RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 3 min
Slovenščina
Prijava
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← nazaj

Pathward, N.A.

23 odprtih delovnih mest100 % na daljavoZdružene države Amerike

Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacijeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 13 % od 23 delovnih mest

Finance in pravo39%
Strategija, svetovanje in analitika17%
QA in testiranje13%
Poslovodstvo in vodilni kadri13%
Prodaja4%
Operativa in administracija4%
Drugo9%
23zaposlitve, zadnjih 30 dni
10nove, zadnjih 7 dni
23različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-22)
61odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
37mediana starosti, dni
13%IT (3)
0%v Evropi (0)
100%na daljavo
91%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 61 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 270.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
011
020
031
040
050
060
073
0810
0928
1018

Način dela

Na daljavo23 · 100%

Raven izkušenj

Staff7 · 30%
Senior7 · 30%
Srednja raven5 · 22%
Najvišje vodstvo (C-level)3 · 13%

Področje

Finance in pravo9 · 39%
Strategija, svetovanje in analitika4 · 17%
Poslovodstvo in vodilni kadri3 · 13%
QA in testiranje3 · 13%
Operativa in administracija1 · 4%
Prodaja1 · 4%

Države

Združene države Amerike1

Mesta

Troy1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 104K–174K / letoNa daljavoStaffFinance in pravo
Izvirnik: Director, Asset Management (Equipment)
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 125K–208K / letoNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Fraud Analyst Advisor
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 72K–120K / letoNa daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 182K–273K / letoNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo
Izvirnik: Director, Enrollment & Onboarding (Tax)
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 86K–145K / letoNa daljavoStaffFinance in pravo
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 104K–174K / letoNa daljavoStaffFinance in pravo
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 72K–120K / letoNa daljavoStaffOperativa in administracija
Izvirnik: USDA Loan Closer
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
Na daljavo
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 86K–145K / letoNa daljavoSeniorFinance in pravo
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 72K–120K / letoNa daljavoSenior
Izvirnik: BSA AML Analyst II
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 50K–84K / letoNa daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Director, Identity and Access Management
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 125K–208K / letoNa daljavoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Business Analyst Advisor
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 86K–145K / letoNa daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 86K–145K / letoNa daljavoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 50K–84K / letoNa daljavoSrednja ravenFinance in pravo

Account Manager II

pred 17 dnevi
Izvirnik: Account Manager II
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 60K–100,5K / letoNa daljavoSrednja ravenProdaja

VP, rešitve FI

pred 21 dnevi
Izvirnik: VP, FI Solutions
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 150K–227K / letoNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 72K–120K / letoNa daljavoStaffFinance in pravo
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 60K–100,5K / letoNa daljavoSeniorQA in testiranje
Izvirnik: Financial Crimes Quality Assurance (QA) Analyst II
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 50K–84K / letoNa daljavoSrednja ravenQA in testiranje
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 43K–70K / letoNa daljavoSrednja ravenQA in testiranje
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remoteizvirnik ↗
USD 104K–174K / letoNa daljavoNajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo

Paralegal Senior

pred 29 dnevi
Pathward, N.A. ·Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacije·Remote; Troy, Michigan, United Statesizvirnik ↗
Na daljavoSeniorFinance in pravo

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 258, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:39 UTC, telo 1067168 bajtov.