OLIVER - APAC
27 odprtih delovnih mest10 % na daljavoIndijaVietnamFilipini
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 4 % od 27 delovnih mest
Marketing in komuniciranje32%
Prodaja19%
Kreativa, mediji in besedila19%
Produkt in oblikovanje10%
IT-podpora in administracija3%
Finance in pravo3%
Vodenje projektov in programov3%
Drugo3%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (27)
31zaposlitve, zadnjih 30 dni
12nove, zadnjih 7 dni
27različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
9objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
49odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
23mediana starosti, dni
3%IT (1)
0%v Evropi (0)
10%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 49 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 238.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na lokaciji19 · 61%
Hibridno9 · 29%
Na daljavo3 · 10%
Raven izkušenj
Senior17 · 55%
Srednja raven10 · 32%
Staff3 · 10%
Področje
Marketing in komuniciranje10 · 32%
Prodaja6 · 19%
Kreativa, mediji in besedila6 · 19%
Produkt in oblikovanje3 · 10%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 3%
Finance in pravo1 · 3%
IT-podpora in administracija1 · 3%
Vodenje projektov in programov1 · 3%
Države
Indija19
Vietnam4
Filipini2
Kitajska2
Malezija1
Singapur1
Tajska1
Indonezija1
Mesta
Mumbai19
Ho Chi Minh City4
Manila2
Kuala Lumpur1
Bangkok1
Jakarta1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
SEO Lead
pred 15 hNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Senior Account Executive
pred 16 hHibridnoSeniorProdaja
Senior Art Director
pred 16 hNa lokacijiStaffKreativa, mediji in besedila
Motion Graphic Designer
pred 23 hNa lokacijiSrednja ravenProdukt in oblikovanje
Senior Designer
pred 23 hNa lokacijiSeniorKreativa, mediji in besedila
Senior Influencer Manager
pred 23 hNa lokacijiSeniorMarketing in komuniciranje
Na lokacijiSeniorMarketing in komuniciranje
Brand Lead
pred 1 dnemNa lokacijiSeniorMarketing in komuniciranje
Brand Lead
pred 1 dnemNa lokacijiSeniorMarketing in komuniciranje
GenAI Strategist
pred 2 dnevomaHibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Lead, Master Brand Social – YouTube India (via Oliver)
pred 2 dnevomaNa daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Accountant
pred 2 dnevomaNa lokacijiSrednja ravenFinance in pravo
Senior Account Manager
pred 7 dneviHibridnoSeniorProdaja
Senior IT Manager
pred 7 dneviNa lokacijiSeniorIT-podpora in administracija
Integrated Designer
pred 7 dneviHibridnoSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Regional Digital Project Manager
pred 8 dneviHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Account Director
pred 14 dneviHibridnoStaffProdaja
Account Executive
pred 14 dneviHibridnoProdaja
Social Content Writer (Brand Journalist)
pred 14 dneviHibridnoSrednja ravenMarketing in komuniciranje
GenAI Account Executive
pred 14 dneviNa lokacijiSrednja ravenProdaja
Gen AI Senior Motion Creator
pred 16 dneviNa lokacijiSenior
Senior Account Manager/Project Manager
pred 19 dneviHibridnoSeniorProdaja
Brand Lead
pred 23 dneviNa lokacijiSeniorMarketing in komuniciranje
Social Media Manager
pred 23 dneviNa lokacijiSrednja ravenMarketing in komuniciranje
Copywriter
pred 23 dneviNa lokacijiSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Motion Graphic Designer
pred 23 dneviNa lokacijiSrednja ravenProdukt in oblikovanje
Graphic Designer
pred 23 dneviNa lokacijiSrednja ravenProdukt in oblikovanje
Senior Designer
pred 23 dneviNa lokacijiSeniorKreativa, mediji in besedila
Senior Influencer Marketing Manager
pred 23 dneviNa lokacijiSeniorMarketing in komuniciranje
Associate Creative Director (Art)
pred 25 dneviNa lokacijiStaffKreativa, mediji in besedila
New Business Manager
pred 29 dneviNa daljavoSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 114, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 06:13 UTC, telo 1369899 bajtov.