RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 1 min
Slovenščina
Prijava
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← nazaj

U Value Insulation

8 odprtih delovnih mestZdruženo kraljestvoIrska

Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetje z IT-ekipoDelež IT: 12 % od 8 delovnih mest

Vožnja in prevozi33%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja22%
Prodaja11%
IT-podpora in administracija11%
Operativa in administracija11%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
2nove, zadnjih 7 dni
8različna delovna mesta (vsako po 1.1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-20)
17odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
24mediana starosti, dni
11%IT (1)
100%v Evropi (9)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 17 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 276.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
011
020
030
040
050
064
071
081
092
108

Način dela

Način dela ni naveden9 · 100%

Raven izkušenj

Senior5 · 56%
Srednja raven3 · 33%
Junior1 · 11%

Področje

Vožnja in prevozi3 · 33%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja2 · 22%
Operativa in administracija1 · 11%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 11%
IT-podpora in administracija1 · 11%
Prodaja1 · 11%

Države

Združeno kraljestvo7
Irska2

Mesta

Birmingham3
Heywood2
Uxbridge2

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Accounts Assistant
U Value Insulation·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Dunshaughlin, County Meath, Irelandizvirnik ↗
SeniorOperativa in administracija

Vodja poslovalnice

pred 4 dnevi
Izvirnik: Branch Manager
U Value Insulation·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Birmingham, England, United Kingdomizvirnik ↗
Srednja ravenPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Production Operator
U Value Insulation·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Birmingham, England, United Kingdomizvirnik ↗
JuniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: Artic Driver - Class 1
U Value Insulation·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Heywood, England, United Kingdomizvirnik ↗
SeniorVožnja in prevozi
Izvirnik: IT Manager / Group IT Systems Administrator
U Value Insulation·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Dunshaughlin, County Meath, Irelandizvirnik ↗
Srednja ravenIT-podpora in administracija
Izvirnik: Production Operator
U Value Insulation·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Uxbridge, England, United Kingdomizvirnik ↗
SeniorObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Izvirnik: HGV Driver - Class 2
U Value Insulation·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Birmingham, England, United Kingdomizvirnik ↗
SeniorVožnja in prevozi
Izvirnik: Class 2 Driver Urgently Required
U Value Insulation·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Uxbridge, England, United Kingdomizvirnik ↗
SeniorVožnja in prevozi
U Value Insulation·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Heywood, England, United Kingdomizvirnik ↗
Srednja ravenProdaja

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 93, napake: 1. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 07:27 UTC, telo 69277 bajtov.