Mirakl
13 odprtih delovnih mest7 % na daljavoFrancijaNemčijaZdružene države Amerike
Spletne tržniceNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 13 delovnih mest
Strategija, svetovanje in analitika43%
Finance in pravo21%
Prodaja14%
Marketing in komuniciranje14%
Kadri / HR / zaposlovanje7%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (13)
14zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
13različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-01)
30odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
52mediana starosti, dni
0%IT (0)
93%v Evropi (13)
7%na daljavo
57%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 30 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1289.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden12 · 86%
Na daljavo1 · 7%
Hibridno1 · 7%
Raven izkušenj
Junior7 · 50%
Srednja raven3 · 21%
Staff2 · 14%
Senior1 · 7%
Področje
Strategija, svetovanje in analitika6 · 43%
Finance in pravo3 · 21%
Prodaja2 · 14%
Marketing in komuniciranje2 · 14%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 7%
Države
Francija11
Nemčija1
Združene države Amerike1
Združeno kraljestvo1
Mesta
Paris10
Munich1
Bordeaux1
Boston1
London1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Account Executive, Mirakl Connect
pred 12 hSrednja ravenProdajazahtevano: nemščina
Solution Consultant, Connect EMEA
pred 1 dnemNa daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
HibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
StaffFinance in pravo
StaffFinance in pravo
AI Analyst Co-op
pred 10 dneviUSD 25 / uroStrategija, svetovanje in analitika
HR Project Manager Intern - January 2027
pred 15 dneviEUR 1200–1400 / mesecJuniorKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: francoščina
Solution Consultant Intern
pred 16 dneviEUR 1200–1400 / mesecJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Sales Excellence Project Intern
pred 17 dneviEUR 1200–1400 / mesecJuniorProdajazahtevano: francoščina
EUR 1200–1400 / mesecJuniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
Business Analyst Intern, London
pred 22 dneviGBP 2000 / mesecJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Brand Design Intern or Apprentice
pred 22 dneviEUR 1200–1600 / mesecJuniorMarketing in komuniciranje
Product Marketing Intern
pred 22 dneviEUR 1200–1400 / mesecJuniorMarketing in komuniciranje
Accountant, General Ledger (Freelance/Contractor)
pred 28 dneviSeniorFinance in pravozahtevano: francoščina
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 68, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-23 22:19 UTC, telo 499074 bajtov.