Pathward, N.A.
23 odprtih delovnih mest100 % na daljavoZdružene države Amerike
Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacijeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 13 % od 23 delovnih mest
Finance in pravo39%
Strategija, svetovanje in analitika17%
QA in testiranje13%
Poslovodstvo in vodilni kadri13%
Prodaja4%
Operativa in administracija4%
Drugo9%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (23)
23zaposlitve, zadnjih 30 dni
10nove, zadnjih 7 dni
23različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
61odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
37mediana starosti, dni
13%IT (3)
0%v Evropi (0)
100%na daljavo
91%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 61 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 270.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo23 · 100%
Raven izkušenj
Staff7 · 30%
Senior7 · 30%
Srednja raven5 · 22%
Najvišje vodstvo (C-level)3 · 13%
Področje
Finance in pravo9 · 39%
Strategija, svetovanje in analitika4 · 17%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 13%
QA in testiranje3 · 13%
Operativa in administracija1 · 4%
Prodaja1 · 4%
Države
Združene države Amerike1
Mesta
Troy1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
USD 104K–174K / letoNa daljavoStaffFinance in pravo
Direktor/ica, upravljanje sredstev (oprema)
pred 1 dnemIzvirnik: Director, Asset Management (Equipment)
USD 125K–208K / letoNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Svetovalec/ka za analizo goljufij
pred 1 dnemIzvirnik: Fraud Analyst Advisor
USD 72K–120K / letoNa daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
USD 182K–273K / letoNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo
Direktor/ica, vpis in uvajanje (davki)
pred 2 dnevomaIzvirnik: Director, Enrollment & Onboarding (Tax)
USD 86K–145K / letoNa daljavoStaffFinance in pravo
Director, Compliance Tax Solutions
pred 2 dnevomaUSD 104K–174K / letoNa daljavoStaffFinance in pravo
Manager, BSA/AML Operations – Cases (Case Operations)
pred 2 dnevomaUSD 72K–120K / letoNa daljavoStaffOperativa in administracija
USD 86K–145K / letoNa daljavoSeniorFinance in pravo
Field Examiner Senior
pred 4 dneviUSD 72K–120K / letoNa daljavoSenior
BSA AML analitik/čarka II
pred 7 dneviIzvirnik: BSA AML Analyst II
USD 50K–84K / letoNa daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Direktor/ica, upravljanje identitet in dostopa
pred 7 dneviIzvirnik: Director, Identity and Access Management
USD 125K–208K / letoNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Business Analyst svetovalec/ka
pred 8 dneviIzvirnik: Business Analyst Advisor
USD 86K–145K / letoNa daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Business Controls Advisor
pred 10 dneviUSD 86K–145K / letoNa daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Business Controls Analyst II (Network Compliance)
pred 14 dneviUSD 50K–84K / letoNa daljavoSrednja ravenFinance in pravo
Account Manager II
pred 17 dneviIzvirnik: Account Manager II
USD 60K–100,5K / letoNa daljavoSrednja ravenProdaja
VP, rešitve FI
pred 21 dneviIzvirnik: VP, FI Solutions
USD 150K–227K / letoNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Manager, BSA High Risk Customer Reviews
pred 22 dneviUSD 72K–120K / letoNa daljavoStaffFinance in pravo
Financial Crimes Quality Assurance (QA) Sr. Analyst
pred 28 dneviUSD 60K–100,5K / letoNa daljavoSeniorQA in testiranje
Izvirnik: Financial Crimes Quality Assurance (QA) Analyst II
USD 50K–84K / letoNa daljavoSrednja ravenQA in testiranje
Financial Crimes Quality Assurance (QA) Analyst I
pred 28 dneviUSD 43K–70K / letoNa daljavoSrednja ravenQA in testiranje
Sr Legal Counsel VP (Vendor Contracts / Privacy)
pred 29 dneviUSD 104K–174K / letoNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo
Paralegal Senior
pred 29 dneviNa daljavoSeniorFinance in pravo
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 258, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:39 UTC, telo 1067168 bajtov.