Isomorphic Labs
10 odprtih delovnih mestZdruženo kraljestvoZdružene države Amerike
UI in podatkiNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 10 % od 10 delovnih mest
Finance in pravo30%
Zdravstvo20%
Znanost in raziskave20%
Operativa in administracija10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Drugo10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (10)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
30odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
65mediana starosti, dni
10%IT (1)
50%v Evropi (5)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 30 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1718.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno10 · 100%
Raven izkušenj
Senior6 · 60%
Staff2 · 20%
Področje
Finance in pravo3 · 30%
Zdravstvo2 · 20%
Znanost in raziskave2 · 20%
Operativa in administracija1 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%
Države
Združeno kraljestvo5
Združene države Amerike5
Mesta
London5
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
HibridnoSeniorZdravstvo
Izvirnik: Senior Research Investigator (Biologics Computational Science), London
HibridnoSeniorZnanost in raziskave
Research Leader (Toxicology), London
pred 2 dnevomaHibridnoSeniorZnanost in raziskave
Head of External Drug Discovery Operations, London
pred 10 dneviHibridnoStaffOperativa in administracija
Tehnični vodja programa (DDMR), Cambridge, MA
pred 14 dneviIzvirnik: Technical Program Manager (DDMR), Cambridge, MA
HibridnoRazvoj programske opreme (splošno)
HibridnoSeniorFinance in pravo
Izvirnik: Senior Finance Business Partner (Clinical), Cambridge, MA
HibridnoSeniorFinance in pravo
Koordinator/ica izkušnje kandidatov, Cambridge, MA
pred 24 dneviIzvirnik: Candidate Experience Coordinator, Cambridge, MA
Hibridno
HibridnoStaffZdravstvo
Pravni svetovalec/ka Senior, klinično
pred 29 dneviIzvirnik: Senior Legal Counsel, Clinical
HibridnoSeniorFinance in pravo
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 95, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 07:13 UTC, telo 424220 bajtov.