Wrike
8 odprtih delovnih mest55 % na daljavoCiperČeškaEstonija
Poslovna programska oprema (SaaS)Podjetje s programskim produktomDelež IT: 25 % od 8 delovnih mest
Produkt in oblikovanje35%
Poslovodstvo in vodilni kadri25%
Informacijska varnost10%
Uspeh in podpora strank10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Prodaja5%
Strategija, svetovanje in analitika5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (8)
20zaposlitve, zadnjih 30 dni
11nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 2.5 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
66odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
105mediana starosti, dni
20%IT (4)
90%v Evropi (18)
55%na daljavo
5%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 66 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1450.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo11 · 55%
Hibridno9 · 45%
Raven izkušenj
Senior11 · 55%
Staff5 · 25%
Področje
Produkt in oblikovanje7 · 35%
Poslovodstvo in vodilni kadri5 · 25%
Uspeh in podpora strank2 · 10%
Informacijska varnost2 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 10%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 5%
Prodaja1 · 5%
Države
Ciper5
Češka4
Estonija3
Japonska1
Francija1
Portugalska1
Španija1
Litva1
Mesta
Nicosia4
Prague3
Tokyo1
Rennes1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Solutions Consultant
pred 1 dnemHibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Lead Identity & Access Management Specialist
pred 1 dnemHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Lead Identity & Access Management Specialist
pred 1 dnemHibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
pred 2 dnevomaNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
pred 2 dnevomaNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
pred 2 dnevomaNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
pred 2 dnevomaNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
pred 2 dnevomaNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
pred 2 dnevomaNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Manager, AI Platform & Ecosystem
pred 2 dnevomaNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Strategic Account Executive 8
pred 3 dneviUSD 255K–300K / letoNa daljavosamo ZDAProdaja
Customer Success Manager
pred 16 dneviHibridnoSeniorUspeh in podpora strank
Customer Success Manager
pred 17 dneviNa daljavoSeniorUspeh in podpora strank
Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
pred 23 dneviHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
pred 23 dneviHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Manager, Competitive Intelligence & Positioning
pred 23 dneviNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Business Systems Security Analyst
pred 25 dneviNa daljavoInformacijska varnost
Business Systems Security Analyst
pred 25 dneviHibridnoInformacijska varnost
Software Engineering Manager
pred 28 dneviHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Software Engineering Manager
pred 28 dneviHibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 156, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:23 UTC, telo 1092599 bajtov.