Winthrop Technologies
54 odprtih delovnih mestIrskaŠvedskaFinska
Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 7 % od 54 delovnih mest
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika37%
Poslovodstvo in vodilni kadri16%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja10%
Varovanje in zaščita9%
Operativa in administracija6%
QA in testiranje4%
Vodenje projektov in programov4%
Drugo9%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (54)
67zaposlitve, zadnjih 30 dni
20nove, zadnjih 7 dni
54različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
9objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
239odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
87mediana starosti, dni
6%IT (4)
100%v Evropi (67)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 239 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 724.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden66 · 99%
Na lokaciji1 · 1%
Raven izkušenj
Srednja raven46 · 69%
Senior19 · 28%
Junior2 · 3%
Področje
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika25 · 37%
Poslovodstvo in vodilni kadri11 · 16%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja7 · 10%
Varovanje in zaščita6 · 9%
Operativa in administracija4 · 6%
Vodenje projektov in programov3 · 4%
QA in testiranje3 · 4%
IT-podpora in administracija1 · 1%
Države
Irska20
Švedska12
Finska11
Nizozemska7
Združeno kraljestvo7
Italija5
Nemčija3
Portugalska3
Mesta
Dublin18
Amsterdam7
Blyth7
Eskilstuna7
Helsinki5
Gävle4
Frankfurt am Main3
Vaasa3
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Mechanical Lead x 2 - Milan
pred 1 dnemSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Electrical Lead x 2 - Milan
pred 1 dnemSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
CSA Lead x 2 - Milan
pred 1 dnemSenior
Project Lead
pred 1 dnemSeniorVodenje projektov in programov
Nadzornik/ca CSA - AMS 1246
pred 2 dnevomaIzvirnik: CSA Supervisor - AMS 1246
Srednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Inženir/ka za strojno zagonsko preizkušanje
pred 3 dneviIzvirnik: Mechanical Commissioning Engineer
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Inženir/ka za električni zagon
pred 3 dneviIzvirnik: Electrical Commissioning Engineer
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Srednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
CSA inženir/ka
pred 3 dneviIzvirnik: CSA Engineer
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
CSA Construction Manager
pred 3 dneviSeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
OFCI Package Manager
pred 3 dneviSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Inženir/ka za električni zagon
pred 3 dneviIzvirnik: Electrical Commissioning Engineer
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Commissioning Manager
pred 3 dneviSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Vodja gradnje CSA - Bertonico
pred 4 dneviIzvirnik: CSA Construction Manager - Bertonico
Srednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Koordinator/ica BIM - Finland Kirkkonummi
pred 4 dneviIzvirnik: BIM Coordinator - Finland Kirkkonummi
Na lokacijiSrednja raven
BIM Coordinator - Finland
pred 4 dneviSrednja raven
Kalkulant/ka količin Senior
pred 4 dneviIzvirnik: Senior Quantity Surveyor
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Inženir/ka elektrotehnike QA/QC
pred 4 dneviIzvirnik: Electrical QA/QC Engineer
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Authorised Person
pred 8 dneviSrednja raven
Senior Mechanical Engineer
pred 9 dneviSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Regionalni vodja zagona
pred 9 dneviIzvirnik: Regional Commissioning Manager
Srednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Vodja mehanskih paketov
pred 9 dneviIzvirnik: Mechanical Package Manager
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Mechanical Construction Manager
pred 9 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Electrical Package Manager
pred 9 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Electrical Construction Manager
pred 9 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
EHS Advisor AMS 1223
pred 9 dneviSrednja ravenVarovanje in zaščita
Vodja zagona - AMS 1246
pred 9 dneviIzvirnik: Commissioning Manager - AMS 1246
Srednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Electrical Commissioning Engineer
pred 12 dneviSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Project Lead
pred 12 dneviSeniorVodenje projektov in programov
MEP Lead
pred 12 dneviSenior
Inženir/ka za strojno zagonsko preizkušanje
pred 12 dneviIzvirnik: Mechanical Commissioning Engineer
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
General Commissioning Manager
pred 12 dneviSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Inženir/ka za električni zagon
pred 12 dneviIzvirnik: Electrical Commissioning Engineer
SeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Administrator/ka za zagon
pred 12 dneviIzvirnik: Commissioning Administrator
Srednja ravenOperativa in administracija
Campus MV Commissioning Manager
pred 12 dneviSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Kalkulant/ka CSA Senior
pred 14 dneviIzvirnik: Senior CSA Estimator
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Graduate Quantity Surveyor
pred 15 dneviJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Inženir/ka elektrotehnike
pred 15 dneviIzvirnik: Electrical Engineer
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Senior Mechanical Engineer
pred 16 dneviSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Senior Electrical Engineer
pred 16 dneviSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Logistics Supervisor
pred 16 dneviSrednja ravenOperativa in administracija
Commissioning Manager
pred 16 dneviSrednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 503, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 11:30 UTC, telo 1052853 bajtov.