WITHIN
12 odprtih delovnih mest12 % na daljavoZdružene države AmerikeKolumbijaMehika
E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 12 delovnih mest
Poslovodstvo in vodilni kadri38%
Marketing in komuniciranje21%
Kreativa, mediji in besedila17%
Strategija, svetovanje in analitika12%
Prodaja8%
Operativa in administracija4%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (12)
24zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
12različna delovna mesta (vsako po 2 oglasov)
10objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
82odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
175mediana starosti, dni
0%IT (0)
4%v Evropi (1)
12%na daljavo
33%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 82 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1151.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden17 · 71%
Hibridno4 · 17%
Na daljavo3 · 12%
Raven izkušenj
Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Srednja raven1 · 4%
Področje
Poslovodstvo in vodilni kadri9 · 38%
Marketing in komuniciranje5 · 21%
Kreativa, mediji in besedila4 · 17%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 12%
Prodaja2 · 8%
Operativa in administracija1 · 4%
Države
Združene države Amerike9
Kolumbija7
Mehika7
Nemčija1
Združeno kraljestvo1
Mesta
Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Community Manager (Freelancer)
pred 1 dnemMarketing in komuniciranje
Operations Associate
pred 2 dnevomaHibridnoJuniorOperativa in administracija
Senior Creative Lead
pred 3 dneviSeniorKreativa, mediji in besedila
Senior Programmatic Strategist
pred 7 dneviUSD 1–95K / letoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Google Ad Senior Manager
pred 7 dneviUSD 1–95K / letoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Google Ad Manager
pred 7 dneviUSD 1–95K / letoPoslovodstvo in vodilni kadri
Digital Associate Director
pred 7 dneviUSD 62,4K–220K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Pitch Deck Designer - Freelance
pred 7 dneviNa daljavoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
AI Creative Specialist - Freelance
pred 8 dneviNa daljavoKreativa, mediji in besedila
AI Creative Specialist - Freelance
pred 8 dneviNa daljavoKreativa, mediji in besedila
Community Manager (Freelancer)
pred 16 dneviMarketing in komuniciranje
Community Manager (Freelancer)
pred 16 dneviMarketing in komuniciranje
Paid Media Director - Europe
pred 17 dneviStaffMarketing in komuniciranje
Telehealth Paid Media Director
pred 17 dneviUSD 63,9K–135K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Senior Programmatic Strategist
pred 17 dneviSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Senior Programmatic Strategist
pred 17 dneviSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Google Ad Senior Manager
pred 17 dneviStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Google Ad Senior Manager
pred 17 dneviUSD 3–120K / letoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Google Ad Senior Manager
pred 17 dneviStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Google Ad Manager
pred 17 dneviPoslovodstvo in vodilni kadri
Google Ad Manager
pred 17 dneviUSD 3–120K / letoPoslovodstvo in vodilni kadri
Google Ad Manager
pred 17 dneviPoslovodstvo in vodilni kadri
Creative Account Manager
pred 18 dneviProdaja
Creative Account Manager - NYC
pred 22 dneviUSD 62,4K–110K / letoHibridnoProdaja
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 15, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (new_body) ob 2026-10-23 22:15 UTC, telo 1297347 bajtov.