RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← nazaj

Wrike

8 odprtih delovnih mest55 % na daljavoCiperČeškaEstonija

Poslovna programska oprema (SaaS)Podjetje s programskim produktomDelež IT: 25 % od 8 delovnih mest

Produkt in oblikovanje35%
Poslovodstvo in vodilni kadri25%
Informacijska varnost10%
Uspeh in podpora strank10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Prodaja5%
Strategija, svetovanje in analitika5%
20zaposlitve, zadnjih 30 dni
11nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 2.5 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
66odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
105mediana starosti, dni
20%IT (4)
90%v Evropi (18)
55%na daljavo
5%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 66 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1450.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

111
120
013
024
030
040
054
069
077
083
0911
1013

Način dela

Na daljavo11 · 55%
Hibridno9 · 45%

Raven izkušenj

Senior11 · 55%
Staff5 · 25%

Področje

Produkt in oblikovanje7 · 35%
Poslovodstvo in vodilni kadri5 · 25%
Uspeh in podpora strank2 · 10%
Informacijska varnost2 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 10%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 5%
Prodaja1 · 5%

Države

Ciper5
Češka4
Estonija3
Japonska1
Francija1
Portugalska1
Španija1
Litva1

Mesta

Nicosia4
Prague3
Tokyo1
Rennes1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Tokyoizvirnik ↗
HibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Rennesizvirnik ↗
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Pragueizvirnik ↗
HibridnoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Portugal - Remoteizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Spain - Remoteizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Lithuania - Remoteizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Poland - Remoteizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Estonia - Remoteizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Cyprus - Remoteizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Czech Republic - Remoteizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·US - Remoteizvirnik ↗
USD 255K–300K / letoNa daljavosamo ZDAProdaja
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Nicosiaizvirnik ↗
HibridnoSeniorUspeh in podpora strank
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Estonia - Remoteizvirnik ↗
Na daljavoSeniorUspeh in podpora strank
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Nicosiaizvirnik ↗
HibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Pragueizvirnik ↗
HibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Ireland - Remoteizvirnik ↗
Na daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Estonia - Remoteizvirnik ↗
Na daljavoInformacijska varnost
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Nicosiaizvirnik ↗
HibridnoInformacijska varnost
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Pragueizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Wrike·Poslovna programska oprema (SaaS)·Nicosiaizvirnik ↗
HibridnoStaffRazvoj programske opreme (splošno)

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 156, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:23 UTC, telo 1092599 bajtov.