DRW
26 odprtih delovnih mest3 % na daljavoZdružene države AmerikeZdruženo kraljestvoSingapur
UI in podatkiPodjetje s programskim produktomDelež IT: 54 % od 26 delovnih mest
Razvoj programske opreme (splošno)29%
Finance in pravo16%
Informacijska varnost13%
Znanost in raziskave10%
DevOps / SRE / platforma / oblak6%
Operativa in administracija6%
Strategija, svetovanje in analitika6%
Drugo3%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (26)
31zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
26različna delovna mesta (vsako po 1.2 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-07)
164odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
102mediana starosti, dni
52%IT (16)
23%v Evropi (7)
3%na daljavo
61%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 164 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 933.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden29 · 94%
Na daljavo1 · 3%
Na lokaciji1 · 3%
Raven izkušenj
Senior14 · 45%
Srednja raven4 · 13%
Junior1 · 3%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 3%
Področje
Razvoj programske opreme (splošno)9 · 29%
Finance in pravo5 · 16%
Informacijska varnost4 · 13%
Znanost in raziskave3 · 10%
DevOps / SRE / platforma / oblak2 · 6%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 6%
Operativa in administracija2 · 6%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 3%
Države
Združene države Amerike20
Združeno kraljestvo7
Singapur2
Kanada1
Kajmanski otoki1
Mesta
Chicago14
London7
New York City6
Houston2
Montréal1
Austin1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
USD 150K–200K / letoRazvoj programske opreme (splošno)CC#C++
Senior Software Engineer, Options Execution
pred 2 dnevomaUSD 200K–225K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C++Python
Vodja kvantitativnega produktnega kontrolinga
pred 2 dnevomaIzvirnik: Product Control Quantitative Lead
USD 200K–250K / letoSenior
Inženir/ka sistemske podpore (UAT in razvoj)
pred 3 dneviIzvirnik: Systems Support Engineer (UAT & Development)
USD 115K–175K / letoSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)BashGolangJava
Cloud Security Engineer
pred 7 dneviUSD 150K–200K / letoSeniorInformacijska varnostGolangJavaScriptPython
Izvirnik: Senior Software Engineer, Cumberland/Options Data
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)C++JavaPython
Kvantitativni razvijalec/ka – Delniške opcije
pred 10 dneviIzvirnik: Quantitative Developer – Equity Options
Razvoj programske opreme (splošno)C++Python
Inženir/ka virtualizacije Senior
pred 14 dneviIzvirnik: Senior Virtualization Engineer
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)BashGolangPython
Koordinator/ica Talent Acquisition
pred 16 dneviIzvirnik: Talent Acquisition Coordinator
USD 60K–70K / letoJuniorKadri / HR / zaposlovanje
Platform Engineer - AI Engineering
pred 16 dneviDevOps / SRE / platforma / oblakGolangPython
Data Analyst - poslovna inteligenca
pred 16 dneviIzvirnik: Data Analyst - Business Intelligence
USD 100K–130K / letoPodatki in strojno učenjePythonSQL
SeniorRazvoj programske opreme (splošno)C#Python
Fundamental Researcher - Compute Markets
pred 16 dneviSeniorZnanost in raziskave
Inženir/ka ofenzivne varnosti Senior
pred 17 dneviIzvirnik: Senior Offensive Security Engineer
SeniorInformacijska varnost
Inženir/ka ofenzivne varnosti Senior
pred 17 dneviIzvirnik: Senior Offensive Security Engineer
USD 175K–275K / letoSeniorInformacijska varnost
Inženir/ka ofenzivne varnosti Senior
pred 17 dneviIzvirnik: Senior Offensive Security Engineer
USD 175K–275K / letoSeniorInformacijska varnost
Equity Trader
pred 17 dneviFinance in pravo
Quantitative Researcher - Delta One
pred 17 dneviUSD 150K–250K / letoSrednja ravenZnanost in raziskave
Quantitative Researcher - Prediction Markets
pred 18 dneviUSD 200K–300K / letoSrednja ravenZnanost in raziskave
Service Reliability Engineering Technical Lead
pred 21 dneviUSD 250K–300K / letoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)
Senior Software Engineer, Low Latency
pred 22 dneviSeniorRazvoj programske opreme (splošno)C++Python
Izvirnik: Trade Support Specialist - Cumberland Options
Srednja ravenUspeh in podpora strank
Strateg/inja za energijo Senior - Obremenitev
pred 23 dneviIzvirnik: Senior Power Strategist - Load
USD 150K–250K / letoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Risk Product Analyst
pred 24 dneviUSD 175K–250K / letoFinance in pravo
Risk Product Analyst
pred 24 dneviUSD 175K–250K / letoFinance in pravo
Strokovnjak/inja za operacije kripto denarnic
pred 24 dneviIzvirnik: Crypto Wallet Operations Specialist
Na daljavoOperativa in administracija
Inženir/ka platforme za inferenco AI
pred 24 dneviIzvirnik: AI Inference Platform Engineer
USD 200K–250K / letoDevOps / SRE / platforma / oblak
Izvršni/a asistent/ka CEO
pred 24 dneviIzvirnik: Executive Assistant to the CEO
USD 100K–200K / letoNa lokacijiNajvišje vodstvo (C-level)Operativa in administracija
Risk Product Analyst
pred 25 dneviFinance in pravo
Strateg/inja za energijo Senior - Obremenitev
pred 25 dneviIzvirnik: Senior Power Strategist - Load
USD 150K–250K / letoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 96, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (new_body) ob 2026-10-24 08:11 UTC, telo 1557557 bajtov.