Activate Interactive Pte Ltd
36 odprtih delovnih mestSingapur
Poslovna programska oprema (SaaS)Ponudnik tehnoloških storitev / agencija / svetovanjeDelež IT: 56 % od 36 delovnih mest
Full-stack razvoj22%
Strategija, svetovanje in analitika17%
Produkt in oblikovanje14%
IT-podpora in administracija11%
Razvoj programske opreme (splošno)11%
Razvoj zalednih sistemov (backend)8%
DevOps / SRE / platforma / oblak3%
Drugo3%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (36)
36zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
36različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
9objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-04)
51odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
17mediana starosti, dni
56%IT (20)
0%v Evropi (0)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 51 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 376.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden35 · 97%
Hibridno1 · 3%
Raven izkušenj
Srednja raven24 · 67%
Senior9 · 25%
Področje
Full-stack razvoj8 · 22%
Strategija, svetovanje in analitika6 · 17%
Produkt in oblikovanje5 · 14%
Razvoj programske opreme (splošno)4 · 11%
IT-podpora in administracija4 · 11%
Razvoj zalednih sistemov (backend)3 · 8%
Kreativa, mediji in besedila1 · 3%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika1 · 3%
Države
Singapur36
Mesta
ni podatkov
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Senior UI/UX Designer - A26406
pred 1 dnemSeniorProdukt in oblikovanje
Full Stack Developer - GS26027
pred 1 dnemSrednja ravenFull-stack razvojGolangJavaJavaScript
Technical Product Manager - A26307
pred 3 dneviSrednja ravenProdukt in oblikovanje
Business Analyst - A26399
pred 5 dneviSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Full Stack Engineer - A26397
pred 8 dneviSrednja ravenFull-stack razvojJavaScriptPythonTypeScript
Experience & Interface Designer - A26398
pred 8 dneviSrednja ravenKreativa, mediji in besedila
Business Analyst - A26396
pred 8 dneviSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Full Stack Engineer - A26393
pred 9 dneviSrednja ravenFull-stack razvojJavaJavaScriptPython
DevSecOps Engineer - A26395
pred 9 dneviSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)BashJavaJavaScript
Backend Engineer - A26394
pred 9 dneviSrednja ravenRazvoj zalednih sistemov (backend)JavaJavaScriptPython
Software Quality Engineer - A26391
pred 10 dneviSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Business Analyst - A26392
pred 10 dneviSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Senior Business Analyst - A26387
pred 15 dneviSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Project Manager - A26386
pred 15 dneviSrednja ravenVodenje projektov in programov
Full-Stack Engineer - A26385
pred 15 dneviHibridnoSrednja ravenFull-stack razvojTypeScript
Full-Stack Engineer - A26384
pred 15 dneviSrednja ravenFull-stack razvojJavaScriptPythonSQL
Razvoj zalednih sistemov (backend)JavaScriptTypeScript
Full Stack Engineer - A26383
pred 15 dneviSrednja ravenFull-stack razvojJavaScriptPythonSQL
Business Analyst - A26389
pred 15 dneviSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Business Analyst - A26388
pred 15 dneviSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Technical Lead (Java, React.js)
pred 16 dneviSenior
IT Security Officer - A26377
pred 16 dneviSrednja ravenIT-podpora in administracija
Senior Full Stack Developer - GS26025
pred 17 dneviSeniorFull-stack razvojGolangJavaJavaScript
Full Stack Developer - GS26025
pred 17 dneviSrednja ravenFull-stack razvojGolangJavaJavaScript
DevSecOps Engineer - A26381
pred 17 dneviSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)BashPython
Back-End Engineer - A26379
pred 17 dneviSrednja ravenRazvoj zalednih sistemov (backend)JavaJavaScriptSQL
Produkt in oblikovanje
UX Researcher & Service Designer - A26344
pred 20 dneviSeniorProdukt in oblikovanje
UI Designer - A26345
pred 20 dneviSeniorProdukt in oblikovanje
Srednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
SeniorIT-podpora in administracijaBashPython
IT Security Officer - A26361
pred 20 dneviSrednja ravenIT-podpora in administracijaPython
IT Operations Support Engineer - A26362
pred 20 dneviSrednja ravenIT-podpora in administracija
SeniorDevOps / SRE / platforma / oblak
DevSecOps Engineer - A26273
pred 20 dneviRazvoj programske opreme (splošno)BashJavaJavaScript
Senior Support Engineer (Application)
pred 23 dneviSeniorRazvoj programske opreme (splošno)PythonSQL
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 123, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 05:41 UTC, telo 426488 bajtov.