Firmus Technologies
24 odprtih delovnih mestAvstralijaSingapurIndonezija
Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 33 % od 24 delovnih mest
DevOps / SRE / platforma / oblak20%
Finance in pravo20%
Operativa in administracija16%
Vodenje projektov in programov12%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika8%
Razvoj zalednih sistemov (backend)4%
Podatki in strojno učenje4%
Drugo8%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (24)
25zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
24različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
72odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
44mediana starosti, dni
32%IT (8)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 72 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 280.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden23 · 92%
Hibridno2 · 8%
Raven izkušenj
Senior15 · 60%
Staff3 · 12%
Srednja raven2 · 8%
Področje
DevOps / SRE / platforma / oblak5 · 20%
Finance in pravo5 · 20%
Operativa in administracija4 · 16%
Vodenje projektov in programov3 · 12%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika2 · 8%
Podatki in strojno učenje1 · 4%
Razvoj programske opreme (splošno)1 · 4%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 4%
Države
Avstralija15
Singapur6
Indonezija4
Mesta
Sydney9
Batam4
Launceston2
Melbourne2
Canberra1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Project Manager - FIFO to Tasmania
pred 1 dnemSeniorVodenje projektov in programov
Senior AI Engineer , Physics AI
pred 2 dnevomaSeniorPodatki in strojno učenjePython
Principal Engineer, Platform
pred 5 dneviStaffRazvoj programske opreme (splošno)GolangPython
Senior Operations Manager (Batam)
pred 6 dneviSeniorOperativa in administracija
Operations Readiness Field Service Technician
pred 6 dneviOperativa in administracija
Project Manager - Data Centre Build
pred 8 dneviSeniorVodenje projektov in programov
Senior Kubernetes Platform Engineer
pred 8 dneviSeniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashGolangPython
Accounts Payable Officer
pred 11 dneviFinance in pravo
Community Engagement Partner
pred 12 dneviHibridnoSenior
Principal Engineer, Observability
pred 12 dneviStaffDevOps / SRE / platforma / oblakGolangPython
Talent Acquisition Partner
pred 14 dneviHibridnoKadri / HR / zaposlovanje
Principal Engineer, AI Cloud Software
pred 16 dneviStaffRazvoj zalednih sistemov (backend)GolangPython
Senior Tax Analyst- Asia
pred 16 dneviSeniorFinance in pravo
SeniorFinance in pravo
SeniorFinance in pravo
SeniorFinance in pravo
Assistant Company Secretary
pred 17 dneviOperativa in administracija
Hardware Engineer, AI Cluster Commissioning
pred 18 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Hardware Engineer, AI Cluster Commissioning
pred 21 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Technical Lead, AI Cluster Commissioning
pred 22 dneviSenior
Project Manager, AI Cluster Commissioning
pred 22 dneviSeniorVodenje projektov in programov
SeniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashPython
Network Engineer, AI Cluster Commissioning
pred 24 dneviSeniorDevOps / SRE / platforma / oblakBashPython
Storage Engineer, AI Cluster Commissioning
pred 24 dneviDevOps / SRE / platforma / oblakPython
Senior Planner / Scheduler
pred 29 dneviSeniorOperativa in administracija
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 91, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 02:12 UTC, telo 2297825 bajtov.