RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 4 min
Slovenščina
Prijava
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← nazaj

TransferGo

6 odprtih delovnih mestLitvaPoljska

Fintech in plačilaPodjetje s programskim produktomDelež IT: 0 % od 6 delovnih mest

Marketing in komuniciranje60%
Finance in pravo20%
Operativa in administracija10%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
6različna delovna mesta (vsako po 1.7 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
10odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
21mediana starosti, dni
0%IT (0)
100%v Evropi (10)
0%na daljavo
100%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 10 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 28.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
080
091
109

Način dela

Hibridno10 · 100%

Raven izkušenj

Senior3 · 30%
Junior1 · 10%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 10%
Srednja raven1 · 10%

Področje

Marketing in komuniciranje6 · 60%
Finance in pravo2 · 20%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 10%
Operativa in administracija1 · 10%

Države

Litva6
Poljska4

Mesta

Vilnius6
Warsaw2
Kraków2

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

TransferGo·Fintech in plačila·Vilnius, Lithuaniaizvirnik ↗
EUR 1370–1710 / mesecHibridnoJuniorFinance in pravo

Vodja CRM

pred 23 h
Izvirnik: CRM Manager
TransferGo·Fintech in plačila·Vilnius, Lithuaniaizvirnik ↗
EUR 3030–4500 / mesecHibridnoMarketing in komuniciranje

Vodja CRM

pred 23 h
Izvirnik: CRM Manager
TransferGo·Fintech in plačila·Warsaw, Polandizvirnik ↗
PLN 11,8K / mesecHibridnoMarketing in komuniciranje

Vodja CRM

pred 23 h
Izvirnik: CRM Manager
TransferGo·Fintech in plačila·Kraków, Polandizvirnik ↗
PLN 11,8K / mesecHibridnoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Chief Commercial Officer
TransferGo·Fintech in plačila·Vilnius, Lithuaniaizvirnik ↗
EUR 10,7K–16,1K / mesecHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Executive Team Assistant
TransferGo·Fintech in plačila·Vilnius, Lithuaniaizvirnik ↗
EUR 3030–4550 / mesecHibridnoOperativa in administracija
Izvirnik: Organic Growth Lead
TransferGo·Fintech in plačila·Warsaw, Polandizvirnik ↗
PLN 14,9K–22,4K / mesecHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Organic Growth Lead
TransferGo·Fintech in plačila·Kraków, Polandizvirnik ↗
PLN 14,9K–22,4K / mesecHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Organic Growth Lead
TransferGo·Fintech in plačila·Vilnius, Lithuaniaizvirnik ↗
EUR 3850–5770 / mesecHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Regulatory Compliance and Reporting Manager
TransferGo·Fintech in plačila·Vilnius, Lithuaniaizvirnik ↗
EUR 4300–6400 / mesecHibridnoSrednja ravenFinance in pravo

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:22 UTC, telo 123076 bajtov.