Toss
63 odprtih delovnih mestJužna Koreja
UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 25 % od 63 delovnih mest
Finance in pravo16%
Operativa in administracija12%
Produkt in oblikovanje11%
Podatki in strojno učenje9%
Poslovodstvo in vodilni kadri8%
Informacijska varnost6%
IT-podpora in administracija6%
Drugo5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (63)
64zaposlitve, zadnjih 30 dni
11nove, zadnjih 7 dni
63različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-14)
592odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
267mediana starosti, dni
27%IT (17)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 592 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 2319.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden64 · 100%
Raven izkušenj
Senior3 · 5%
Staff1 · 2%
Področje
Finance in pravo10 · 16%
Operativa in administracija8 · 12%
Produkt in oblikovanje7 · 11%
Podatki in strojno učenje6 · 9%
Poslovodstvo in vodilni kadri5 · 8%
IT-podpora in administracija4 · 6%
Informacijska varnost4 · 6%
Marketing in komuniciranje3 · 5%
Države
Južna Koreja64
Mesta
Seoul64
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Internal Auditor (개인정보)
pred 1 dnemFinance in pravo
Internal Auditor (보안)
pred 1 dnemFinance in pravo
Technical Product Owner (AI)
pred 1 dnemProdukt in oblikovanje
Information Security Manager (3년이하)
pred 1 dnemInformacijska varnost
Strokovnjak/inja za skupnost
pred 1 dnemIzvirnik: Community Specialist
Strokovnjak/inja za Data Engineering
pred 2 dnevomaIzvirnik: Data Engineering Specialist
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Security Engineering Team Leader
pred 3 dneviInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Savings Operations Specialist
pred 3 dneviOperativa in administracija
ML Engineer (Growth)
pred 3 dneviPodatki in strojno učenje
Vodja ekipe za oglaševalske operacije
pred 4 dneviIzvirnik: Ads Operations Team Leader
Operativa in administracija
Visual Designer (Product)
pred 7 dneviProdukt in oblikovanje
ML Engineer (OCR)
pred 8 dneviPodatki in strojno učenje
토스증권 Inženir/ka varnosti 서류패스 이벤트 (~11/1)
pred 9 dneviIzvirnik: 토스증권 Security Engineer 서류패스 이벤트 (~11/1)
Informacijska varnost
토스 Learner's High 서버 3기 특별전형
pred 9 dnevi고객상담 Manager
pred 9 dneviPoslovodstvo in vodilni kadri
Brand Design Assistant (프라이빗 공고)
pred 9 dneviMarketing in komuniciranje
Fraud Risk Manager
pred 9 dneviFinance in pravo
Design Assistant(프라이빗 공고)
pred 9 dneviOperativa in administracija
[증권] Japan Hiring - Talent Acquisition
pred 10 dneviSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Japan Hiring - Compliance Manager
pred 11 dneviSeniorFinance in pravo
Privacy Assistant
pred 11 dneviOperativa in administracija
Internal Auditor (IT)
pred 12 dneviIT-podpora in administracijaPythonSQL
Talent Development Specialist
pred 15 dneviInternal Auditor (재무)
pred 15 dneviFinance in pravo
Internal Auditor (업무)
pred 15 dneviFinance in pravo
Visual Designer (Interactive UI)
pred 16 dneviProdukt in oblikovanje
Data Analyst (Compliance)
pred 17 dneviPodatki in strojno učenje
Platform Product Owner (POS)
pred 17 dneviProdukt in oblikovanje
CA Operations Manager (대면센터)
pred 17 dneviOperativa in administracija
Pomočnik/ca za skladnost (광고 모니터링)
pred 17 dneviIzvirnik: Compliance Assistant (광고 모니터링)
Finance in pravo
Security Policy Team Leader
pred 17 dneviStrategija, svetovanje in analitika
Platform Product Owner (Data & AI)
pred 18 dneviProdukt in oblikovanje
Strokovnjak/inja za operacije blagovne znamke
pred 18 dneviIzvirnik: Brand Operations Specialist
Marketing in komuniciranje
Accounting Manager
pred 18 dneviFinance in pravo
Technical Account Manager (POS)
pred 21 dneviProdaja
Commerce Partner SLA manager
pred 22 dneviPoslovodstvo in vodilni kadri
Commerce Demand & Capacity Planner
pred 22 dneviOperativa in administracija
Commerce Risk & Cost manager
pred 22 dneviFinance in pravo
Vodja načrtovanja izpolnjevanja naročil
pred 22 dneviIzvirnik: Commerce Fulfillment Planning Lead
SeniorOperativa in administracija
General Affairs Manager
pred 22 dneviPoslovodstvo in vodilni kadri
UX Researcher
pred 22 dneviProdukt in oblikovanje
Marketing Specialist
pred 23 dneviMarketing in komuniciranje
FDS Manager (토스앱 플랫폼)
pred 23 dneviPoslovodstvo in vodilni kadri
AI Platform Engineer (Recommendation)
pred 23 dneviDevOps / SRE / platforma / oblak
AI Platform Engineer (Retrieval)
pred 23 dneviDevOps / SRE / platforma / oblak
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 254, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 06:36 UTC, telo 7915656 bajtov.