Flow Traders
10 odprtih delovnih mestNizozemskaZdružene države Amerike
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 20 % od 10 delovnih mest
Operativa in administracija30%
Kadri / HR / zaposlovanje20%
Finance in pravo20%
Podatki in strojno učenje10%
Znanost in raziskave10%
Razvoj programske opreme (splošno)10%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (10)
10zaposlitve, zadnjih 30 dni
3nove, zadnjih 7 dni
10različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-13)
46odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
78mediana starosti, dni
20%IT (2)
80%v Evropi (8)
0%na daljavo
20%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 46 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1695.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden9 · 90%
Hibridno1 · 10%
Raven izkušenj
Srednja raven3 · 30%
Senior2 · 20%
Junior2 · 20%
Staff1 · 10%
Področje
Operativa in administracija3 · 30%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 20%
Finance in pravo2 · 20%
Podatki in strojno učenje1 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 10%
Znanost in raziskave1 · 10%
Države
Nizozemska8
Združene države Amerike2
Mesta
Amsterdam8
New York City2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Izvršni asistent/ka
pred 2 dnevomaIzvirnik: Executive Assistant
HibridnoSeniorOperativa in administracija
Izvirnik: Property & Facilities Manager (Part-Time)
Operativa in administracija
AI Engineering Manager
pred 7 dneviIzvirnik: AI Engineering Manager
StaffRazvoj programske opreme (splošno)
HR & Recruitment Coordinator
pred 10 dneviUSD 80K–95K / letoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Trgovec/ka z digitalnimi sredstvi
pred 10 dneviIzvirnik: Digital Assets Trader
Srednja ravenFinance in pravo
HR Generalist
pred 11 dneviSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Kvantitativni raziskovalec/ka, diplomant/ka PhD
pred 14 dneviIzvirnik: PhD Graduate Quantitative Researcher
JuniorZnanost in raziskave
Poletno pripravništvo v trgovanju
pred 16 dneviIzvirnik: Summer Trading Internship
JuniorFinance in pravo
Receptor/ka v podjetju
pred 18 dneviIzvirnik: Corporate Receptionist
USD 36–37 / uroSrednja ravenOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 84, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:42 UTC, telo 350792 bajtov.