Engine
29 odprtih delovnih mest90 % na daljavoZdružene države Amerike
Turizem in gostinstvoNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 17 % od 29 delovnih mest
Finance in pravo17%
Prodaja14%
Produkt in oblikovanje14%
Poslovodstvo in vodilni kadri14%
Strategija, svetovanje in analitika10%
Podatki in strojno učenje7%
Razvoj programske opreme (splošno)7%
Vodenje projektov in programov7%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (29)
29zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
29različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-15)
81odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
44mediana starosti, dni
17%IT (5)
0%v Evropi (0)
90%na daljavo
100%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 81 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 263.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo26 · 90%
Način dela ni naveden3 · 10%
Raven izkušenj
Staff14 · 48%
Senior10 · 34%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 3%
Srednja raven1 · 3%
Področje
Finance in pravo5 · 17%
Poslovodstvo in vodilni kadri4 · 14%
Prodaja4 · 14%
Produkt in oblikovanje4 · 14%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 10%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 7%
Vodenje projektov in programov2 · 7%
Podatki in strojno učenje2 · 7%
Države
Združene države Amerike29
Mesta
Chicago2
Denver1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Manager, Implementation Management
pred 12 hUSD 102K–140K / letoNa daljavosamo ZDAStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Direktor/ica, pridobivanje partnerjev
pred 2 dnevomaIzvirnik: Director, Partner Acquisition
USD 160K–185K / letoNa daljavosamo ZDAStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Direktor/ica, strategija distribucije
pred 3 dneviIzvirnik: Director, Distribution Strategy
USD 172,6K–203K / letoNa daljavosamo ZDAStaffStrategija, svetovanje in analitika
Kreativec/ka Principal
pred 3 dneviIzvirnik: Principal Creative
USD 204K–240K / letoNa daljavosamo ZDAStaffKreativa, mediji in besedila
Sales Training Manager
pred 4 dneviUSD 104,8K–145K / letoProdaja
Izvirnik: Director, Sales Strategy & Operations - Groups
USD 170K–230K / letoNa daljavosamo ZDAStaffProdaja
Vodja Senior, programski inženiring
pred 7 dneviIzvirnik: Senior Manager, Software Engineering
USD 225K–265K / letoNa daljavosamo ZDAStaffRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptRuby
Vodja, podpora prihodkov
pred 7 dneviIzvirnik: Manager, Revenue Enablement
USD 131,5K–182K / letoNa daljavosamo ZDAStaffStrategija, svetovanje in analitika
Sr. Lead OBT Implementation Manager
pred 8 dneviUSD 185K–210K / letoNa daljavosamo ZDASeniorVodenje projektov in programov
Vodja uspeha OBT Senior
pred 8 dneviIzvirnik: Senior OBT Success Manager
USD 160K–215K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Direktor/ica, partnerstva OBT
pred 8 dneviIzvirnik: Director, OBT Partnerships
USD 195K–230K / letoNa daljavosamo ZDAStaffProdaja
Izvirnik: Sr. Partner Success Manager, Technology Partners
USD 160K–215K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Senior Analyst, Credit
pred 9 dneviUSD 72,3K–100K / letoNa daljavosamo ZDASeniorFinance in pravo
Senior Product Manager, Growth
pred 11 dneviIzvirnik: Senior Product Manager, Growth
USD 181,1K–213K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Sr. Data Analyst - finance
pred 11 dneviIzvirnik: Sr. Data Analyst - Finance
USD 131,5K–154,7K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
Data Scientist Senior - Content
pred 11 dneviIzvirnik: Senior Data Scientist - Content
USD 170K–200K / letoNa daljavosamo ZDASeniorPodatki in strojno učenjePythonSQL
VP, finance
pred 11 dneviIzvirnik: VP, Finance
USD 300K–375K / letoNa daljavosamo ZDANajvišje vodstvo (C-level)Finance in pravo
Vodja implementacije, komerciala
pred 14 dneviIzvirnik: Implementation Manager, Commercial
USD 1–200K / letoSrednja ravenVodenje projektov in programov
Senior Product Manager, uporabna AI
pred 16 dneviIzvirnik: Senior Product Manager, Applied AI
USD 181,1K–213K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Senior Product Manager
pred 16 dneviIzvirnik: Senior Product Manager
USD 181,1K–213K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Senior Technical Product Manager
pred 16 dneviUSD 181,1K–213K / letoNa daljavosamo ZDASeniorProdukt in oblikovanje
Associate Director, Strategy & Operations
pred 17 dneviUSD 179K–248K / letoNa daljavosamo ZDAStaffOperativa in administracija
Commercial Counsel
pred 18 dneviUSD 160K–220K / letoNa daljavosamo ZDAFinance in pravo
Inženir/ka za varnost aplikacij Staff
pred 19 dneviIzvirnik: Staff Application Security Engineer
USD 182,8K–215K / letoNa daljavosamo ZDAStaffInformacijska varnostC#JavaJavaScript
Senior Manager, Credit
pred 22 dneviUSD 151,3K–178K / letoNa daljavosamo ZDAStaffFinance in pravo
Direktor/ica, tveganja
pred 25 dneviIzvirnik: Director, Risk
USD 171K–202K / letoNa daljavosamo ZDAStaffFinance in pravo
Direktor/ica Senior, transformacija delovne sile
pred 28 dneviIzvirnik: Senior Director, Workforce Transformation
USD 225K–270K / letoNa daljavosamo ZDAStaffStrategija, svetovanje in analitika
Staff Software Engineer
pred 29 dneviUSD 200K–245K / letoNa daljavosamo ZDAStaffRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptKotlinTypeScript
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 144, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 09:12 UTC, telo 876417 bajtov.