RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← nazaj

Firmus Technologies

24 odprtih delovnih mestAvstralijaSingapurIndonezija

Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 33 % od 24 delovnih mest

DevOps / SRE / platforma / oblak20%
Finance in pravo20%
Operativa in administracija16%
Vodenje projektov in programov12%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika8%
Razvoj zalednih sistemov (backend)4%
Podatki in strojno učenje4%
Drugo8%
25zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
24različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
72odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
44mediana starosti, dni
32%IT (8)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 72 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 280.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
011
020
031
041
050
063
078
0810
0927
1021

Način dela

Način dela ni naveden23 · 92%
Hibridno2 · 8%

Raven izkušenj

Senior15 · 60%
Staff3 · 12%
Srednja raven2 · 8%

Področje

DevOps / SRE / platforma / oblak5 · 20%
Finance in pravo5 · 20%
Operativa in administracija4 · 16%
Vodenje projektov in programov3 · 12%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika2 · 8%
Podatki in strojno učenje1 · 4%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 4%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 4%

Države

Avstralija15
Singapur6
Indonezija4

Mesta

Sydney9
Batam4
Launceston2
Melbourne2
Canberra1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
SeniorVodenje projektov in programov
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singaporeizvirnik ↗
SeniorPodatki in strojno učenjePython
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney , New South Wales, Australiaizvirnik ↗
StaffRazvoj programske opreme (splošno)GolangPython
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Batam, Indonesia izvirnik ↗
SeniorOperativa in administracija
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singaporeizvirnik ↗
Operativa in administracija
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Tailem Bend, South Australia, Australiaizvirnik ↗
SeniorVodenje projektov in programov
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singaporeizvirnik ↗
SeniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashGolangPython
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
Finance in pravo
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Launceston, Tasmania, Australiaizvirnik ↗
HibridnoSenior
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singaporeizvirnik ↗
StaffDevOps / SRE / platforma / oblakGolangPython
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singaporeizvirnik ↗
HibridnoKadri / HR / zaposlovanje
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
StaffRazvoj zalednih sistemov (backend)GolangPython
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singaporeizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
Operativa in administracija
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Launceston, Tasmania, Australiaizvirnik ↗
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Batam, Riau Islands, Indonesiaizvirnik ↗
Srednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Batam, Riau Islands, Indonesiaizvirnik ↗
Senior
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Batam, Riau Islands, Indonesiaizvirnik ↗
SeniorVodenje projektov in programov
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
SeniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashPython
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Melbourne, Victoria, Australiaizvirnik ↗
SeniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashPython
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Melbourne, Victoria, Australiaizvirnik ↗
DevOps / SRE / platforma / oblakPython
Firmus Technologies ·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Canberra, Australian Capital Territory, Australiaizvirnik ↗
SeniorOperativa in administracija

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 91, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 02:12 UTC, telo 2297825 bajtov.