Green Thumb
60 odprtih delovnih mest2 % na daljavoZdružene države Amerike
Javni sektor, izobraževanje in neprofitne organizacijeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 5 % od 60 delovnih mest
Nega in socialna oskrba36%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika12%
Vožnja in prevozi10%
Operativa in administracija7%
Varovanje in zaščita6%
Zdravstvo4%
Poslovodstvo in vodilni kadri4%
Drugo13%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (60)
166zaposlitve, zadnjih 30 dni
46nove, zadnjih 7 dni
60različna delovna mesta (vsako po 2.8 oglasov)
19objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-23)
256odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
18mediana starosti, dni
2%IT (3)
0%v Evropi (0)
2%na daljavo
51%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 256 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 347.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden159 · 96%
Na daljavo4 · 2%
Hibridno2 · 1%
Na lokaciji1 · 1%
Raven izkušenj
Junior11 · 7%
Senior9 · 5%
Srednja raven9 · 5%
Staff5 · 3%
Najvišje vodstvo (C-level)5 · 3%
Področje
Nega in socialna oskrba59 · 36%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika20 · 12%
Vožnja in prevozi17 · 10%
Operativa in administracija12 · 7%
Varovanje in zaščita10 · 6%
Zdravstvo7 · 4%
Poslovodstvo in vodilni kadri7 · 4%
Finance in pravo3 · 2%
Države
Združene države Amerike164
Mesta
Las Vegas10
Chicago7
Warwick6
Fremont6
Ocala4
Carson City4
Bethesda4
Danville4
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Izvirnik: Asset Protection Specialist (Full Time)
USD 20–21 / uroVarovanje in zaščita
Personal Care Specialist (Part Time)
pred 15 hUSD 18 / uroNega in socialna oskrba
Personal Care Specialist (Part Time)
pred 16 hNega in socialna oskrba
Delivery Driver (Part Time)
pred 16 hVožnja in prevozi
Nega in socialna oskrba
Nega in socialna oskrba
Personal Care Specialist (Full Time)
pred 16 hUSD 17,5 / uroNega in socialna oskrba
Personal Care Specialist (Full Time)
pred 16 hUSD 18 / uroNega in socialna oskrba
Personal Care Specialist (Part Time)
pred 16 hNega in socialna oskrba
Delivery Driver (Part Time)
pred 16 hUSD 17,25 / uroVožnja in prevozi
Post Harvest Technician
pred 16 hUSD 18,5–19 / uroInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Tehnik/ica za gojenje
pred 16 hIzvirnik: Cultivation Technician
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Tehnik/ica za gojenje
pred 17 hIzvirnik: Cultivation Technician
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Proizvodni tehnik/ca
pred 17 hIzvirnik: Production Technician
JuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Personal Care Specialist (Full Time)
pred 17 hNega in socialna oskrba
Personal Care Specialist
pred 18 hUSD 15,5 / uroNega in socialna oskrba
USD 26,44–36,06 / uroNa daljavoJuniorTrgovina na drobno in poslovalnice
Personal Care Specialist (Full Time)
pred 19 hNega in socialna oskrba
Vodja v usposabljanju (Tropicana West)
pred 1 dnemIzvirnik: Leader in Training (Tropicana West)
Nursery Technician
pred 1 dnemUSD 19–19,5 / uroInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Senior Production Technician (Flower Packaging)
USD 19–19,5 / uroSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Personal Care Specialist (Part Time)
pred 2 dnevomaNega in socialna oskrba
Vodja Senior, odsotnosti in prilagoditve
pred 2 dnevomaIzvirnik: Senior Manager, Leaves and Accommodations
USD 120K–150K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Finance Manager (Open to Relocation)
pred 2 dnevomaUSD 110K–130K / letoSeniorFinance in pravo
Dostavni voznik/ca (polni delovni čas)
pred 2 dnevomaIzvirnik: Delivery Driver (Full Time)
USD 15,5 / uroVožnja in prevozi
Tehnik/ica v skladišču
pred 2 dnevomaIzvirnik: Warehouse Technician
USD 19,5–22 / uroOperativa in administracija
Senior Production Technician
pred 3 dneviSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Tehnik/ica za izpolnjevanje naročil
pred 3 dneviIzvirnik: Order Fulfillment Technician
JuniorOperativa in administracija
Tehnik/ica za gojenje
pred 3 dneviIzvirnik: Cultivation Technician
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Personal Care Specialist (Part Time)
pred 3 dneviNega in socialna oskrba
Personal Care Specialist (Full Time)
pred 3 dneviUSD 16 / uroNega in socialna oskrba
Izvirnik: Personal Care Specialist (Part Time), Normal (Northbrook)
USD 16,5 / uroNega in socialna oskrba
Delivery Driver (Part Time)
pred 3 dneviUSD 16 / uroVožnja in prevozi
Personal Care Specialist (Full Time)
pred 4 dneviUSD 19 / uroNega in socialna oskrba
Izvirnik: Asset Protection Specialist (Part Time), Carson City (US HWY 50)
Varovanje in zaščita
Personal Care Specialist (Part Time)
pred 4 dneviUSD 16 / uroNega in socialna oskrba
Vodja v usposabljanju
pred 4 dneviIzvirnik: Leader in Training
Personal Care Specialist (Full Time)
pred 4 dneviNega in socialna oskrba
Personal Care Specialist (Full Time)
pred 4 dneviUSD 18 / uroNega in socialna oskrba
Personal Care Specialist (Part Time)
pred 4 dneviNega in socialna oskrba
Personal Care Specialist (Part Time)
pred 4 dneviNega in socialna oskrba
Personal Care Specialist (Full Time)
pred 7 dneviNega in socialna oskrba
Controller proizvodnje (odprt/a za selitev)
pred 7 dneviIzvirnik: Plant Controller (Open to Relocation)
USD 110K–130K / letoSeniorFinance in pravo
Izvirnik: Personal Care Specialist (Full Time), Henderson (Boulder)
Nega in socialna oskrba
Administrative Coordinator
pred 7 dneviUSD 20–26 / uroSrednja ravenOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 599, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 11:38 UTC, telo 6147180 bajtov.