RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
This page is available in English.Switch×

← nazaj

D-ploy

23 odprtih delovnih mest3 % na daljavoČeškaBelgijaSlovenija

Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 35 % od 23 delovnih mest

IT-podpora in administracija37%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika17%
Kadri / HR / zaposlovanje13%
Vodenje projektov in programov13%
Finance in pravo7%
Strategija, svetovanje in analitika7%
Operativa in administracija3%
Drugo3%
30zaposlitve, zadnjih 30 dni
12nove, zadnjih 7 dni
23različna delovna mesta (vsako po 1.3 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-20)
86odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
61mediana starosti, dni
37%IT (11)
93%v Evropi (28)
3%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 86 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1835.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

111
120
011
020
034
042
054
0614
074
086
0912
1029

Način dela

Način dela ni naveden14 · 47%
Na lokaciji14 · 47%
Hibridno1 · 3%
Na daljavo1 · 3%

Raven izkušenj

Srednja raven20 · 67%
Senior3 · 10%
Junior3 · 10%

Področje

IT-podpora in administracija11 · 37%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika5 · 17%
Vodenje projektov in programov4 · 13%
Kadri / HR / zaposlovanje4 · 13%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 7%
Finance in pravo2 · 7%
Operativa in administracija1 · 3%

Države

Češka7
Belgija6
Slovenija5
Poljska3
Nemčija3
Romunija2
Švica2
Turčija2

Mesta

Prague7
Gent6
Ljubljana3
Warsaw3
Bucharest2
Bratislava1
Schaffhausen1
Torre Annunziata1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Prague, Prague, Czechiaizvirnik ↗
Strategija, svetovanje in analitika
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Ghent, Flanders, Belgiumizvirnik ↗
Vodenje projektov in programov
Izvirnik: Senior Transformation PMO
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Ghent, Flanders, Belgiumizvirnik ↗
SeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Project Manager - Network Services
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Ghent, Flanders, Belgiumizvirnik ↗
Vodenje projektov in programov
Izvirnik: IT/OT Support Specialist (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Lendava, Lendava, Sloveniaizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracija
Izvirnik: HR Manager (English & German)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Bratislava, Bratislava Region, Slovakia | Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Ljubljana, Ljubljana, Slovenia | Bucharest, Bucharest, Romaniaizvirnik ↗
Srednja ravenKadri / HR / zaposlovanjezahtevano: nemščina
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Ghent, Flanders, Belgiumizvirnik ↗
Srednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Technical Lead - Microsoft Purview & M365 Security
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Ghent, Flanders, Belgiumizvirnik ↗
Senior
Izvirnik: Project Manager - Microsoft 365 Security & Data Protection
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Ghent, Flanders, Belgiumizvirnik ↗
SeniorVodenje projektov in programov
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland | Bucharest, Bucharest, Romania | Ljubljana, Ljubljana, Sloveniaizvirnik ↗
Finance in pravo
Izvirnik: Procurement and Sourcing Intern
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Prague, Prague, Czechiaizvirnik ↗
JuniorOperativa in administracija
Izvirnik: Onsite Support Engineer (Schaffhausen, Onsite, 1st level support, VPN)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Schaffhausen, Schaffhausen, Switzerlandizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: IT/OT Support Specialist (Onsite, Torre Annunziata, English)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Torre Annunziata, Metropolitan City of Naples, Italyizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: italijanščina
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Großwallstadt, Bavaria, Germanyizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: nemščinaDE
Izvirnik: IT Infrastructure / Onsite Support (ITIL, 1st/2nd, Support)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Warsaw, Masovian Voivodeship, Polandizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: poljščina
Izvirnik: Onsite Support Engineer (Nuremberg, L1/L2 Support, Deutsch+Englisch)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Nuremberg, Bavaria, Germanyizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: nemščinaDE
Izvirnik: IT Service Administrator (Basel, Onsite, English, German)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Basel, Basel City, Switzerlandizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: nemščina
Izvirnik: IT Site Admin (Vorort, Zeitz, Vollzeit, Deutsch+Englisch)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Zeitz, Saxony-Anhalt, Germanyizvirnik ↗
Srednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: nemščinaDE
Izvirnik: Infrastructure Manager (Kurtköy, Onsite, English, Helpdesk, GxP)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Kurtköy, Yalova Merkez, Turkeyizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracija
Izvirnik: HR Specialist (Prague, Hybrid, Full-time)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Prague, Prague, Czechiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Financial Analyst Intern (University student)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Prague, Prague, Czechiaizvirnik ↗
JuniorFinance in pravo
Izvirnik: Onsite IT Support (Onsite, Ljubljana, Slovenian/English, Field Service)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Ljubljana, Ljubljana, Sloveniaizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracija
Izvirnik: Onsite IT Support (Onsite, Lendava, Slovenian/English, Field Service)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Lendava, Lendava, Sloveniaizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracija
Izvirnik: IT/OT Support Specialist (Onsite, Kurtköy, Turkish/English, Field Service)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Kurtköy, Yalova Merkez, Turkeyizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenIT-podpora in administracija

Payroll Consultant

pred 19 dnevi
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Prague, Prague, Czechiaizvirnik ↗
Srednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Sofia, Sofia City Province, Bulgariaizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Prague, Prague, Czechiaizvirnik ↗
Srednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Onsite Support Engineer (Sarajevo)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Sarajevo, Federation of Bosnia and Herzegovina, Bosnia and Herzegovinaizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Onsite Support Engineer (Belgrade, Part-time)
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Belgrade, Vojvodina, Serbiaizvirnik ↗
Na lokacijiSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
D-ploy·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Prague, Prague, Czechiaizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenIT-podpora in administracijazahtevano: nemščinaDE

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 226, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 09:22 UTC, telo 398755 bajtov.