U Value Insulation
8 odprtih delovnih mestZdruženo kraljestvoIrska
Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 8 delovnih mest
Vožnja in prevozi33%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja22%
Prodaja11%
IT-podpora in administracija11%
Operativa in administracija11%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (8)
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-20)
17odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
24mediana starosti, dni
11%IT (1)
100%v Evropi (9)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 17 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 276.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden9 · 100%
Raven izkušenj
Senior5 · 56%
Srednja raven3 · 33%
Junior1 · 11%
Področje
Vožnja in prevozi3 · 33%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja2 · 22%
Operativa in administracija1 · 11%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 11%
IT-podpora in administracija1 · 11%
Prodaja1 · 11%
Države
Združeno kraljestvo7
Irska2
Mesta
Birmingham3
Heywood2
Uxbridge2
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Pomočnik/ca v računovodstvu
pred 4 dneviIzvirnik: Accounts Assistant
SeniorOperativa in administracija
Operater/ka v proizvodnji
pred 10 dneviIzvirnik: Production Operator
JuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Vodja IT / Skrbnik/ca IT sistemov skupine
pred 15 dneviIzvirnik: IT Manager / Group IT Systems Administrator
Srednja ravenIT-podpora in administracija
Operater/ka v proizvodnji
pred 17 dneviIzvirnik: Production Operator
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Nujno iskan voznik/ca razreda 2
pred 18 dneviIzvirnik: Class 2 Driver Urgently Required
SeniorVožnja in prevozi
External Sales Representative (Contractors)
pred 24 dneviSrednja ravenProdaja
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 93, napake: 1. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 07:27 UTC, telo 69277 bajtov.