TransferGo
6 odprtih delovnih mestLitvaPoljska
Fintech in plačilaPodjetje s programskim produktomDelež IT: 0 % od 6 delovnih mest
Marketing in komuniciranje60%
Finance in pravo20%
Operativa in administracija10%
Poslovodstvo in vodilni kadri10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (6)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
6različna delovna mesta (vsako po 1.7 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
10odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
21mediana starosti, dni
0%IT (0)
100%v Evropi (10)
0%na daljavo
100%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 10 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 28.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno10 · 100%
Raven izkušenj
Senior3 · 30%
Junior1 · 10%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 10%
Srednja raven1 · 10%
Področje
Marketing in komuniciranje6 · 60%
Finance in pravo2 · 20%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 10%
Operativa in administracija1 · 10%
Države
Litva6
Poljska4
Mesta
Vilnius6
Warsaw2
Kraków2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
EUR 1370–1710 / mesecHibridnoJuniorFinance in pravo
Komercialni direktor/ica
pred 16 dneviIzvirnik: Chief Commercial Officer
EUR 10,7K–16,1K / mesecHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Asistent/ka ekipe vodstva
pred 21 dneviIzvirnik: Executive Team Assistant
EUR 3030–4550 / mesecHibridnoOperativa in administracija
Vodja organskega Growtha
pred 22 dneviIzvirnik: Organic Growth Lead
PLN 14,9K–22,4K / mesecHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Vodja organskega Growtha
pred 22 dneviIzvirnik: Organic Growth Lead
PLN 14,9K–22,4K / mesecHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Vodja organskega Growtha
pred 22 dneviIzvirnik: Organic Growth Lead
EUR 3850–5770 / mesecHibridnoSeniorMarketing in komuniciranje
Vodja regulatorne skladnosti in poročanja
pred 28 dneviIzvirnik: Regulatory Compliance and Reporting Manager
EUR 4300–6400 / mesecHibridnoSrednja ravenFinance in pravo
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:22 UTC, telo 123076 bajtov.