Tripledot Studios
23 odprtih delovnih mest9 % na daljavoIndonezijaZdruženo kraljestvoKanada
Igre in stavePodjetje s programskim produktomDelež IT: 17 % od 23 delovnih mest
Podatki in strojno učenje20%
Strategija, svetovanje in analitika20%
Kreativa, mediji in besedila18%
Marketing in komuniciranje13%
Kadri / HR / zaposlovanje9%
QA in testiranje4%
Produkt in oblikovanje4%
Vodenje projektov in programov4%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (23)
45zaposlitve, zadnjih 30 dni
11nove, zadnjih 7 dni
23različna delovna mesta (vsako po 2 oglasov)
20objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-28)
97odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
30mediana starosti, dni
27%IT (12)
49%v Evropi (22)
9%na daljavo
13%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 97 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 213.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno31 · 69%
Način dela ni naveden10 · 22%
Na daljavo4 · 9%
Raven izkušenj
Senior11 · 24%
Srednja raven6 · 13%
Staff5 · 11%
Junior1 · 2%
Področje
Strategija, svetovanje in analitika9 · 20%
Podatki in strojno učenje9 · 20%
Kreativa, mediji in besedila8 · 18%
Marketing in komuniciranje6 · 13%
Kadri / HR / zaposlovanje4 · 9%
Vodenje projektov in programov2 · 4%
Produkt in oblikovanje2 · 4%
QA in testiranje2 · 4%
Države
Indonezija11
Združeno kraljestvo5
Kanada4
Belorusija4
Poljska4
Španija3
Gruzija3
Združene države Amerike2
Mesta
Jakarta11
London5
Minsk4
Warsaw4
Barcelona3
Tbilisi3
Melbourne2
Limassol2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Growth Director
pred 14 hUSD 155K–200K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Game Level Designer
pred 16 hUSD 80K–105K / letoHibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Talent Acquisition Partner
pred 1 dnemHibridnoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Senior Project Manager
pred 1 dnemHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Marketing Manager
pred 1 dnemHibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Tehnični Project Manager
pred 1 dnemIzvirnik: Technical Project Manager
JuniorVodenje projektov in programov
Growth Director
pred 2 dnevomaUSD 155K–200K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Growth Director
pred 2 dnevomaUSD 155K–200K / letoHibridnoStaffMarketing in komuniciranje
Strokovnjak/inja za podporo strankam
pred 3 dneviIzvirnik: Customer Support Specialist
HibridnoUspeh in podpora strank
Kreativni producent/ka
pred 13 dneviIzvirnik: Creative Producer
HibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Oblikovalec/ka gibljivih grafik
pred 13 dneviIzvirnik: Motion Designer
HibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Senior Data Engineer
pred 15 dneviIzvirnik: Senior Data Engineer
HibridnoSeniorPodatki in strojno učenjeSQL
2D Marketing Artist
pred 16 dneviHibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
AI Playable Developer
pred 16 dneviHibridnoRazvoj programske opreme (splošno)
Oblikovalec/ka nivojev Senior
pred 16 dneviIzvirnik: Senior Level Designer
HibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Oblikovalec/ka nivojev Senior
pred 16 dneviIzvirnik: Senior Level Designer
HibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Oblikovalec/ka nivojev Senior
pred 16 dneviIzvirnik: Senior Level Designer
HibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Product Manager Lead
pred 17 dneviIzvirnik: Lead Product Manager
USD 135K–155K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Product Manager Lead
pred 17 dneviIzvirnik: Lead Product Manager
USD 140K–165K / letoNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Talent Acquisition Partner
pred 23 dneviHibridnoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Fraud Analyst
pred 25 dneviNa daljavoStrategija, svetovanje in analitika
Fraud Analyst
pred 25 dneviStrategija, svetovanje in analitika
Fraud Analyst
pred 25 dneviStrategija, svetovanje in analitika
Fraud Analyst
pred 25 dneviStrategija, svetovanje in analitika
Fraud Analyst
pred 25 dneviStrategija, svetovanje in analitika
Fraud Analyst
pred 25 dneviHibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Fraud Analyst
pred 25 dneviHibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Fraud Analyst
pred 25 dneviHibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Oblikovalec/ka nivojev Lead
pred 26 dneviIzvirnik: Lead Level Designer
HibridnoSeniorKreativa, mediji in besedila
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 162, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 07:14 UTC, telo 959110 bajtov.