ESR Group
21 odprtih delovnih mestSingapurJaponskaAvstralija
Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 21 delovnih mest
Finance in pravo38%
Poslovodstvo in vodilni kadri24%
Strategija, svetovanje in analitika14%
Marketing in komuniciranje5%
Kadri / HR / zaposlovanje5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja5%
Varovanje in zaščita5%
Drugo5%
Zaposlitvena stran ↗Google ↗Iskanje na LinkedInu ↗Vsa delovna mesta v iskanju (21)
21zaposlitve, zadnjih 30 dni
6nove, zadnjih 7 dni
21različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
36odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
25mediana starosti, dni
0%IT (0)
5%v Evropi (1)
0%na daljavo
0%s plačo
Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 36 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 409.
Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)
Način dela
Način dela ni naveden20 · 95%
Na lokaciji1 · 5%
Raven izkušenj
Junior7 · 33%
Srednja raven6 · 29%
Staff4 · 19%
Senior3 · 14%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 5%
Področje
Finance in pravo8 · 38%
Poslovodstvo in vodilni kadri5 · 24%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 14%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 5%
Marketing in komuniciranje1 · 5%
Varovanje in zaščita1 · 5%
Države
Singapur8
Japonska6
Avstralija2
Kitajska2
Južna Koreja1
Malezija1
Združeno kraljestvo1
Mesta
Tokyo6
Melbourne1
Sydney1
Osaka1
Guangzhou1
Seoul1
Kuala Lumpur1
Glasgow1
Zaposlitve v zadnjih 30 dneh
Property Executive
pred 2 dnevomaJuniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Development Analyst
pred 4 dneviSrednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
Legal Counsel - Property & Development
pred 4 dneviSrednja ravenFinance in pravo
Human Resources Business Partner
pred 5 dneviSrednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
Construction Officer, Data Centre
pred 5 dneviSrednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
Vice President / Director, Infrastructure
pred 5 dneviNajvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
Analyst/Associate, Infrastructure
pred 11 dneviJuniorStrategija, svetovanje in analitika
Senior Property Accounting Officer
pred 15 dneviSeniorFinance in pravo
On-site Property Manager(South China)
pred 15 dneviNa lokacijiJuniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Manager, Japan Financial Planning & Data Analysis
pred 15 dneviStaffFinance in pravo
Director, Asset Management
pred 15 dneviStaffPoslovodstvo in vodilni kadri
(Senior) Associate Director, Marketing, South China
pred 15 dneviStaffMarketing in komuniciranje
Srednja ravenFinance in pravo
Systems Analyst
pred 19 dneviJuniorStrategija, svetovanje in analitika
StaffFinance in pravo
Health and Safety Manager
pred 22 dneviSrednja ravenVarovanje in zaščita
Accountant (Infrastructure)
pred 22 dneviJuniorFinance in pravo
SeniorFinance in pravo
Senior Asset Manager, Data Center
pred 26 dneviSeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
Intern, SEA Fund Management
pred 29 dneviJuniorFinance in pravo
Intern, Investor Support
pred 29 dneviJunior
Ažurnost podatkov
Zabeležene zahteve: 153, napake: 1. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-23 22:51 UTC, telo 225575 bajtov.