RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← nazaj

Toss

63 odprtih delovnih mestJužna Koreja

UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 25 % od 63 delovnih mest

Finance in pravo16%
Operativa in administracija12%
Produkt in oblikovanje11%
Podatki in strojno učenje9%
Poslovodstvo in vodilni kadri8%
Informacijska varnost6%
IT-podpora in administracija6%
Drugo5%
64zaposlitve, zadnjih 30 dni
11nove, zadnjih 7 dni
63različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-14)
592odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
267mediana starosti, dni
27%IT (17)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 592 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 2319.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

118
1212
0113
0214
0310
0423
0522
0619
0742
0845
0974
1047

Način dela

Način dela ni naveden64 · 100%

Raven izkušenj

Senior3 · 5%
Staff1 · 2%

Področje

Finance in pravo10 · 16%
Operativa in administracija8 · 12%
Produkt in oblikovanje7 · 11%
Podatki in strojno učenje6 · 9%
Poslovodstvo in vodilni kadri5 · 8%
IT-podpora in administracija4 · 6%
Informacijska varnost4 · 6%
Marketing in komuniciranje3 · 5%

Države

Južna Koreja64

Mesta

Seoul64

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Finance in pravo
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Finance in pravo
Izvirnik: IT Governance Manager
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
IT-podpora in administracija
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Produkt in oblikovanje
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Informacijska varnost
Izvirnik: Community Specialist
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Izvirnik: Data Engineering Specialist
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Operativa in administracija
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Podatki in strojno učenje
Izvirnik: Ads Operations Team Leader
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Operativa in administracija
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Produkt in oblikovanje

ML Engineer (OCR)

pred 8 dnevi
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Podatki in strojno učenje
Izvirnik: Legal Counsel (PDP)
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Finance in pravo
Izvirnik: 토스증권 Security Engineer 서류패스 이벤트 (~11/1)
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Informacijska varnost
Izvirnik: Security Engineer
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Informacijska varnost
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Poslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Category MD (가공식품)
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Zdravstvo
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Marketing in komuniciranje

Fraud Risk Manager

pred 9 dnevi
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Finance in pravo
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Operativa in administracija
Izvirnik: Security Engineer
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Informacijska varnostGolangPython
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
SeniorKadri / HR / zaposlovanje
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo

Privacy Assistant

pred 11 dnevi
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Operativa in administracija
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
IT-podpora in administracijaPythonSQL
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Finance in pravo
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Finance in pravo
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Produkt in oblikovanje
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Podatki in strojno učenje
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Produkt in oblikovanje
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Operativa in administracija
Izvirnik: Compliance Assistant (광고 모니터링)
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Finance in pravo
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Strategija, svetovanje in analitika
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Produkt in oblikovanje
Izvirnik: Brand Operations Specialist
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Marketing in komuniciranje

Accounting Manager

pred 18 dnevi
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Finance in pravo
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Prodaja
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Poslovodstvo in vodilni kadri
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Operativa in administracija
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Finance in pravo
Izvirnik: Commerce Fulfillment Planning Lead
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
SeniorOperativa in administracija
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Poslovodstvo in vodilni kadri

UX Researcher

pred 22 dnevi
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Produkt in oblikovanje
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Marketing in komuniciranje
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
Poslovodstvo in vodilni kadri
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
DevOps / SRE / platforma / oblak
Toss·UI in podatki·Seoulizvirnik ↗
DevOps / SRE / platforma / oblak

vse zaposlitve (64) →

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 254, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 06:36 UTC, telo 7915656 bajtov.