RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Den här sidan finns på Svenska.Byt×

← nazaj

Kraken Tech

33 odprtih delovnih mest11 % na daljavoZdruženo kraljestvoNemčijaFrancija

Energetika in podnebjeNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 15 % od 33 delovnih mest

Vodenje projektov in programov22%
Strategija, svetovanje in analitika16%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika14%
Kadri / HR / zaposlovanje11%
Razvoj programske opreme (splošno)11%
Finance in pravo8%
Poslovodstvo in vodilni kadri5%
Drugo8%
37zaposlitve, zadnjih 30 dni
9nove, zadnjih 7 dni
33različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
7objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-21)
68odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
28mediana starosti, dni
14%IT (5)
76%v Evropi (28)
11%na daljavo
3%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 68 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 108.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
0823
0915
1029

Način dela

Hibridno33 · 89%
Na daljavo4 · 11%

Raven izkušenj

Senior23 · 62%
Staff8 · 22%
Srednja raven2 · 5%

Področje

Vodenje projektov in programov8 · 22%
Strategija, svetovanje in analitika6 · 16%
Inženirstvo (brez programske opreme) in tehnika5 · 14%
Razvoj programske opreme (splošno)4 · 11%
Kadri / HR / zaposlovanje4 · 11%
Finance in pravo3 · 8%
Poslovodstvo in vodilni kadri2 · 5%
Razvoj zalednih sistemov (backend)1 · 3%

Države

Združeno kraljestvo16
Nemčija9
Francija7
Japonska6
Španija1
Avstralija1
Združene države Amerike1

Mesta

London14
Berlin8
Paris7
Tokyo6
Manchester4
Melbourne1
New York City1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Senior Software Engineer - AI Foundations (F/H/X) - CDI
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Paris, Franceizvirnik ↗
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)Python
Izvirnik: Client Delivery Lead (Accounting Experience preferred) (w/f/d)
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Berlin, Germanyizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravozahtevano: nemščina
Izvirnik: Software Engineer (Autonomous Agents)
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UK | Paris, France | Berlin, Germanyizvirnik ↗
HibridnoRazvoj programske opreme (splošno)PythonTypeScript
Izvirnik: Client Delivery Lead - GenerationFlex
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UK | Remote, UK | Remote, Germany | Remote, Netherlands | Remote, Spainizvirnik ↗
Na daljavoSeniorVodenje projektov in programov
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Remote, Germany | Berlin, Germanyizvirnik ↗
Na daljavoSeniorVodenje projektov in programov
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Tokyo, Japanizvirnik ↗
HibridnoKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Head of Corporate Development
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UKizvirnik ↗
HibridnoStaffStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Global Head of Commercial Negotiations
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UKizvirnik ↗
HibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Senior Client Data & Analytics Lead
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Tokyo, Japanizvirnik ↗
HibridnoSenior
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UKizvirnik ↗
HibridnoStaffKadri / HR / zaposlovanje
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UKizvirnik ↗
HibridnoStaffKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Client Enablement & Coaching Lead (F/H/X)
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Berlin, Germanyizvirnik ↗
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
Izvirnik: Client Enablement & Coaching Lead (f/m/d) - Dutch & German speaking
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Berlin, Germanyizvirnik ↗
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: nizozemščinazahtevano: nemščina
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Remote, Netherlandsizvirnik ↗
Na daljavoSeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Mid level Software Engineer (Backend - Python/Django)
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Tokyo, Japan | Remote, Japanizvirnik ↗
Na daljavoSrednja ravenRazvoj zalednih sistemov (backend)Python
Izvirnik: Senior Electrical Design Engineer
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Tokyo, Japanizvirnik ↗
HibridnoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Izvirnik: Senior Software Engineer - Comms
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UKizvirnik ↗
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)Python
Izvirnik: Technical Program Lead
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Tokyo, Japanizvirnik ↗
HibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Senior Software Engineer
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UKizvirnik ↗
HibridnoSeniorRazvoj programske opreme (splošno)Python

Solution Consultant

pred 15 dnevi
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Melbourne, Australiaizvirnik ↗
HibridnoStrategija, svetovanje in analitika
Izvirnik: Benefits Manager
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UKizvirnik ↗
HibridnoSeniorKadri / HR / zaposlovanje
Izvirnik: Global Practice Lead
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UKizvirnik ↗
HibridnoSenior
Izvirnik: Global Director of Product
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Manchester, UK | London, UKizvirnik ↗
HibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Head of Engineering - Optimisation & Control
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UK | Manchester, UKizvirnik ↗
HibridnoStaffInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Paris, Franceizvirnik ↗
HibridnoSeniorVodenje projektov in programovzahtevano: francoščina
Izvirnik: Human Design Program Lead (F/H/X)
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Paris, Franceizvirnik ↗
HibridnoSeniorVodenje projektov in programovzahtevano: francoščina
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Paris, Franceizvirnik ↗
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: francoščina
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Berlin, Germanyizvirnik ↗
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitikazahtevano: nemščina
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Berlin, Germanyizvirnik ↗
HibridnoFinance in pravozahtevano: nemščina
Izvirnik: Client Delivery Lead - Billing (B2B C&I)
Kraken Tech·Energetika in podnebje·London, UKizvirnik ↗
HibridnoSeniorFinance in pravo
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Tokyo, Japanizvirnik ↗
HibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Kraken Tech·Energetika in podnebje·New Yorkizvirnik ↗
USD 180K–220K / letoHibridnoStaffVodenje projektov in programov
Izvirnik: Global Practice Lead
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Paris, Franceizvirnik ↗
HibridnoSenior
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Paris, France | London, UKizvirnik ↗
HibridnoStaffOperativa in administracija
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Manchester, UKizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Manchester, UKizvirnik ↗
HibridnoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnika
Kraken Tech·Energetika in podnebje·Berlin, Germanyizvirnik ↗
HibridnoSeniorInženirstvo (brez programske opreme) in tehnikazahtevano: nemščina

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 162, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 07:40 UTC, telo 1454712 bajtov.