RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Gallup

10 odprtih delovnih mestZdružene države AmerikeJaponskaSaudova Arabija

Panoga ni znanaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 10 % od 10 delovnih mest

Strategija, svetovanje in analitika30%
Produkt in oblikovanje20%
Prodaja10%
Operativa in administracija10%
Uspeh in podpora strank10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-01)
41odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
45mediana starosti, dni
10%IT (1)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
60%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 41 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 435.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
021
030
043
053
062
071
083
0920
106

Način dela

Hibridno9 · 90%
Na lokaciji1 · 10%

Raven izkušenj

Senior4 · 40%
Junior1 · 10%
Staff1 · 10%

Področje

Strategija, svetovanje in analitika3 · 30%
Produkt in oblikovanje2 · 20%
Operativa in administracija1 · 10%
Uspeh in podpora strank1 · 10%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika1 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%
Prodaja1 · 10%

Države

Združene države Amerike4
Japonska2
Saudova Arabija1
Avstralija1

Mesta

Tokyo2
San Francisco2
Washington1
Chicago1
Riyadh1
Sydney1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

HibridnoJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Gallup·Washington, D.C.izvirnik ↗
USD 38–42 / uroNa lokacijiOperativa in administracija
USD 100K–145K / letoHibridnoSeniorUspeh in podpora strank

Quality Engineer

pred 15 dnevi
Gallup·Omaha Riverfrontizvirnik ↗
USD 70K–90K / letoHibridnoInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Gallup·Omaha Riverfrontizvirnik ↗
USD 85K–105K / letoHibridnoProdukt in oblikovanje
Gallup·San Franciscoizvirnik ↗
USD 200K–240K / letoHibridnoSeniorProdukt in oblikovanje
Gallup·San Franciscoizvirnik ↗
USD 180K–230K / letoHibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptKotlinPython
HibridnoStrategija, svetovanje in analitika
HibridnoStaffStrategija, svetovanje in analitika
HibridnoSeniorProdaja

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 92, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 03:12 UTC, telo 693938 bajtov.