RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← nazaj

Isomorphic Labs

10 odprtih delovnih mestZdruženo kraljestvoZdružene države Amerike

UI in podatkiNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 10 % od 10 delovnih mest

Finance in pravo30%
Zdravstvo20%
Znanost in raziskave20%
Operativa in administracija10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Drugo10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
30odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
65mediana starosti, dni
10%IT (1)
50%v Evropi (5)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 30 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1718.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

111
120
010
020
031
040
051
060
073
087
097
107

Način dela

Hibridno10 · 100%

Raven izkušenj

Senior6 · 60%
Staff2 · 20%

Področje

Finance in pravo3 · 30%
Zdravstvo2 · 20%
Znanost in raziskave2 · 20%
Operativa in administracija1 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%

Države

Združeno kraljestvo5
Združene države Amerike5

Mesta

London5

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Isomorphic Labs·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorZdravstvo
Izvirnik: Senior Research Investigator (Biologics Computational Science), London
Isomorphic Labs·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorZnanost in raziskave
Isomorphic Labs·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoSeniorZnanost in raziskave
Isomorphic Labs·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
HibridnoStaffOperativa in administracija
Izvirnik: Technical Program Manager (DDMR), Cambridge, MA
Isomorphic Labs·UI in podatki·Cambridge, MAizvirnik ↗
HibridnoRazvoj programske opreme (splošno)
Izvirnik: Senior Finance Business Partner (Clinical), Cambridge, MA
Isomorphic Labs·UI in podatki·Cambridge, MAizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravo
Izvirnik: Candidate Experience Coordinator, Cambridge, MA
Isomorphic Labs·UI in podatki·Cambridge, MAizvirnik ↗
Hibridno
Isomorphic Labs·UI in podatki·Cambridge, MAizvirnik ↗
HibridnoStaffZdravstvo
Izvirnik: Senior Legal Counsel, Clinical
Isomorphic Labs·UI in podatki·Cambridge, MAizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravo

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 95, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 07:13 UTC, telo 424220 bajtov.