RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← nazaj

Mixpanel

10 odprtih delovnih mest35 % na daljavoZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvoSingapur

UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 20 % od 10 delovnih mest

Finance in pravo29%
Razvoj programske opreme (splošno)29%
Uspeh in podpora strank18%
Produkt in oblikovanje12%
Kadri / HR / zaposlovanje6%
Poslovodstvo in vodilni kadri6%
17zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1.7 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-28)
46odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
39mediana starosti, dni
29%IT (5)
6%v Evropi (1)
35%na daljavo
53%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 46 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 204.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
041
050
061
076
089
0920
109

Način dela

Hibridno11 · 65%
Na daljavo6 · 35%

Raven izkušenj

Senior10 · 59%
Junior2 · 12%
Srednja raven1 · 6%

Področje

Razvoj programske opreme (splošno)5 · 29%
Finance in pravo5 · 29%
Uspeh in podpora strank3 · 18%
Produkt in oblikovanje2 · 12%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 6%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 6%

Države

Združene države Amerike14
Združeno kraljestvo1
Singapur1
Mehika1

Mesta

San Francisco7
New York City3
London1
Mexico City1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Senior People Business Partner
Mixpanel·UI in podatki·London, UK (Hybrid)izvirnik ↗
HibridnoSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Mixpanel·UI in podatki·San Francisco, US (Hybrid)izvirnik ↗
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)PythonTypeScript
Mixpanel·UI in podatki·New York City, US (Remote)izvirnik ↗
USD 132K–162,8K / letoNa daljavosamo ZDAUspeh in podpora strank
Mixpanel·UI in podatki·San Francisco, US (Remote)izvirnik ↗
USD 132K–162,8K / letoNa daljavosamo ZDAUspeh in podpora strank
Mixpanel·UI in podatki·Remote, USizvirnik ↗
Na daljavosamo ZDAUspeh in podpora strank
Izvirnik: Product Manager - Platform
Mixpanel·UI in podatki·San Francisco, US (Hybrid)izvirnik ↗
USD 175K–210K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Product Manager - Data
Mixpanel·UI in podatki·San Francisco, US (Hybrid)izvirnik ↗
USD 175K–210K / letoHibridnoProdukt in oblikovanje
Mixpanel·UI in podatki·San Francisco, US (Hybrid)izvirnik ↗
USD 191K–287K / letoHibridnoSeniorFinance in pravo
Izvirnik: Senior Customer Engineer - LATAM
Mixpanel·UI in podatki·Remote, US (Remote)izvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASeniorRazvoj programske opreme (splošno)zahtevano: španščinaPythonSQL
Mixpanel·UI in podatki·New York City, US (Hybrid)izvirnik ↗
USD 138K–187K / letoHibridnoJuniorFinance in pravo
Mixpanel·UI in podatki·San Francisco, US (Hybrid)izvirnik ↗
USD 138K–187K / letoHibridnoJuniorFinance in pravo

Renewals Manager

pred 24 dnevi
Mixpanel·UI in podatki·Singapore (Hybrid)izvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Senior Strategic Finance Associate, G&A
Mixpanel·UI in podatki·New York City, US (Hybrid)izvirnik ↗
USD 160,5K–217,5K / letoHibridnoSeniorFinance in pravo
Izvirnik: Senior Strategic Finance Associate, G&A
Mixpanel·UI in podatki·San Francisco, US (Hybrid)izvirnik ↗
USD 160,5K–217,5K / letoHibridnoSeniorFinance in pravo
Izvirnik: Senior Customer Engineer - LATAM
Mixpanel·UI in podatki·Mexico City, Mexico (Hybrid)izvirnik ↗
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)zahtevano: španščinaPythonSQL
Izvirnik: Senior Customer Engineer - LATAM
Mixpanel·UI in podatki·Florida, US (Remote)izvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASeniorRazvoj programske opreme (splošno)zahtevano: španščinaPythonSQL
Izvirnik: Senior Customer Engineer - LATAM
Mixpanel·UI in podatki·Texas, US (Remote)izvirnik ↗
Na daljavosamo ZDASeniorRazvoj programske opreme (splošno)zahtevano: španščinaPythonSQL

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 97, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:13 UTC, telo 650820 bajtov.