Gallup
10 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeJaponskaSaudova Arabija
Panoga ni znanaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 10 % od 10 delovnih mest
Strategija, svetovanje in analitika30%
Produkt in oblikovanje20%
Prodaja10%
Operativa in administracija10%
Uspeh in podpora strank10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (10)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-01)
41odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
45mediana starosti, dni
10%IT (1)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
60%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 41 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 435.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno9 · 90%
Na lokaciji1 · 10%
Raven izkušenj
Senior4 · 40%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%
Področje
Strategija, svetovanje in analitika3 · 30%
Produkt in oblikovanje2 · 20%
Operativa in administracija1 · 10%
Uspeh in podpora strank1 · 10%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika1 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%
Prodaja1 · 10%
Države
Združene države Amerike4
Japonska2
Saudova Arabija1
Avstralija1
Mesta
Tokyo2
San Francisco2
Washington1
Chicago1
Riyadh1
Sydney1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
HibridnoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Executive Assistant
pred 4 dneviUSD 38–42 / uroNa lokacijiOperativa in administracija
Lead Consultant — Customer Experience
pred 11 dneviUSD 100K–145K / letoHibridnoSeniorUspeh in podpora strank
Quality Engineer
pred 15 dneviUSD 70K–90K / letoHibridnoInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Product Manager — Digital Commerce
pred 18 dneviUSD 85K–105K / letoHibridnoProdukt in oblikovanje
Senior Product Manager
pred 22 dneviUSD 200K–240K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Senior Software Engineer
pred 23 dneviUSD 180K–230K / letoHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptKotlinPython
HibridnoStrategija, svetovanje in analitika
HibridnoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Senior Business Development Executive
pred 29 dneviHibridnoSeniorProdaja
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 92, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 03:12 UTC, telo 693938 bajtov.