RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 3 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Mirakl

13 odprtih delovnih mest7 % na daljavoFrancijaNemčijaZdružene države Amerike

Spletne tržniceNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 13 delovnih mest

Strategija, svetovanje in analitika43%
Finance in pravo21%
Prodaja14%
Marketing in komuniciranje14%
Kadri / HR / zaposlovanje7%
14zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
13različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
3objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-01)
30odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
52mediana starosti, dni
0%IT (0)
93%v Evropi (13)
7%na daljavo
57%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 30 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1289.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
063
071
081
093
1013

Način dela

Način dela ni naveden12 · 86%
Na daljavo1 · 7%
Hibridno1 · 7%

Raven izkušenj

Junior7 · 50%
Srednja raven3 · 21%
Staff2 · 14%
Senior1 · 7%

Področje

Strategija, svetovanje in analitika6 · 43%
Finance in pravo3 · 21%
Prodaja2 · 14%
Marketing in komuniciranje2 · 14%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 7%

Države

Francija11
Nemčija1
Združene države Amerike1
Združeno kraljestvo1

Mesta

Paris10
Munich1
Bordeaux1
Boston1
London1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Mirakl·Spletne tržnice·München, Bavaria, Germanyizvirnik ↗
Srednja ravenProdajazahtevano: nemščina
Mirakl·Spletne tržnice·Paris, Franceizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
Mirakl·Spletne tržnice·Paris, Franceizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
Mirakl·Spletne tržnice·Bordeaux, Franceizvirnik ↗
StaffFinance in pravo
Mirakl·Spletne tržnice·Paris, Franceizvirnik ↗
StaffFinance in pravo

AI Analyst Co-op

pred 10 dnevi
Mirakl·Spletne tržnice·Boston, Massachusetts, United Statesizvirnik ↗
USD 25 / uroStrategija, svetovanje in analitika
Mirakl·Spletne tržnice·Paris, Franceizvirnik ↗
EUR 1200–1400 / mesecJuniorKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: francoščina
Mirakl·Spletne tržnice·Paris, Franceizvirnik ↗
EUR 1200–1400 / mesecJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Mirakl·Spletne tržnice·Paris, Franceizvirnik ↗
EUR 1200–1400 / mesecJuniorProdajazahtevano: francoščina
Mirakl·Spletne tržnice·Paris, Franceizvirnik ↗
EUR 1200–1400 / mesecJuniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
Mirakl·Spletne tržnice·London, England, United Kingdomizvirnik ↗
GBP 2000 / mesecJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Mirakl·Spletne tržnice·Paris, Franceizvirnik ↗
EUR 1200–1600 / mesecJuniorMarketing in komuniciranje
Mirakl·Spletne tržnice·Paris, Franceizvirnik ↗
EUR 1200–1400 / mesecJuniorMarketing in komuniciranje
Mirakl·Spletne tržnice·Paris, Franceizvirnik ↗
SeniorFinance in pravozahtevano: francoščina

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 68, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-23 22:19 UTC, telo 499074 bajtov.