Mixpanel
10 odprtih delovnih mest35 % na daljavoZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvoSingapur
UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 20 % od 10 delovnih mest
Finance in pravo29%
Razvoj programske opreme (splošno)29%
Uspeh in podpora strank18%
Produkt in oblikovanje12%
Kadri / HR / zaposlovanje6%
Poslovodstvo in vodilni kadri6%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (10)
17zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1.7 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-28)
46odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
39mediana starosti, dni
29%IT (5)
6%v Evropi (1)
35%na daljavo
53%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 46 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 204.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno11 · 65%
Na daljavo6 · 35%
Raven izkušenj
Senior10 · 59%
Junior2 · 12%
Srednja raven1 · 6%
Področje
Razvoj programske opreme (splošno)5 · 29%
Finance in pravo5 · 29%
Uspeh in podpora strank3 · 18%
Produkt in oblikovanje2 · 12%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 6%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 6%
Države
Združene države Amerike14
Združeno kraljestvo1
Singapur1
Mehika1
Mesta
San Francisco7
New York City3
London1
Mexico City1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Poslovni partner/ka za kadre Senior
pred 16 hIzvirnik: Senior People Business Partner
HibridnoSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Senior Software Engineer, Experimentation
pred 1 dnemHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)PythonTypeScript
USD 132K–162,8K / letoNa daljavosamo ZDAUspeh in podpora strank
USD 132K–162,8K / letoNa daljavosamo ZDAUspeh in podpora strank
Na daljavosamo ZDAUspeh in podpora strank
Product Manager - Platform
pred 16 dneviIzvirnik: Product Manager - Platform
USD 175K–210K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Product Manager - podatki
pred 16 dneviIzvirnik: Product Manager - Data
USD 175K–210K / letoHibridnoProdukt in oblikovanje
Senior Finance Manager, Product & Engineering
pred 21 dneviUSD 191K–287K / letoHibridnoSeniorFinance in pravo
Inženir/ka za stranke Senior - LATAM
pred 22 dneviIzvirnik: Senior Customer Engineer - LATAM
Na daljavosamo ZDASeniorRazvoj programske opreme (splošno)zahtevano: španščinaPythonSQL
Strategic Finance Associate, GTM
pred 23 dneviUSD 138K–187K / letoHibridnoJuniorFinance in pravo
Strategic Finance Associate, GTM
pred 23 dneviUSD 138K–187K / letoHibridnoJuniorFinance in pravo
Renewals Manager
pred 24 dneviHibridnoSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Senior Strategic Finance Associate, G&A
USD 160,5K–217,5K / letoHibridnoSeniorFinance in pravo
Izvirnik: Senior Strategic Finance Associate, G&A
USD 160,5K–217,5K / letoHibridnoSeniorFinance in pravo
Inženir/ka za stranke Senior - LATAM
pred 25 dneviIzvirnik: Senior Customer Engineer - LATAM
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)zahtevano: španščinaPythonSQL
Inženir/ka za stranke Senior - LATAM
pred 25 dneviIzvirnik: Senior Customer Engineer - LATAM
Na daljavosamo ZDASeniorRazvoj programske opreme (splošno)zahtevano: španščinaPythonSQL
Inženir/ka za stranke Senior - LATAM
pred 25 dneviIzvirnik: Senior Customer Engineer - LATAM
Na daljavosamo ZDASeniorRazvoj programske opreme (splošno)zahtevano: španščinaPythonSQL
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 97, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:13 UTC, telo 650820 bajtov.