RoleFalconVse zaposlitveIT zaposlitvePregledPodjetjaPosodobljeno pravkar
Slovenščina
Prijava
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← nazaj

ESR Group

21 odprtih delovnih mestSingapurJaponskaAvstralija

Nepremičnine, gradbeništvo in proptechNetehnološko podjetjeDelež IT: 0 % od 21 delovnih mest

Finance in pravo38%
Poslovodstvo in vodilni kadri24%
Strategija, svetovanje in analitika14%
Marketing in komuniciranje5%
Kadri / HR / zaposlovanje5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja5%
Varovanje in zaščita5%
Drugo5%
21zaposlitve, zadnjih 30 dni
6nove, zadnjih 7 dni
21različna delovna mesta (vsako po 1 oglasov)
5objavljeno na najbolj dejaven dan (2026-10-09)
36odprto na zaposlitveni strani, vse starosti
25mediana starosti, dni
0%IT (0)
5%v Evropi (1)
0%na daljavo
0%s plačo

Kazalnik velikosti: odprti oglasi na zaposlitveni strani: 36 (groba ocena, ne število zaposlenih). Starost najstarejšega odprtega oglasa (dni): 409.

Oglasi na mesec (vsi odprti oglasi na zaposlitveni strani, po datumu objave)

110
120
010
021
030
042
051
060
073
084
097
1017

Način dela

Način dela ni naveden20 · 95%
Na lokaciji1 · 5%

Raven izkušenj

Junior7 · 33%
Srednja raven6 · 29%
Staff4 · 19%
Senior3 · 14%
Najvišje vodstvo (C-level)1 · 5%

Področje

Finance in pravo8 · 38%
Poslovodstvo in vodilni kadri5 · 24%
Strategija, svetovanje in analitika3 · 14%
Kadri / HR / zaposlovanje1 · 5%
Obrt, gradbeništvo in proizvodnja1 · 5%
Marketing in komuniciranje1 · 5%
Varovanje in zaščita1 · 5%

Države

Singapur8
Japonska6
Avstralija2
Kitajska2
Južna Koreja1
Malezija1
Združeno kraljestvo1

Mesta

Tokyo6
Melbourne1
Sydney1
Osaka1
Guangzhou1
Seoul1
Kuala Lumpur1
Glasgow1

Zaposlitve v zadnjih 30 dneh

Property Executive

pred 2 dnevoma
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·24 Penjuru Road, South West, Singaporeizvirnik ↗
JuniorPoslovodstvo in vodilni kadri
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Melbourne, Victoria, Australiaizvirnik ↗
Srednja ravenStrategija, svetovanje in analitika
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Sydney, New South Wales, Australiaizvirnik ↗
Srednja ravenFinance in pravo
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvirnik ↗
Srednja ravenKadri / HR / zaposlovanje
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Roppongi, Tokyo, Japan | Kita Ward, Osaka, Japanizvirnik ↗
Srednja ravenObrt, gradbeništvo in proizvodnja
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvirnik ↗
Najvišje vodstvo (C-level)Poslovodstvo in vodilni kadri
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvirnik ↗
JuniorStrategija, svetovanje in analitika
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Roppongi, Tokyo, Japanizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Dongguan & Guangzhou, Guangdong Sheng, Chinaizvirnik ↗
Na lokacijiJuniorPoslovodstvo in vodilni kadri
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Roppongi, Tokyo, Japanizvirnik ↗
StaffFinance in pravo
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Roppongi, Tokyo, Japanizvirnik ↗
StaffPoslovodstvo in vodilni kadri
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Guangzhou, Guangdong Sheng, Chinaizvirnik ↗
StaffMarketing in komuniciranje
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Seoul, Seoul, South Koreaizvirnik ↗
Srednja ravenFinance in pravo

Systems Analyst

pred 19 dnevi
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaysiaizvirnik ↗
JuniorStrategija, svetovanje in analitika
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Roppongi, Tokyo, Japanizvirnik ↗
StaffFinance in pravo
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Glasgow, Scotland, United Kingdomizvirnik ↗
Srednja ravenVarovanje in zaščita
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvirnik ↗
JuniorFinance in pravo
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvirnik ↗
SeniorFinance in pravo
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Roppongi, Tokyo, Japanizvirnik ↗
SeniorPoslovodstvo in vodilni kadri
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvirnik ↗
JuniorFinance in pravo
ESR Group·Nepremičnine, gradbeništvo in proptech·Singapore, Singapore, Singaporeizvirnik ↗
Junior

Ažurnost podatkov

Zabeležene zahteve: 153, napake: 1. Zadnja zahteva: HTTP 200 (unchanged) ob 2026-10-23 22:51 UTC, telo 225575 bajtov.