D-ploy
23 odprtih delovnih mest3 % na daljavoČeškaBelgijaSlovenija
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 35 % od 23 delovnih mest
IT-podpora in administracija37%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika17%
Kadri / HR / zaposlovanje13%
Vodenje projektov in programov13%
Finance in pravo7%
Strategija, svetovanje in analitika7%
Operativa in administracija3%
Drugo3%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (23)
30zaposlitve, zadnjih 30 dni
12nove, zadnjih 7 dni
23različna delovna mesta (vsako po 1.3 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-20)
86odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
61mediana starosti, dni
37%IT (11)
93%v Evropi (28)
3%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 86 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1835.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden14 · 47%
Na lokaciji14 · 47%
Hibridno1 · 3%
Na daljavo1 · 3%
Raven izkušenj
Srednja raven20 · 67%
Senior3 · 10%
Junior3 · 10%
Področje
IT-podpora in administracija11 · 37%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika5 · 17%
Vodenje projektov in programov4 · 13%
Kadri / HR / zaposlovanje4 · 13%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 7%
Finance in pravo2 · 7%
Operativa in administracija1 · 3%
Države
Češka7
Belgija6
Slovenija5
Poljska3
Nemčija3
Romunija2
Švica2
Turčija2
Mesta
Prague7
Gent6
Ljubljana3
Warsaw3
Bucharest2
Bratislava1
Schaffhausen1
Torre Annunziata1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Transformation & Change Manager
pred 1 dnemStrategija, svetovanje in analitika
Project Manager - Workplace Services
pred 3 dneviVodenje projektov in programov
PMO za transformacijo Senior
pred 3 dneviIzvirnik: Senior Transformation PMO
SeniorVodenje projektov in programov
Project Manager - omrežne storitve
pred 3 dneviIzvirnik: Project Manager - Network Services
Vodenje projektov in programov
Izvirnik: IT/OT Support Specialist (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracija
HR Vodja (angleščina in nemščina)
pred 4 dneviIzvirnik: HR Manager (English & German)
Srednja ravenKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: nemščina
Srednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Technical Lead - Microsoft Purview & M365 Security
Senior
Izvirnik: Project Manager - Microsoft 365 Security & Data Protection
SeniorVodenje projektov in programov
Finance in pravo
Pripravnik/ca za nabavo in iskanje dobaviteljev
pred 5 dneviIzvirnik: Procurement and Sourcing Intern
JuniorOperativa in administracija
Izvirnik: Onsite Support Engineer (Schaffhausen, Onsite, 1st level support, VPN)
Na lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: IT/OT Support Specialist (Onsite, Torre Annunziata, English)
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: italijanščina
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: nemščinaDE
Izvirnik: IT Infrastructure / Onsite Support (ITIL, 1st/2nd, Support)
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: poljščina
Izvirnik: Onsite Support Engineer (Nuremberg, L1/L2 Support, Deutsch+Englisch)
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: nemščinaDE
Izvirnik: IT Service Administrator (Basel, Onsite, English, German)
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: nemščina
Izvirnik: IT Site Admin (Vorort, Zeitz, Vollzeit, Deutsch+Englisch)
Srednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: nemščinaDE
Izvirnik: Infrastructure Manager (Kurtköy, Onsite, English, Helpdesk, GxP)
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracija
HR strokovnjak/inja (Prague, Hybrid, Full-time)
pred 16 dneviIzvirnik: HR Specialist (Prague, Hybrid, Full-time)
HibridnoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Financial Analyst Intern (University student)
JuniorFinance in pravo
Izvirnik: Onsite IT Support (Onsite, Ljubljana, Slovenian/English, Field Service)
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracija
Izvirnik: Onsite IT Support (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracija
Izvirnik: IT/OT Support Specialist (Onsite, Kurtköy, Turkish/English, Field Service)
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracija
Payroll Consultant
pred 19 dneviSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
HR specialist with German
pred 19 dneviSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Inženir/ka za podporo na lokaciji (Sarajevo)
pred 22 dneviIzvirnik: Onsite Support Engineer (Sarajevo)
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Onsite Support Engineer (Belgrade, Part-time)
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Na daljavoSrednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: nemščinaDE
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 226, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 09:22 UTC, telo 398755 bajtov.