Quandela
32 odprtih delovnih mestFrancija
Proizvodnja in strojna opremaNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 9 % od 32 delovnih mest
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika38%
Znanost in raziskave19%
Operativa in administracija12%
DevOps / SRE / platforma / oblak3%
IT-podpora in administracija3%
Finance in pravo3%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja3%
Drugo9%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (32)
32zaposlitve, zadnjih 30 dni
6nove, zadnjih 7 dni
32različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
36odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
16mediana starosti, dni
9%IT (3)
100%v Evropi (32)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 36 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 60.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden20 · 62%
Hibridno12 · 38%
Raven izkušenj
Srednja raven23 · 72%
Junior4 · 12%
Senior4 · 12%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 3%
Področje
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika12 · 38%
Znanost in raziskave6 · 19%
Operativa in administracija4 · 12%
IT-podpora in administracija1 · 3%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 3%
Strategija, svetovanje in analitika1 · 3%
DevOps / SRE / platforma / oblak1 · 3%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 3%
Države
Francija32
Mesta
Massy26
Palaiseau6
Paris4
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
IT Support & Infrastructure Intern (H1/2027)
pred 1 dnemJuniorIT-podpora in administracijazahtevano: francoščina
Event Coordination Intern (H1/2027)
pred 1 dnemJunior
Senior Optical Systems Engineer
pred 2 dnevomaSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Lean Manufacturing Engineer
pred 2 dnevomaHibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: francoščina
Quantum Applications Engineer
pred 3 dneviHibridnoSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)Python
Srednja ravenZnanost in raziskave
Software & Hardware Integration QA Engineer
pred 8 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Corporate Development Analyst - CEO Office
pred 8 dneviHibridnoNajvišje vodstvo (C-level)Strategija, svetovanje in analitika
Cloud DevOps Engineer
pred 8 dneviSrednja ravenDevOps / SRE / platforma / oblakBashPython
Senior Procurement Manager
pred 9 dneviSeniorOperativa in administracija
Technicien Montage Mécanique & Intégration (F/H)
pred 10 dneviSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnjaFR
Technical Support & Operations Engineer
pred 10 dneviHibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikaPython
Quality & Knowledge Specialist
pred 11 dneviHibridnoSrednja raven
Scientific Engagement Specialist
pred 12 dneviHibridnoSrednja raven
Industrial Facilities & Equipment Manager
pred 12 dneviHibridnoSrednja ravenOperativa in administracijazahtevano: francoščina
Srednja ravenZnanost in raziskave
Planning and Supply Chain Manager
pred 16 dneviHibridnoSrednja ravenOperativa in administracijazahtevano: francoščina
Manufacturing Methods Engineer
pred 16 dneviHibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: francoščina
Industrialization & Manufacturing System Engineer
pred 16 dneviHibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: francoščina
Single Photon Source Lithography Engineer
pred 18 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikaPython
Senior Project Manager - Quantum Research
pred 18 dneviSeniorVodenje projektov in programov
Revenue Operations Manager
pred 18 dneviHibridnoSrednja ravenOperativa in administracijazahtevano: francoščina
Optical Test and Automation Engineer
pred 18 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
JuniorZnanost in raziskave
Srednja ravenZnanost in raziskave
JuniorZnanost in raziskave
Quantum Optics Scientist - QPU Prototyping
pred 23 dneviSrednja ravenZnanost in raziskave
Fiber Pigtailing Engineer (Master level)
pred 25 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Export Control Officer
pred 25 dneviHibridnoSeniorFinance in pravozahtevano: francoščina
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Photonic Packaging Engineer
pred 26 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Optical Integration Engineer (PhD level)
pred 26 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 90, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 02:25 UTC, telo 307427 bajtov.