MultiplyMii
26 odprtih delovnih mest100 % na daljavoFilipini
Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 26 delovnih mest
Marketing in komuniciranje23%
Operativa in administracija15%
Prodaja12%
Finance in pravo12%
Kreativa, mediji in besedila4%
Produkt in oblikovanje4%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja4%
Drugo12%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (26)
26zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
26različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
56odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
31mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
100%na daljavo
58%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 56 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 96.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Na daljavo26 · 100%
Raven izkušenj
Srednja raven6 · 23%
Senior4 · 15%
Junior2 · 8%
Staff2 · 8%
Področje
Marketing in komuniciranje6 · 23%
Operativa in administracija4 · 15%
Prodaja3 · 12%
Finance in pravo3 · 12%
Vodenje projektov in programov1 · 4%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 4%
Produkt in oblikovanje1 · 4%
Uspeh in podpora strank1 · 4%
Države
Filipini26
Mesta
ni podatkov
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Vodja Amazon PPC in Growth Senior
pred 2 dnevomaIzvirnik: Senior Amazon PPC & Growth Manager
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Digital Project Manager
pred 2 dnevomaIzvirnik: Digital Project Manager
Na daljavoVodenje projektov in programov
Agent/ka podpornih storitev
pred 2 dnevomaIzvirnik: Support Services Agent
PHP 60K–80K / mesecNa daljavo
Izvirnik: Senior E-commerce Content Designer | AI-Generated Images, Video & 3D Publishing
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Koordinator/ica logistike
pred 4 dneviIzvirnik: Logistics Coordinator
PHP 40K–45K / mesecNa daljavoOperativa in administracija
Strokovnjak/inja za Amazon PPC
pred 8 dneviIzvirnik: Amazon PPC Specialist
USD 1000–1200 / mesecNa daljavo
Vodja digitalnega oglaševanja
pred 8 dneviIzvirnik: Digital Ads Manager
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
SEO, Content & Marketing Specialist
pred 8 dneviPHP 65K–70K / mesecNa daljavoMarketing in komuniciranje
Account Manager Amazon Senior
pred 10 dneviIzvirnik: Senior Amazon Account Manager
Na daljavoSeniorProdaja
Senior Graphic Designer (Part-Time)
pred 10 dneviNa daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Strokovnjak/inja za nabavo in razvoj izdelkov
pred 11 dneviIzvirnik: Product Sourcing & Development Specialist
Na daljavoSrednja ravenOperativa in administracija
Pravni asistent/ka / koordinator/ica projektov
pred 15 dneviIzvirnik: Legal Assistant / Project Coordinator
PHP 70K–80K / mesecNa daljavoSrednja ravenFinance in pravo
Strokovnjak/inja za podporo strankam
pred 15 dneviIzvirnik: Customer Service Specialist
PHP 35K–40K / mesecNa daljavoSrednja ravenUspeh in podpora strank
Oblikovalec/ka Junior (embalaža in tisk - US)
pred 15 dneviIzvirnik: Junior Designer (Packaging & Print - US)
PHP 60K–85K / mesecNa daljavoJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Prodajni administrator/ka
pred 16 dneviIzvirnik: Sales Admin
PHP 45K–50K / mesecNa daljavoSrednja ravenProdaja
Izvirnik: Short-Form Video Editor (Social & Hype Content)
Na daljavoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Performance & Brand Video Editor (Paid & Organic)
Na daljavoMarketing in komuniciranje
Gaming Video Editor
pred 17 dneviPHP 90K–100K / mesecNa daljavoKreativa, mediji in besedila
Računovodja/kinja glavne knjige
pred 18 dneviIzvirnik: General Ledger Accountant
PHP 50K–65K / mesecNa daljavoFinance in pravo
Amazon 3PF Operations Associate
pred 18 dneviPHP 60K–80K / mesecNa daljavoJuniorOperativa in administracija
Koordinator/ica administracije in operacij
pred 23 dneviIzvirnik: Admin & Operations Coordinator
PHP 50K–70K / mesecNa daljavoSrednja ravenOperativa in administracija
Director of Sales
pred 26 dneviPHP 150K–200K / mesecNa daljavoStaffProdaja
Investor Servicing Coordinator
pred 29 dneviPHP 40K–50K / mesecNa daljavo
Social Media Manager
pred 29 dneviUSD 1200–1500 / mesecNa daljavoMarketing in komuniciranje
Strojni konstruktor/ka Solidworks
pred 30 dneviIzvirnik: Solidworks Mechanical Designer
Na daljavoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:12 UTC, telo 1073038 bajtov.