Vaxcyte
17 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeŠvica
Biotehnologija, farmacija in medicinska tehnologijaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 17 delovnih mest
Znanost in raziskave41%
Operativa in administracija18%
Finance in pravo12%
Kadri / HR / zaposlovanje6%
DevOps / SRE / platforma / oblak6%
IT-podpora in administracija6%
Strategija, svetovanje in analitika6%
Poslovodstvo in vodilni kadri6%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (17)
17zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
17različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-12)
42odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
57mediana starosti, dni
12%IT (2)
6%v Evropi (1)
0%na daljavo
94%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 42 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 571.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden15 · 88%
Hibridno1 · 6%
Na lokaciji1 · 6%
Raven izkušenj
Staff7 · 41%
Senior3 · 18%
Srednja raven2 · 12%
Junior2 · 12%
Področje
Znanost in raziskave7 · 41%
Operativa in administracija3 · 18%
Finance in pravo2 · 12%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 6%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 6%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 6%
DevOps / SRE / platforma / oblak1 · 6%
IT-podpora in administracija1 · 6%
Države
Združene države Amerike16
Švica1
Mesta
ni podatkov
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Koordinator/ica Talent Acquisition
pred 10 hIzvirnik: Talent Acquisition Coordinator
USD 47–50 / uroHibridnoKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Director, Global Drug Substance Commercialization, Polysaccharide
USD 223K–261K / letoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
USD 176K–206K / letoStaffOperativa in administracija
Izvirnik: Associate Director, Business Process Management & Operational Excellence
USD 170K–200K / letoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Manager Accounting , Inventory and Operations
pred 9 dneviUSD 145K–169K / letoStaffFinance in pravo
Računovodja/kinja Senior
pred 9 dneviIzvirnik: Senior Accountant
USD 119K–139K / letoSeniorFinance in pravo
Scientist II (Contract), Analytical Development
pred 11 dneviUSD 70–76 / uroSrednja ravenZnanost in raziskave
Sistemski inženir/ka
pred 11 dneviIzvirnik: Systems Engineer
USD 148K–172,5K / letoDevOps / SRE / platforma / oblakPython
Senior Associate Scientist, Research
pred 11 dneviUSD 121K–141K / letoSeniorZnanost in raziskave
Associate Scientist II, Research
pred 11 dneviUSD 108K–120K / letoJuniorZnanost in raziskave
Inženir/ka IT operacij
pred 14 dneviIzvirnik: IT Operations Engineer
USD 120K–140K / letoIT-podpora in administracija
Vodja, inženiring objektov
pred 15 dneviIzvirnik: Manager, Facilities Engineering
USD 144K–169K / letoNa lokacijiStaffOperativa in administracija
USD 129K–151K / letoSeniorZnanost in raziskave
StaffOperativa in administracija
Staff Scientist, Immunoassay Development
pred 21 dneviUSD 209K–244K / letoStaffZnanost in raziskave
Izvirnik: Associate Scientist II, Immunoassay Development
USD 105K–123K / letoJuniorZnanost in raziskave
Izvirnik: Scientist II, Upstream Polysaccharide Process Development
USD 146K–171K / letoSrednja ravenZnanost in raziskave
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 97, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:14 UTC, telo 618097 bajtov.