RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← nazaj

Scotch

6 odprtih delovnih mest30 % na daljavoZdružene države Amerike

E-trgovina in trgovinaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 17 % od 6 delovnih mest

Prodaja50%
Produkt in oblikovanje20%
Uspeh in podpora strank10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Drugo10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
6različna delovna mesta (vsako po 1.7 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-05)
11odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
18mediana starosti, dni
10%IT (1)
0%v Evropi (0)
30%na daljavo
50%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 11 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 129.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
061
070
080
091
109

Način dela

Način dela ni naveden6 · 60%
Na daljavo3 · 30%
Hibridno1 · 10%

Raven izkušenj

Senior2 · 20%
Junior1 · 10%

Področje

Prodaja5 · 50%
Produkt in oblikovanje2 · 20%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%
Uspeh in podpora strank1 · 10%

Države

Združene države Amerike5

Mesta

Denver1
Oklahoma City1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Software Engineer

pred 10 dnevi
Scotch·E-trgovina in trgovina·Remoteizvirnik ↗
USD 160K–170K / letoNa daljavoRazvoj programske opreme (splošno)JavaKotlinPython
Scotch·E-trgovina in trgovina·Denver, COizvirnik ↗
USD 100K–110K / letoSenior
Izvirnik: Customer Support Specialist
Scotch·E-trgovina in trgovina·Remote / Hybridizvirnik ↗
USD 65K–75K / letoHibridnoJuniorUspeh in podpora strank

Territory Manager

pred 18 dnevi
Scotch·E-trgovina in trgovina·KS,MOizvirnik ↗
Prodaja

Territory Manager

pred 18 dnevi
Scotch·E-trgovina in trgovina·Indiana / Kentuckyizvirnik ↗
Prodaja

Territory Manager

pred 18 dnevi
Scotch·E-trgovina in trgovina·Floridaizvirnik ↗
Prodaja

Territory Manager

pred 18 dnevi
Scotch·E-trgovina in trgovina·Oklahoma / Arkansasizvirnik ↗
Prodaja

Territory Manager

pred 18 dnevi
Scotch·E-trgovina in trgovina·Twin Citiesizvirnik ↗
Prodaja

Product Designer

pred 22 dnevi
Izvirnik: Product Designer
Scotch·E-trgovina in trgovina·Remoteizvirnik ↗
USD 150K–160K / letoNa daljavoProdukt in oblikovanje

Product Manager

pred 28 dnevi
Izvirnik: Product Manager
Scotch·E-trgovina in trgovina·Remoteizvirnik ↗
USD 150K–170K / letoNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 103, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 15:12 UTC, telo 116737 bajtov.