RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 6 min
Slovenščina
Prijava
Denne side findes på Dansk.Skift×

← nazaj

One Mobility

18 odprtih delovnih mestNemčijaMehikaFrancija

Mobilnost in avtomobilska industrijaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 11 % od 18 delovnih mest

Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika44%
Operativa in administracija17%
Kadri / HR / zaposlovanje11%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
Podatki in strojno učenje6%
IT-podpora in administracija6%
Vodenje projektov in programov6%
18zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
18različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-12)
41odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
32mediana starosti, dni
11%IT (2)
44%v Evropi (8)
0%na daljavo
11%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 41 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 122.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
061
075
088
0913
1014

Način dela

Na lokaciji11 · 61%
Hibridno6 · 33%
Način dela ni naveden1 · 6%

Raven izkušenj

Srednja raven11 · 61%
Junior4 · 22%
Senior1 · 6%

Področje

Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika8 · 44%
Operativa in administracija3 · 17%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 11%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 11%
Vodenje projektov in programov1 · 6%
Podatki in strojno učenje1 · 6%
IT-podpora in administracija1 · 6%

Države

Nemčija7
Mehika5
Francija2
Vietnam2
Južna Koreja2
Indija1

Mesta

Reutlingen7
Comonfort3
Haiphong2
Ciudad Juárez2
Seoul2
Pune1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Electrical Design Engineer & Machine Safety Specialist (M/F)
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Masevaux-Niederbruck , Grand Est, Franceizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: francoščina
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Comonfort, Guanajuato, Mexicoizvirnik ↗
Na lokacijiInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Maintenance Engineer
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Hai Phong City, Hải Phòng, Vietnamizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Hai Phong City, Hải Phòng, Vietnamizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: HR Operations Partner
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Ciudad Juárez, Chihuahua, Mexicoizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Reutlingen, Baden-Württemberg, Germanyizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenVodenje projektov in programovzahtevano: nemščina
Izvirnik: Process Engineer - Ultra sonic welding (m/f/d)
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Masevaux-Niederbruck , Grand-Est, France | Reutlingen, Baden-Württemberg, Germanyizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Reutlingen, Baden-Württemberg, Germanyizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: nemščina
Izvirnik: 2D Design Engineer (Wiring Harness Development) (m/f/d)
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Reutlingen, Baden-Württemberg, Germanyizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: nemščina
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Reutlingen, Baden-Württemberg, Deutschlandizvirnik ↗
EUR 1214–1441 / letoHibridnoJuniorPodatki in strojno učenjezahtevano: nemščinaDE
Izvirnik: Procurement Project Manager (fixed term / contract / maternity leave replacement)
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Anyang, Seoul-teukbyeolsi, South Koreaizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenOperativa in administracija
Izvirnik: Duales Studium BWL - Studienrichtung Industrial Business Management (B.A.) (m/w/d) ab Oktober 2027
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Reutlingen, Baden-Württemberg, Deutschlandizvirnik ↗
EUR 1214–1441 / letoHibridnoJuniorPoslovodstvo in vodilni kadrizahtevano: nemščinaDE
Izvirnik: Ausbildung zum Fachinformatiker (m/w/d) für Systemintegration ab Herbst 2027
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Reutlingen, Baden-Württemberg, Deutschlandizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorIT-podpora in administracijazahtevano: nemščinaDE
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Anyang, Seoul-teukbyeolsi, South Koreaizvirnik ↗
SeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Maintenance Technician
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Comonfort, Guanajuato, Mexicoizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Executive Assistant
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Comonfort, Guanajuato, Mexicoizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenOperativa in administracija
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Ciudad Juárez, Chihuahua, Mexicoizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Raw Material Planning Engineer
One Mobility·Mobilnost in avtomobilska industrija·Pune, Mahārāshtra, Indiaizvirnik ↗
Na lokacijiOperativa in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 88, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 13:10 UTC, telo 990189 bajtov.