SharkNinja
42 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvoKitajska
E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 24 % od 42 delovnih mest
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika30%
Razvoj programske opreme (splošno)20%
Operativa in administracija13%
Vodenje projektov in programov11%
Marketing in komuniciranje9%
Strategija, svetovanje in analitika4%
Prodaja2%
Mobilni razvoj (iOS / Android)2%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (42)
46zaposlitve, zadnjih 30 dni
10nove, zadnjih 7 dni
42različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-14)
149odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
39mediana starosti, dni
24%IT (11)
17%v Evropi (8)
0%na daljavo
11%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 149 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 582.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden42 · 91%
Hibridno4 · 9%
Raven izkušenj
Senior13 · 28%
Srednja raven9 · 20%
Staff5 · 11%
Najvišje vodstvo (C-level)4 · 9%
Junior3 · 7%
Področje
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika14 · 30%
Razvoj programske opreme (splošno)10 · 22%
Operativa in administracija6 · 13%
Vodenje projektov in programov4 · 9%
Marketing in komuniciranje4 · 9%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 4%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 2%
Gostinstvo, hotelirstvo in čiščenje1 · 2%
Države
Združene države Amerike34
Združeno kraljestvo5
Kitajska2
Kanada1
Francija1
Norveška1
Mehika1
Nemčija1
Mesta
Needham32
London4
Suzhou2
Montréal1
Leeds1
Paris1
Oslo1
Mexico City1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Senior Product Developer
pred 10 hSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Najvišje vodstvo (C-level)Kadri / HR / zaposlovanje
Chef d’équipe, Gestion des commandes – Opérations de vente au détail // Team Lead, Retail Operations Order Management
pred 2 dnevomaSeniorGostinstvo, hotelirstvo in čiščenjeFR
VP, Global Social Strategy & Analytics
pred 3 dneviNajvišje vodstvo (C-level)Strategija, svetovanje in analitika
Forward Deployed Engineer
pred 3 dneviRazvoj programske opreme (splošno)PythonSQL
Product Developer
pred 4 dneviSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)
Senior Product Developer
pred 4 dneviSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Senior Product Developer - Ninja Heated
pred 4 dneviSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Executive Assistant
pred 4 dneviSeniorOperativa in administracija
Quality Engineer
pred 4 dneviSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Purchasing Manager
pred 8 dneviSeniorOperativa in administracija
Sr Manager, Enterprise Risk Management
pred 9 dneviSeniorFinance in pravo
USD 30 / uroInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
USD 30 / uroInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Program Manager - APAC
pred 9 dneviSrednja ravenVodenje projektov in programov
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
VP, Global Affiliate Marketing & Live Commerce
pred 9 dneviHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Marketing in komuniciranje
Manager, Embedded Firmware Architecture
pred 10 dneviStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Supply Planning Associate
pred 10 dneviHibridnoJuniorOperativa in administracija
Senior Product Integrity Engineer
pred 11 dneviSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Senior Analyst - Procure to Pay, Global Purchasing
pred 14 dneviHibridnoSeniorOperativa in administracija
Executive Assistant
pred 14 dneviOperativa in administracijazahtevano: francoščina
National Account Manager - Distribution UKI
pred 14 dneviSrednja ravenProdaja
USD 30 / uroJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
USD 30 / uroInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
USD 30 / uroInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Director, Firmware Architecture & Delivery
pred 15 dneviStaffRazvoj programske opreme (splošno)
Manager, Engineering - R&D
pred 16 dneviStaffInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Technical Project Manager
pred 16 dneviVodenje projektov in programov
VP, Global Social Media (Americas)
pred 17 dneviNajvišje vodstvo (C-level)Marketing in komuniciranje
Associate Program Manager - APAC
pred 18 dneviJuniorVodenje projektov in programov
Principal Firmware Engineer
pred 18 dneviStaffRazvoj programske opreme (splošno)CC++
Senior Product Integrity Engineer - Corded
pred 18 dneviSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Principal Mobile Application Developer
pred 21 dneviStaffMobilni razvoj (iOS / Android)CC++Kotlin
Product Developer - Skincare
pred 22 dneviSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)
Product Development Manager - Kitchenware
pred 22 dneviPoslovodstvo in vodilni kadri
Consumer Insights Analyst
pred 22 dneviSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
CRM Manager - Nordics
pred 22 dneviHibridnoMarketing in komuniciranje
Product Design Engineer II
pred 22 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Founding Engineer, Unit 26
pred 24 dneviRazvoj programske opreme (splošno)C#PythonTypeScript
Program Manager - Floorcare
pred 24 dneviSrednja ravenVodenje projektov in programov
Order Management Coordinator NA
pred 24 dneviSrednja ravenOperativa in administracija
Senior Sustainability Engineer
pred 25 dneviSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Senior Marketing Manager
pred 25 dneviSeniorMarketing in komuniciranjezahtevano: nemščina
Mechanical Engineer II - Haircare
pred 28 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 338, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 03:43 UTC, telo 4660107 bajtov.