RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

WITHIN

12 odprtih delovnih mest12 % na daljavoZdružene države AmerikeKolumbijaMehika

E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 12 delovnih mest

Poslovodstvo in vodilni kadri38%
Marketing in komuniciranje21%
Kreativa, mediji in besedila17%
Strategija, svetovanje in analitika12%
Prodaja8%
Operativa in administracija4%
24zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
12različna delovna mesta (vsako po 2 oglasov)
10objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
82odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
175mediana starosti, dni
0%IT (0)
4%v Evropi (1)
12%na daljavo
33%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 82 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1151.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

111
120
015
024
030
040
052
064
072
082
098
1024

Način dela

Način dela ni naveden17 · 71%
Hibridno4 · 17%
Na daljavo3 · 12%

Raven izkušenj

Staff7 · 29%
Senior4 · 17%
Junior1 · 4%
Srednja raven1 · 4%

Področje

Poslovodstvo in vodilni kadri9 · 38%
Marketing in komuniciranje5 · 21%
Kreativa, mediji in besedila4 · 17%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 12%
Prodaja2 · 8%
Operativa in administracija1 · 4%

Države

Združene države Amerike9
Kolumbija7
Mehika7
Nemčija1
Združeno kraljestvo1

Mesta

Mexico City7
Bogotá6
New York City5
Dallas4
Berlin1
London1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

WITHIN·E-trgovina in trgovina·New York Cityizvirnik ↗
Marketing in komuniciranje

Operations Associate

pred 2 dnevoma
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Bogotá, Bogota D.C., Colombiaizvirnik ↗
HibridnoJuniorOperativa in administracija
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Mexico City, Mexicoizvirnik ↗
SeniorKreativa, mediji in besedila
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Dallas-Fort Worth, Texasizvirnik ↗
USD 1–95K / letoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Dallas-Fort Worth, Texasizvirnik ↗
USD 1–95K / letoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri

Google Ad Manager

pred 7 dnevi
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Dallas-Fort Worth, Texasizvirnik ↗
USD 1–95K / letoPoslovodstvo in vodilni kadri
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Dallas-Fort Worth, Texasizvirnik ↗
USD 62,4K–220K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Mexico City, Mexicoizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Colombiaizvirnik ↗
Na daljavoKreativa, mediji in besedila
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Mexico City, Mexicoizvirnik ↗
Na daljavoKreativa, mediji in besedila
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Mexico Cityizvirnik ↗
Marketing in komuniciranje
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Bogota, Colombiaizvirnik ↗
Marketing in komuniciranje
WITHIN·E-trgovina in trgovina·London, Berlinizvirnik ↗
StaffMarketing in komuniciranje
WITHIN·E-trgovina in trgovina·New York Cityizvirnik ↗
USD 63,9K–135K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Bogota, Colombiaizvirnik ↗
SeniorStrategija, svetovanje in analitika
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Mexico City, Mexicoizvirnik ↗
SeniorStrategija, svetovanje in analitika
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Mexico City, Mexicoizvirnik ↗
StaffPoslovodstvo in vodilni kadri
WITHIN·E-trgovina in trgovina·New York Cityizvirnik ↗
USD 3–120K / letoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Bogota, Colombiaizvirnik ↗
StaffPoslovodstvo in vodilni kadri

Google Ad Manager

pred 17 dnevi
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Mexico City, Mexicoizvirnik ↗
Poslovodstvo in vodilni kadri

Google Ad Manager

pred 17 dnevi
WITHIN·E-trgovina in trgovina·New York Cityizvirnik ↗
USD 3–120K / letoPoslovodstvo in vodilni kadri

Google Ad Manager

pred 17 dnevi
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Bogota, Colombiaizvirnik ↗
Poslovodstvo in vodilni kadri
WITHIN·E-trgovina in trgovina·Bogota, Colombiaizvirnik ↗
Prodaja
WITHIN·E-trgovina in trgovina·New York City, New Yorkizvirnik ↗
USD 62,4K–110K / letoHibridnoProdaja

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 15, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (new_body) ob 2026-10-23 22:15 UTC, telo 1297347 bajtov.