CookUnity
27 odprtih delovnih mest30 % na daljavoZdružene države AmerikeArgentinaPeru
Hrana, pijača in potrošno blagoNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 11 % od 27 delovnih mest
Operativa in administracija22%
Poslovodstvo in vodilni kadri15%
Finance in pravo11%
Kadri / HR / zaposlovanje7%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja7%
Razvoj programske opreme (splošno)7%
Podatki in strojno učenje4%
Drugo11%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (27)
27zaposlitve, zadnjih 30 dni
4nove, zadnjih 7 dni
27različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-06)
163odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
161mediana starosti, dni
11%IT (3)
0%v Evropi (0)
30%na daljavo
59%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 163 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 1277.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden19 · 70%
Na daljavo8 · 30%
Raven izkušenj
Junior6 · 22%
Srednja raven5 · 19%
Senior4 · 15%
Staff2 · 7%
Najvišje vodstvo (C-level)2 · 7%
Področje
Operativa in administracija6 · 22%
Poslovodstvo in vodilni kadri4 · 15%
Finance in pravo3 · 11%
Razvoj programske opreme (splošno)2 · 7%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja2 · 7%
Kadri / HR / zaposlovanje2 · 7%
Zdravstvo1 · 4%
Podatki in strojno učenje1 · 4%
Države
Združene države Amerike17
Argentina4
Peru2
Kanada1
Mesta
New York City5
Buenos Aires4
Seattle4
Lima2
Miami2
Los Angeles2
Atlanta1
Toronto1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
USD 85K–96K / letoNa daljavosamo ZDAJunior
Izvirnik: Director, Labeling and Nutrition Compliance
Na daljavosamo ZDAStaffFinance in pravo
Sodelavec/ka za poslovne operacije
pred 1 dnemIzvirnik: Business Operations Associate
JuniorOperativa in administracija
Supply Chain Analyst
pred 2 dnevomaJuniorOperativa in administracija
Generalni direktor/ica, CookUnity Flagship
pred 7 dneviIzvirnik: General Manager, CookUnity Flagship
USD 150K–200K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Inženir/ka za podporo izdelkom
pred 8 dneviIzvirnik: Product Support Engineer
Na daljavoSrednja ravenRazvoj programske opreme (splošno)SQL
Staff Tech Enablement Engineer, B2B Operations
pred 8 dneviNa daljavoStaffRazvoj programske opreme (splošno)JavaScriptPythonSQL
MAP Supervisor
pred 10 dneviUSD 28–32 / uroPoslovodstvo in vodilni kadri
Clinical Supervisor, RDN (Part-time)
pred 14 dneviNa daljavosamo ZDASeniorZdravstvo
Senior Product Data Analyst
pred 14 dneviNa daljavoSeniorPodatki in strojno učenjeSQL
Član/ica ekipe za trajnost
pred 14 dneviIzvirnik: Sustainability Team Member
USD 19 / urozahtevano: španščina
Operater/ka za ničelne odpadke
pred 14 dneviIzvirnik: Zero Waste Operator
USD 18 / uroObrt, gradbeništvo in proizvodnjazahtevano: španščina
Skladiščnik/ca
pred 16 dneviIzvirnik: Warehouse Associate
USD 21–22 / uroJuniorOperativa in administracijazahtevano: španščina
Recruiting Operations Specialist
pred 17 dneviSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Vodja Marketing življenjskega cikla Senior
pred 17 dneviIzvirnik: Senior Lifecycle Marketing Manager
USD 145K–154K / letoSeniorMarketing in komuniciranje
Nadzornik/ca kuhinje
pred 17 dneviIzvirnik: Kitchen Supervisor
USD 24–25 / uroSrednja ravenGostinstvo, hotelirstvo in čiščenjezahtevano: španščina
People Operations Coordinator
pred 17 dneviUSD 27,5–28 / uroKadri / HR / zaposlovanje
Strokovnjak/inja za varnost hrane
pred 17 dneviIzvirnik: Food Safety Specialist
USD 20–23 / uroVarovanje in zaščitazahtevano: španščina
Generalni direktor/ica, Cookin
pred 18 dneviIzvirnik: General Manager, Cookin
CAD 150K–175K / letoNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Sr. Accounting Analyst
pred 18 dneviNa daljavoSeniorFinance in pravo
Nadzornik/ca izpolnjevanja naročil
pred 22 dneviIzvirnik: Fulfillment Supervisor
USD 26 / uroSrednja ravenOperativa in administracijazahtevano: španščina
Član/ica ekipe za izpolnjevanje naročil
pred 22 dneviIzvirnik: Fulfillment Team Member
USD 18 / uroOperativa in administracija
Član/ica ekipe za kontrolo kakovosti
pred 24 dneviIzvirnik: Quality Control Team Member
USD 19 / uroObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Kulinarični nadzornik/ica
pred 24 dneviIzvirnik: Culinary Supervisor
USD 24–27 / uroJuniorPoslovodstvo in vodilni kadrizahtevano: španščina
Sodelavec/ka v logistiki
pred 24 dneviIzvirnik: Logistics Associate
USD 22 / uroJuniorOperativa in administracijazahtevano: španščina
Food Specialist
pred 29 dneviNa daljavo
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 141, napake: 0. Zadnja zahteva: HTTP 304 (not_modified) ob 2026-10-24 08:11 UTC, telo 2824724 bajtov.