RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava
Ta strona jest dostępna w języku: Polski.Przełącz×

← nazaj

MultiplyMii

26 odprtih delovnih mest100 % na daljavoFilipini

Svetovanje, agencije in poslovne storitveNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 26 delovnih mest

Marketing in komuniciranje23%
Operativa in administracija15%
Prodaja12%
Finance in pravo12%
Kreativa, mediji in besedila4%
Produkt in oblikovanje4%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja4%
Drugo12%
26zaposlitve, zadnjih 30 dni
5nove, zadnjih 7 dni
26različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
4objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
56odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
31mediana starosti, dni
0%IT (0)
0%v Evropi (0)
100%na daljavo
58%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 56 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 96.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
077
089
0918
1022

Način dela

Na daljavo26 · 100%

Raven izkušenj

Srednja raven6 · 23%
Senior4 · 15%
Junior2 · 8%
Staff2 · 8%

Področje

Marketing in komuniciranje6 · 23%
Operativa in administracija4 · 15%
Prodaja3 · 12%
Finance in pravo3 · 12%
Vodenje projektov in programov1 · 4%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 4%
Produkt in oblikovanje1 · 4%
Uspeh in podpora strank1 · 4%

Države

Filipini26

Mesta

ni podatkov

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Senior Amazon PPC & Growth Manager
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Digital Project Manager
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoVodenje projektov in programov
Izvirnik: Support Services Agent
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 60K–80K / mesecNa daljavo
Izvirnik: Senior E-commerce Content Designer | AI-Generated Images, Video & 3D Publishing
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoSeniorMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Logistics Coordinator
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 40K–45K / mesecNa daljavoOperativa in administracija
Izvirnik: Amazon PPC Specialist
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
USD 1000–1200 / mesecNa daljavo
Izvirnik: Digital Ads Manager
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoPoslovodstvo in vodilni kadri
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 65K–70K / mesecNa daljavoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Senior Amazon Account Manager
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdaja
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoSeniorProdukt in oblikovanje
Izvirnik: Product Sourcing & Development Specialist
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenOperativa in administracija
Izvirnik: Legal Assistant / Project Coordinator
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 70K–80K / mesecNa daljavoSrednja ravenFinance in pravo
Izvirnik: Customer Service Specialist
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 35K–40K / mesecNa daljavoSrednja ravenUspeh in podpora strank
Izvirnik: Junior Designer (Packaging & Print - US)
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 60K–85K / mesecNa daljavoJuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Sales Admin
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 45K–50K / mesecNa daljavoSrednja ravenProdaja
Izvirnik: Short-Form Video Editor (Social & Hype Content)
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Performance & Brand Video Editor (Paid & Organic)
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoMarketing in komuniciranje

Gaming Video Editor

pred 17 dnevi
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 90K–100K / mesecNa daljavoKreativa, mediji in besedila

Direktor/ica financ

pred 18 dnevi
Izvirnik: Director of Finance
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoStaffFinance in pravo
Izvirnik: General Ledger Accountant
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 50K–65K / mesecNa daljavoFinance in pravo
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 60K–80K / mesecNa daljavoJuniorOperativa in administracija
Izvirnik: Admin & Operations Coordinator
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 50K–70K / mesecNa daljavoSrednja ravenOperativa in administracija

Director of Sales

pred 26 dnevi
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 150K–200K / mesecNa daljavoStaffProdaja
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
PHP 40K–50K / mesecNa daljavo
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
USD 1200–1500 / mesecNa daljavoMarketing in komuniciranje
Izvirnik: Solidworks Mechanical Designer
MultiplyMii·Svetovanje, agencije in poslovne storitve·Remote Philippinesizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 16, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 04:12 UTC, telo 1073038 bajtov.