Kraken Tech
33 odprtih delovnih mest11 % na daljavoZdruženo kraljestvoNemčijaFrancija
Energetika in podnebjeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 15 % od 33 delovnih mest
Vodenje projektov in programov22%
Strategija, svetovanje in analitika16%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika14%
Kadri / HR / zaposlovanje11%
Razvoj programske opreme (splošno)11%
Finance in pravo8%
Poslovodstvo in vodilni kadri5%
Drugo8%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (33)
37zaposlitve, zadnjih 30 dni
9nove, zadnjih 7 dni
33različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
68odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
28mediana starosti, dni
14%IT (5)
76%v Evropi (28)
11%na daljavo
3%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 68 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 108.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno33 · 89%
Na daljavo4 · 11%
Raven izkušenj
Senior23 · 62%
Staff8 · 22%
Srednja raven2 · 5%
Področje
Vodenje projektov in programov8 · 22%
Strategija, svetovanje in analitika6 · 16%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika5 · 14%
Razvoj programske opreme (splošno)4 · 11%
Kadri / HR / zaposlovanje4 · 11%
Finance in pravo3 · 8%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 5%
Razvoj zalednih sistemov (backend)1 · 3%
Države
Združeno kraljestvo16
Nemčija9
Francija7
Japonska6
Španija1
Avstralija1
Združene države Amerike1
Mesta
London14
Berlin8
Paris7
Tokyo6
Manchester4
Melbourne1
New York City1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Izvirnik: Senior Software Engineer - AI Foundations (F/H/X) - CDI
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)Python
Izvirnik: Client Delivery Lead (Accounting Experience preferred) (w/f/d)
HibridnoSeniorFinance in pravozahtevano: nemščina
Inženir/ka programske opreme (avtonomni agenti)
pred 2 dnevomaIzvirnik: Software Engineer (Autonomous Agents)
HibridnoRazvoj programske opreme (splošno)PythonTypeScript
Vodja izvedbe za stranke - GenerationFlex
pred 2 dnevomaIzvirnik: Client Delivery Lead - GenerationFlex
Na daljavoSeniorVodenje projektov in programov
Senior Client Delivery Lead - GenerationFlex (w/f/d)
pred 2 dnevomaNa daljavoSeniorVodenje projektov in programov
People Operations Specialist
pred 2 dnevomaHibridnoKadri / HR / zaposlovanje
Head of Corporate Development
pred 2 dnevomaIzvirnik: Head of Corporate Development
HibridnoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Global Head of Commercial Negotiations
pred 2 dnevomaIzvirnik: Global Head of Commercial Negotiations
HibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Vodja podatkov in analitike strank Senior
pred 5 dneviIzvirnik: Senior Client Data & Analytics Lead
HibridnoSenior
Head of Global Compensation & Benefits
pred 7 dneviHibridnoStaffKadri / HR / zaposlovanje
Head of People Business Partnering
pred 7 dneviHibridnoStaffKadri / HR / zaposlovanje
Vodja podpore in coachinga strank (F/H/X)
pred 7 dneviIzvirnik: Client Enablement & Coaching Lead (F/H/X)
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
Izvirnik: Client Enablement & Coaching Lead (f/m/d) - Dutch & German speaking
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: nizozemščinazahtevano: nemščina
Client Delivery Lead - Payments
pred 9 dneviNa daljavoSeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Mid level Software Engineer (Backend - Python/Django)
Na daljavoSrednja ravenRazvoj zalednih sistemov (backend)Python
Inženir/ka električnega načrtovanja Senior
pred 11 dneviIzvirnik: Senior Electrical Design Engineer
HibridnoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Inženir/ka programske opreme Senior - Comms
pred 14 dneviIzvirnik: Senior Software Engineer - Comms
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)Python
Vodja tehničnega programa
pred 15 dneviIzvirnik: Technical Program Lead
HibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Inženir/ka programske opreme Senior
pred 15 dneviIzvirnik: Senior Software Engineer
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)Python
Solution Consultant
pred 15 dneviHibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Vodja ugodnosti za zaposlene
pred 16 dneviIzvirnik: Benefits Manager
HibridnoSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Globalni direktor/ica izdelka
pred 18 dneviIzvirnik: Global Director of Product
HibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Head of Engineering - Optimisation & Control
pred 18 dneviIzvirnik: Head of Engineering - Optimisation & Control
HibridnoStaffInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Technical Program Lead (F/H/X)
pred 21 dneviHibridnoSeniorVodenje projektov in programovzahtevano: francoščina
Vodja programa Human Design (F/H/X)
pred 21 dneviIzvirnik: Human Design Program Lead (F/H/X)
HibridnoSeniorVodenje projektov in programovzahtevano: francoščina
(Senior) Client Enablement & Coaching Lead (F/H/X)
pred 21 dneviHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
Client Enablement & Coaching Lead (f/m/d)
pred 22 dneviHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: nemščina
HibridnoFinance in pravozahtevano: nemščina
Vodja izvedbe za stranke - obračunavanje (B2B C&I)
pred 24 dneviIzvirnik: Client Delivery Lead - Billing (B2B C&I)
HibridnoSeniorFinance in pravo
Senior Delivery Manager - GenFlex
pred 25 dneviHibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Technical Program Director
pred 25 dneviUSD 180K–220K / letoHibridnoStaffVodenje projektov in programov
Head of Delivery Operations
pred 28 dneviHibridnoStaffOperativa in administracija
Electrical Engineer II (Integrations)
pred 28 dneviHibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Senior Electrical Engineer (Integrations)
pred 28 dneviHibridnoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Senior Electrical Engineer (Integrations)
pred 28 dneviHibridnoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: nemščina
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 162, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 07:40 UTC, telo 1454712 bajtov.