RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 5 min
Slovenščina
Prijava
Denne siden finnes på Norsk.Bytt×

← nazaj

Airspace

7 odprtih delovnih mest50 % na daljavoZdružene države AmerikeMalezija

LogistikaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 7 delovnih mest

Zdravstvo50%
Operativa in administracija40%
Kadri / HR / zaposlovanje10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
7različna delovna mesta (vsako po 1.4 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-08)
18odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
21mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
50%na daljavo
50%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 18 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 133.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
062
070
084
092
1010

Način dela

Na daljavo5 · 50%
Način dela ni naveden5 · 50%

Raven izkušenj

Srednja raven2 · 20%
Senior1 · 10%
Staff1 · 10%

Področje

Zdravstvo5 · 50%
Operativa in administracija4 · 40%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 10%

Države

Združene države Amerike9
Malezija1

Mesta

Portland1
Renton1
Boise1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Airspace ·Logistika·Remote, USizvirnik ↗
USD 75K–85K / letoNa daljavosamo ZDASeniorKadri / HR / zaposlovanje
Airspace ·Logistika·Remote, USizvirnik ↗
USD 115K–125K / letoNa daljavosamo ZDAStaffOperativa in administracija
Airspace ·Logistika·Washington Township, OH 45459izvirnik ↗
Zdravstvo
Izvirnik: Medical Courier - Portland, OR
Airspace ·Logistika·Portland, ORizvirnik ↗
Zdravstvo
Airspace ·Logistika·United States - Remoteizvirnik ↗
USD 27–40 / uroNa daljavosamo ZDAOperativa in administracija
Izvirnik: Operations Specialist III, Aerospace & Defense (US)
Airspace ·Logistika·United States - Remoteizvirnik ↗
USD 26–30 / uroNa daljavosamo ZDASrednja ravenOperativa in administracija
Airspace ·Logistika·Renton, WA 98057izvirnik ↗
Zdravstvo
Airspace ·Logistika·Boise, ID 83713izvirnik ↗
Zdravstvo
Airspace ·Logistika·US - Remoteizvirnik ↗
USD 26–28 / uroNa daljavosamo ZDAZdravstvo
Airspace ·Logistika·Penang, Malaysiaizvirnik ↗
Srednja ravenOperativa in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:15 UTC, telo 321448 bajtov.