RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Flow Traders

10 odprtih delovnih mestNizozemskaZdružene države Amerike

Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 20 % od 10 delovnih mest

Operativa in administracija30%
Kadri / HR / zaposlovanje20%
Finance in pravo20%
Podatki in strojno učenje10%
Znanost in raziskave10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-13)
46odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
78mediana starosti, dni
20%IT (2)
80%v Evropi (8)
0%na daljavo
20%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 46 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1695.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

111
120
010
020
032
042
050
065
076
086
0910
1010

Način dela

Način dela ni naveden9 · 90%
Hibridno1 · 10%

Raven izkušenj

Srednja raven3 · 30%
Senior2 · 20%
Junior2 · 20%
Staff1 · 10%

Področje

Operativa in administracija3 · 30%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 20%
Finance in pravo2 · 20%
Podatki in strojno učenje1 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%
Znanost in raziskave1 · 10%

Države

Nizozemska8
Združene države Amerike2

Mesta

Amsterdam8
New York City2

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Core Data Engineer
Flow Traders·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Amsterdamizvirnik ↗
Podatki in strojno učenjePythonSQL

Izvršni asistent/ka

pred 2 dnevoma
Izvirnik: Executive Assistant
Flow Traders·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Amsterdamizvirnik ↗
HibridnoSeniorOperativa in administracija
Izvirnik: Property & Facilities Manager (Part-Time)
Flow Traders·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Amsterdamizvirnik ↗
Operativa in administracija
Izvirnik: AI Engineering Manager
Flow Traders·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Amsterdamizvirnik ↗
StaffRazvoj programske opreme (splošno)
Flow Traders·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New Yorkizvirnik ↗
USD 80K–95K / letoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Digital Assets Trader
Flow Traders·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Amsterdamizvirnik ↗
Srednja ravenFinance in pravo

HR Generalist

pred 11 dnevi
Flow Traders·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Amsterdamizvirnik ↗
SeniorKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: PhD Graduate Quantitative Researcher
Flow Traders·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Amsterdamizvirnik ↗
JuniorZnanost in raziskave
Izvirnik: Summer Trading Internship
Flow Traders·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Amsterdamizvirnik ↗
JuniorFinance in pravo
Izvirnik: Corporate Receptionist
Flow Traders·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·New Yorkizvirnik ↗
USD 36–37 / uroSrednja ravenOperativa in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 84, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:42 UTC, telo 350792 bajtov.