za storitve za stranke - Entry
pred 17 dneviIzvirnik: Client Services Technician - Entry
Uspeh in podpora strank
Pomočnik/ca računovodje/kinje za zakladništvo - FTC
pred 22 dneviIzvirnik: Assistant Treasury Accountant - FTC
Finance in pravo
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 17, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 10:22 UTC, telo 331695 bajtov.