Prophix
9 odprtih delovnih mestBelgijaKanadaZdruženo kraljestvo
Poslovna programska oprema (SaaS)Podjetje s programskim produktomDelež IT: 0 % od 9 delovnih mest
Vodenje projektov in programov33%
Prodaja22%
Strategija, svetovanje in analitika22%
Uspeh in podpora strank11%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (9)
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-25)
26odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
36mediana starosti, dni
0%IT (0)
44%v Evropi (4)
0%na daljavo
44%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 26 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 200.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Hibridno6 · 67%
Način dela ni naveden3 · 33%
Raven izkušenj
Srednja raven3 · 33%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%
Področje
Vodenje projektov in programov3 · 33%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 22%
Prodaja2 · 22%
Uspeh in podpora strank1 · 11%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 11%
Države
Belgija4
Kanada4
Združeno kraljestvo3
Portugalska2
Avstralija1
Mesta
Brussels4
Etobicoke4
London3
Lisbon2
Perth1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Customer Success Manager
pred 9 dneviIzvirnik: Customer Success Manager
HibridnoSrednja ravenUspeh in podpora strank
Senior Consolidation Consultant
pred 11 dneviHibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika
Business Analyst
pred 15 dneviCAD 73K–82K / letoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Business Development Representative
pred 17 dneviHibridnoSrednja ravenProdaja
Svetovalec/ka za implementacijo Senior
pred 18 dneviIzvirnik: Senior Implementation Consultant
HibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Sr Svetovalec/ka za implementacijo
pred 25 dneviIzvirnik: Sr Implementation Consultant
CAD 90K–106K / letoSeniorVodenje projektov in programov
Manager, Services (North America)
pred 29 dneviCAD 140K–160K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Svetovalec/ka za implementacijo
pred 29 dneviIzvirnik: Implementation Consultant
CAD 81K–92K / letoVodenje projektov in programov
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 74, napake: 1. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 04:56 UTC, telo 359082 bajtov.