RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pred 2 min
Slovenščina
Prijava

← nazaj

Prophix

9 odprtih delovnih mestBelgijaKanadaZdruženo kraljestvo

Poslovna programska oprema (SaaS)Podjetje s programskim produktomDelež IT: 0 % od 9 delovnih mest

Vodenje projektov in programov33%
Prodaja22%
Strategija, svetovanje in analitika22%
Uspeh in podpora strank11%
Poslovodstvo in vodilni kadri11%
9zaposlitve, zadnjih 30 dni
0nove, zadnjih 7 dni
9različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
2objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-09-25)
26odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
36mediana starosti, dni
0%IT (0)
44%v Evropi (4)
0%na daljavo
44%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 26 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 200.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
020
030
041
050
061
071
086
0911
106

Način dela

Hibridno6 · 67%
Način dela ni naveden3 · 33%

Raven izkušenj

Srednja raven3 · 33%
Senior3 · 33%
Staff2 · 22%

Področje

Vodenje projektov in programov3 · 33%
Strategija, svetovanje in analitika2 · 22%
Prodaja2 · 22%
Uspeh in podpora strank1 · 11%
Poslovodstvo in vodilni kadri1 · 11%

Države

Belgija4
Kanada4
Združeno kraljestvo3
Portugalska2
Avstralija1

Mesta

Brussels4
Etobicoke4
London3
Lisbon2
Perth1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Izvirnik: Customer Success Manager
Prophix·Poslovna programska oprema (SaaS)·Perth, Western Australia, Australiaizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenUspeh in podpora strank
Prophix·Poslovna programska oprema (SaaS)·London, England, United Kingdom | Brussels, Brussels, Belgium | Lisbon, Lisbon, Portugalizvirnik ↗
HibridnoSeniorStrategija, svetovanje in analitika

Business Analyst

pred 15 dnevi
Prophix·Poslovna programska oprema (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaizvirnik ↗
CAD 73K–82K / letoSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Prophix·Poslovna programska oprema (SaaS)·Brussels, Brussels, Belgiumizvirnik ↗
HibridnoSrednja ravenProdaja
Izvirnik: Senior Implementation Consultant
Prophix·Poslovna programska oprema (SaaS)·Brussels, Brussels, Belgium | London, England, United Kingdom | Lisbon, Lisbon, Portugalizvirnik ↗
HibridnoSeniorVodenje projektov in programov
Izvirnik: Manager, Business Development
Prophix·Poslovna programska oprema (SaaS)·London, England, United Kingdom | Brussels, Brussels, Belgiumizvirnik ↗
HibridnoStaffProdaja
Izvirnik: Sr Implementation Consultant
Prophix·Poslovna programska oprema (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaizvirnik ↗
CAD 90K–106K / letoSeniorVodenje projektov in programov
Prophix·Poslovna programska oprema (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaizvirnik ↗
CAD 140K–160K / letoHibridnoStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
Izvirnik: Implementation Consultant
Prophix·Poslovna programska oprema (SaaS)·Etobicoke, Ontario, Canadaizvirnik ↗
CAD 81K–92K / letoVodenje projektov in programov

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 74, napake: 1. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-24 04:56 UTC, telo 359082 bajtov.