One Mobility
18 odprtih delovnih mestNemčijaMehikaFrancija
Mobilnost in avtomobilska industrijaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 11 % od 18 delovnih mest
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika44%
Operativa in administracija17%
Kadri / HR / zaposlovanje11%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
Podatki in strojno učenje6%
IT-podpora in administracija6%
Vodenje projektov in programov6%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (18)
18zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
18različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-12)
41odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
32mediana starosti, dni
11%IT (2)
44%v Evropi (8)
0%na daljavo
11%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 41 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 122.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na lokaciji11 · 61%
Hibridno6 · 33%
Način dela ni naveden1 · 6%
Raven izkušenj
Srednja raven11 · 61%
Junior4 · 22%
Senior1 · 6%
Področje
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika8 · 44%
Operativa in administracija3 · 17%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 11%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 11%
Vodenje projektov in programov1 · 6%
Podatki in strojno učenje1 · 6%
IT-podpora in administracija1 · 6%
Države
Nemčija7
Mehika5
Francija2
Vietnam2
Južna Koreja2
Indija1
Mesta
Reutlingen7
Comonfort3
Haiphong2
Ciudad Juárez2
Seoul2
Pune1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Izvirnik: Electrical Design Engineer & Machine Safety Specialist (M/F)
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: francoščina
Process Quality Engineer
pred 2 dnevomaNa lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Vzdrževalni inženir/ka
pred 3 dneviIzvirnik: Maintenance Engineer
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Project Quality Engineer (QM)
pred 4 dneviNa lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Partner/ica za HR operacije
pred 4 dneviIzvirnik: HR Operations Partner
Na lokacijiSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Project Manager (m/f/d)
pred 9 dneviHibridnoSrednja ravenVodenje projektov in programovzahtevano: nemščina
Procesni inženir - ultrazvočno varjenje (m/f/d)
pred 11 dneviIzvirnik: Process Engineer - Ultra sonic welding (m/f/d)
HibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
HibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: nemščina
Izvirnik: 2D Design Engineer (Wiring Harness Development) (m/f/d)
HibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: nemščina
EUR 1214–1441 / letoHibridnoJuniorPodatki in strojno učenjezahtevano: nemščinaDE
Izvirnik: Procurement Project Manager (fixed term / contract / maternity leave replacement)
Na lokacijiSrednja ravenOperativa in administracija
Duales Studium BWL - Studienrichtung Industrial Business Management (B.A.) (m/w/d) ab Oktober 2027
pred 12 dneviIzvirnik: Duales Studium BWL - Studienrichtung Industrial Business Management (B.A.) (m/w/d) ab Oktober 2027
EUR 1214–1441 / letoHibridnoJuniorPoslovodstvo in vodilni kadrizahtevano: nemščinaDE
Izvirnik: Ausbildung zum Fachinformatiker (m/w/d) für Systemintegration ab Herbst 2027
Na lokacijiJuniorIT-podpora in administracijazahtevano: nemščinaDE
Regional Commodity Manager
pred 18 dneviSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Tehnik/ca vzdrževanja
pred 24 dneviIzvirnik: Maintenance Technician
Na lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvršni asistent/ka
pred 24 dneviIzvirnik: Executive Assistant
Na lokacijiSrednja ravenOperativa in administracija
HR Payroll Specialist
pred 24 dneviNa lokacijiSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Inženir/ka za načrtovanje surovin
pred 26 dneviIzvirnik: Raw Material Planning Engineer
Na lokacijiOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 88, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 13:10 UTC, telo 990189 bajtov.