RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 3 min
Slovenščina
Prijava
Ez az oldal ezen a nyelven is elérhető: Magyar.Váltás×

← nazaj

Engine

29 odprtih delovnih mest90 % na daljavoZdružene države Amerike

Turizem in gostinstvoNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 17 % od 29 delovnih mest

Finance in pravo17%
Prodaja14%
Produkt in oblikovanje14%
Poslovodstvo in vodilni kadri14%
Strategija, svetovanje in analitika10%
Podatki in strojno učenje7%
Razvoj programske opreme (splošno)7%
Vodenje projektov in programov7%
29zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
29različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-15)
81odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
44mediana starosti, dni
17%IT (5)
0%v Evropi (0)
90%na daljavo
100%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 81 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 263.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
022
031
047
055
063
076
0812
0920
1025

Način dela

Na daljavo26 · 90%
Način dela ni naveden3 · 10%

Raven izkušenj

Staff14 · 48%
Senior10 · 34%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 3%
Srednja raven1 · 3%

Področje

Finance in pravo5 · 17%
Poslovodstvo in vodilni kadri4 · 14%
Prodaja4 · 14%
Produkt in oblikovanje4 · 14%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 7%
Vodenje projektov in programov2 · 7%
Podatki in strojno učenje2 · 7%

Države

Združene države Amerike29

Mesta

Chicago2
Denver1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 102K–140K / letoNa daljavosamo ZDAStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Director, Partner Acquisition
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 160K–185K / letoNa daljavosamo ZDAStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Director, Distribution Strategy
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 172,6K–203K / letoNa daljavosamo ZDAStaffStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Principal Creative
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 204K–240K / letoNa daljavosamo ZDAStaffKreativa, mediji in besedila
Engine·Turizem in gostinstvo·Denver, Colorado, United Statesizvirnik ↗
USD 104,8K–145K / letoProdaja
Izvirnik: Director, Sales Strategy & Operations - Groups
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 170K–230K / letoNa daljavosamo ZDAStaffProdaja
Izvirnik: Senior Manager, Software Engineering
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 225K–265K / letoNa daljavosamo ZDAStaffRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptRuby
Izvirnik: Manager, Revenue Enablement
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 131,5K–182K / letoNa daljavosamo ZDAStaffStrategija, svetovanje in analitika
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 185K–210K / letoNa daljavosamo ZDASeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Senior OBT Success Manager
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 160K–215K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Director, OBT Partnerships
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 195K–230K / letoNa daljavosamo ZDAStaffProdaja
Izvirnik: Sr. Partner Success Manager, Technology Partners
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 160K–215K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 72,3K–100K / letoNa daljavosamo ZDASeniorFinance in pravo
Izvirnik: Senior Product Manager, Growth
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 181,1K–213K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Sr. Data Analyst - Finance
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 131,5K–154,7K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Izvirnik: Senior Data Scientist - Content
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 170K–200K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL

VP, finance

pred 11 dnevi
Izvirnik: VP, Finance
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 300K–375K / letoNa daljavosamo ZDANajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo
Izvirnik: Implementation Manager, Commercial
Engine·Turizem in gostinstvo·Chicago, Illinois, United Statesizvirnik ↗
USD 1–200K / letoSrednja ravenVodenje projektov in programov
Izvirnik: Senior Product Manager, Applied AI
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 181,1K–213K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Senior Product Manager
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 181,1K–213K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 181,1K–213K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 179K–248K / letoNa daljavosamo ZDAStaffOperativa in administracija

Commercial Counsel

pred 18 dnevi
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 160K–220K / letoNa daljavosamo ZDAFinance in pravo
Izvirnik: Staff Application Security Engineer
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 182,8K–215K / letoNa daljavosamo ZDAStaffInformacijska varnostC#JavaJavaScript
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 151,3K–178K / letoNa daljavosamo ZDAStaffFinance in pravo
Izvirnik: Account Executive - Growth
Engine·Turizem in gostinstvo·Chicago, Illinois, United Statesizvirnik ↗
USD 180K / letoProdaja
Izvirnik: Director, Risk
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 171K–202K / letoNa daljavosamo ZDAStaffFinance in pravo
Izvirnik: Senior Director, Workforce Transformation
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 225K–270K / letoNa daljavosamo ZDAStaffStrategija, svetovanje in analitika
Engine·Turizem in gostinstvo·Remote - USizvirnik ↗
USD 200K–245K / letoNa daljavosamo ZDAStaffRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptKotlinTypeScript

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 144, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:12 UTC, telo 876417 bajtov.