RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 4 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

DRW

26 odprtih delovnih mest3 % na daljavoZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvoSingapur

UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 54 % od 26 delovnih mest

Razvoj programske opreme (splošno)29%
Finance in pravo16%
Informacijska varnost13%
Znanost in raziskave10%
DevOps / SRE / platforma / oblak6%
Operativa in administracija6%
Strategija, svetovanje in analitika6%
Drugo3%
31zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
26različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-07)
164odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
102mediana starosti, dni
52%IT (16)
23%v Evropi (7)
3%na daljavo
61%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 164 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 933.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

114
122
015
024
038
048
058
0612
0726
0811
0940
1024

Način dela

Način dela ni naveden29 · 94%
Na daljavo1 · 3%
Na lokaciji1 · 3%

Raven izkušenj

Senior14 · 45%
Srednja raven4 · 13%
Junior1 · 3%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 3%

Področje

Razvoj programske opreme (splošno)9 · 29%
Finance in pravo5 · 16%
Informacijska varnost4 · 13%
Znanost in raziskave3 · 10%
DevOps / SRE / platforma / oblak2 · 6%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 6%
Operativa in administracija2 · 6%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 3%

Države

Združene države Amerike20
Združeno kraljestvo7
Singapur2
Kanada1
Kajmanski otoki1

Mesta

Chicago14
London7
New York City6
Houston2
Montréal1
Austin1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

DRW ·UI in podatki·Chicagoizvirnik ↗
USD 150K–200K / letoRazvoj programske opreme (splošno)CC#C++
DRW ·UI in podatki·Chicago, New Yorkizvirnik ↗
USD 200K–225K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C++Python
Izvirnik: Product Control Quantitative Lead
DRW ·UI in podatki·Chicagoizvirnik ↗
USD 200K–250K / letoSenior

Trgovec/ka

pred 2 dnevoma
Izvirnik: Trader
DRW ·UI in podatki·Chicagoizvirnik ↗
USD 150K–200K / letoFinance in pravo
Izvirnik: Systems Support Engineer (UAT & Development)
DRW ·UI in podatki·Chicagoizvirnik ↗
USD 115K–175K / letoSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)BashGolangJava
DRW ·UI in podatki·Chicago izvirnik ↗
USD 150K–200K / letoSeniorInformacijska varnostGolangJavaScriptPython
Izvirnik: Senior Software Engineer, Cumberland/Options Data
DRW ·UI in podatki·New York Cityizvirnik ↗
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)C++JavaPython
Izvirnik: Quantitative Developer – Equity Options
DRW ·UI in podatki·Singaporeizvirnik ↗
Razvoj programske opreme (splošno)C++Python
Izvirnik: Senior Virtualization Engineer
DRW ·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)BashGolangPython
Izvirnik: Talent Acquisition Coordinator
DRW ·UI in podatki·Chicagoizvirnik ↗
USD 60K–70K / letoJuniorKadri / HR / zaposlovanje
DRW ·UI in podatki·Montrealizvirnik ↗
DevOps / SRE / platforma / oblakGolangPython
Izvirnik: Data Analyst - Business Intelligence
DRW ·UI in podatki·Chicagoizvirnik ↗
USD 100K–130K / letoPodatki in strojno učenjePythonSQL
DRW ·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)C#Python
DRW ·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
SeniorZnanost in raziskave
Izvirnik: Senior Offensive Security Engineer
DRW ·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
SeniorInformacijska varnost
Izvirnik: Senior Offensive Security Engineer
DRW ·UI in podatki·New York Cityizvirnik ↗
USD 175K–275K / letoSeniorInformacijska varnost
Izvirnik: Senior Offensive Security Engineer
DRW ·UI in podatki·Chicagoizvirnik ↗
USD 175K–275K / letoSeniorInformacijska varnost

Equity Trader

pred 17 dnevi
DRW ·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Finance in pravo
DRW ·UI in podatki·Chicago izvirnik ↗
USD 150K–250K / letoSrednja ravenZnanost in raziskave
DRW ·UI in podatki·New Yorkizvirnik ↗
USD 200K–300K / letoSrednja ravenZnanost in raziskave
DRW ·UI in podatki·Chicago, Austinizvirnik ↗
USD 250K–300K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
DRW ·UI in podatki·Singaporeizvirnik ↗
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)C++Python
Izvirnik: Trade Support Specialist - Cumberland Options
DRW ·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Srednja ravenUspeh in podpora strank
Izvirnik: Senior Power Strategist - Load
DRW ·UI in podatki·Houston or New Yorkizvirnik ↗
USD 150K–250K / letoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
DRW ·UI in podatki·New Yorkizvirnik ↗
USD 175K–250K / letoFinance in pravo
DRW ·UI in podatki·Chicagoizvirnik ↗
USD 175K–250K / letoFinance in pravo
Izvirnik: Crypto Wallet Operations Specialist
DRW ·UI in podatki·Remote - Cayman Islandsizvirnik ↗
Na daljavoOperativa in administracija
Izvirnik: AI Inference Platform Engineer
DRW ·UI in podatki·Chicagoizvirnik ↗
USD 200K–250K / letoDevOps / SRE / platforma / oblak
Izvirnik: Executive Assistant to the CEO
DRW ·UI in podatki·Chicagoizvirnik ↗
USD 100K–200K / letoNa lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Operativa in administracija
DRW ·UI in podatki·Londonizvirnik ↗
Finance in pravo
Izvirnik: Senior Power Strategist - Load
DRW ·UI in podatki·New York or Houstonizvirnik ↗
USD 150K–250K / letoSeniorStrategija, svetovanje in analitika

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 96, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (new_body) ob 2026-10-24 08:11 UTC, telo 1557557 bajtov.